22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Огляд ЗМІ

В Україні скоротилось безробіття
 
14.09.2017  |  За матеріалами сайту "Кореспондент.NET" версія для друку
В Україні скоротилось безробіття

В Україні кількість безробітних скоротилася на 12% станом на 1 вересня. Про це повідомляє прес-центр Держслужби зайнятості.

"Станом на 1 вересня 2017 року на одне вільне робоче місце претендувало четверо безробітних (порівняно з відповідною датою 2016 року - сім чоловік)", - йдеться у повідомленні.

Крім того, кількість вакансій, заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросла на 43% і склала 77 тисяч.

"Серед безробітних, зареєстрованих у державній службі зайнятості станом на 1 вересня 2017 року, 21% раніше були зайняті в державному управлінні, обороні, обов'язковому соціальному страхуванні; 17% - в торгівлі і ремонті; близько 13% працювали в сільському, лісовому і рибному господарстві або в переробній промисловості. Значна частина осіб, що звертаються за пошуком роботи до державної служби зайнятості - це громадяни з вищою освітою", - повідомили в держслужбі.

Нагадаємо, станом на 1 серпня 2017 року кількість безробітних в Україні скоротилася на 14%.

 

За матеріалами: «Кореспондент.NET»