18 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Регіональна служба зайнятості » Діяльність ОЦЗ

План роботи Інформаційно-консультаційного центру державної служби зайнятості у січні 2018 року
 
29.12.2017  |  Відділ організації профорієнтації версія для друку
План роботи Інформаційно-консультаційного центру державної служби зайнятості у січні 2018 року

Щодня, крім вихідних та святкових днів, з 9.00 до 16.00, в Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Броненосця «Потьомкін», 1 А, к. 108 надаються послуги інформаційно-консультаційного характеру всім категоріям громадян, роботодавцям, представникам навчальних закладів, волонтерських та громадських організацій, журналістам в режимі «єдиного даху».

До надання консультацій запрошуються соціальні партнери служби зайнятості - респонденти, які можуть позитивно вплинути на вирішення тих чи інших питань зайнятості.

Консультації надаються як в індивідуальному, так і в груповому порядку.

 

План роботи Інформаційно-консультаційного центру державної служби зайнятості у січні 2018 року

 

Назва заходу

Дата проведення

Час проведення

1.

1.1 Надання зайнятому та незайнятому населенню:

-        консультацій з питань працевлаштування, побудови та розвитку кар’єри,

-        допомоги в складанні резюме та розміщення його на сайтах з пошуку роботи;

-        допомоги у виборі (зміні) професії, виду трудової діяльності, напряму подальшого навчання згідно з інтересами, здібностями, станом здоров’я та з урахуванням потреб ринку праці;

-        тестування щодо схильності до започаткування підприємництва;

-                      психологічної підтримки, проведення тематичних семінарів, тренінгів.

Щоденно в робочі дні

09.00 –16.00

1.2 Ознайомлення шукачів роботи з основними сервісами Інтернет - порталу «Труд», наявними актуальними вакансіями, методами самостійного пошуку роботи.

Щоденно в робочі дні

09.00 –16.00

2.

Консультування громадян з питань зайнятості, започаткування власної справи шляхом отримання допомоги по безробіттю одноразово тощо.

Щоденно в робочі дні

09.0016.00

 

3.

Надання послуг роботодавцям:

-               консультацій щодо додержання норм законодавства про зайнятість, форм звітності, державне соціальне страхування на випадок безробіття; використання праці іноземців; працевлаштування громадян, зокрема, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці;

-               індивідуальних консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності;

-               інформування роботодавців про професійно-кваліфікаційний склад осіб (без зазначення прізвищ), зареєстрованих у центрі зайнятості;

-               здійснення підбору необхідних працівників, у тому числі з осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, відповідно до заявленої потреби роботодавця та з урахуванням особливостей конкретного виробництва.

Щоденно в робочі дні

09.0016.00

 

4.

Підготовка плану роботи інформаційно-консультаційного центру на тиждень, для розміщення інформації на сайті служби зайнятості та в мережі Facebook.

 

 

Щосереди

 

 

09.00-16.00

5.

 

Засідання комісії по відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання у 2018 році з метою розкриття конвертів з пропозиціями за участю представників навчальних закладів, що подали пропозиції про участь у відборі.

 

 

 

22.01.2018

 

 

 

15.00

6.

 

Інформаційна зустріч з шкільними психологами Немишлянського району м.Харкова щодо запровадження комплексного профорієнтаційного супроводження учнів випускників класів загальноосвітніх навчальних закладів, починаючи з 8 класу.                   

 

 

23.01.2018

 

 

15.00

7.

Інформаційна зустріч з представниками органів пробації м.Харкова щодо послуг Державної служби зайнятості для засуджених.                    

 

 

24.01.2018

 

 

 

15.00

 

8.

Семінар для роботодавців на тему: «Форми звітності, передбачені Законом України «Про зайнятість населення». Зміни у трудовому законодавстві. Попередження професійних захворювань на підприємствах» за участю представників Головного управління Держпраці у Харківській області.

 

 

25.01.2018

 

 

11.00-12.00

 

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua