1 грудня 2015
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

Форум працевлаштування студентів
 
06.04.2011  |  Відділ взаємодії з соціальними партнерами, громадськістю та ЗМІ версія для друку
Форум працевлаштування студентів

Харківський обласний центр зайнятості взяв участь у Форумі працевлаштування студентів ProfStud-2011. Захід відбувся з метою висвітлення питання працевлаштування молоді, вирішення проблем, з якими часто зустрічаються студенти при пошуку роботи.

На Форум завітали представники компаній Gameloft, ММЦ «Офтальміка», мережі супермаркетів «РОСТ», мережі ресторанів «Якіторія» і «Мафія», Видавничого дому «Весна», ЗОШ №73. Роботодавці розповіли про специфіку роботи в їхніх компаніях, надали молоді практичні поради щодо успішного працевлаштування, відповіли на питання випускників.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг молоді Харківського обласного центру зайнятості Пахуча Наталія Петрівна розповіла студентам-випускникам про важливість офіційного працевлаштування, стан ринку праці Харківщини та навела статистичні дані щодо кількості вакантних робочих місць за різними напрямками діяльності. Фахівець служби зайнятості надала молоді консультації щодо написання резюме, проходження співбесіди з роботодавцем, особливостей та методів пошуку роботи. Керівник проектів сайту rabota.kharkov.ua Дмитро Пожаров продемонстрував помилки при написанні резюме, зазначив важливі аспекти, які потрібно вказати в резюме.

Юрисконсульт Харківської профспілки студентів Ігор Польщиков звернув увагу відвідувачів на права та обов’язки студентів та запросив усіх на консультацію.

Протягом Форуму студенти переглядали відео з успішними випускниками, які надали поради, як правильно починати свою кар’єру та знайти гідну роботу.