23 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

Отримали поради, як знайти бажану роботу
 
15.05.2015  |  Відділ інформаційної роботи версія для друку
Отримали поради, як знайти бажану роботу

IMG_6393Для внутрішньо переміщених осіб в Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості відбувся семінар з елементами тренінгу щодо ефективного пошуку роботи. Участь в заході взяли 24 особи. Захід було проведено у співпраці із громадською організацією «Фонд «Професійний розвиток Харкова», який є соціальним партнером Харківського обласного центру зайнятості.

Перед початком семінару начальник відділу організації профорієнтації Харківського обласного центру зайнятості Наталія Пахуча звернулась до присутніх з привітальним словом та проінформувала їх про послуги служби зайнятості для внутрішньо переміщених осіб. Фахівець із профорієнтаційної роботи центру зайнятості Олена Гізело ознайомила учасників заходу з напрямками роботи Інформаційно-консультаційного центру державної служби зайнятості.

IMG_6402Менеджер з персоналу громадської організації «Фонд «Професійний розвиток Харкова» Марина Ладиженська, яка виступила тренером на семінарі,  після ретельного аналізу ринку праці Харківського регіону зазначила, що найбільш затребуваними сферами є торгівля та ІТ-галузь; трохи меншим попитом користуються робітничі професії. Також до відома присутніх було доведено, що у громадській організації «Фонд «Професійного розвитку Харкова» всі бажаючі можуть отримати консультації кваліфікованих психологів та юриста, пройти профорієнтаційне тестування, а досвідчені рекрутери допоможуть підібрати відповідні до фаху та досвіду роботи вакансії в Харкові та області.

Щоб зробити атмосферу семінару  більш довірливою, всі учасники заходу коротко охарактеризували себе, свої професійні вподобання й побажання та заповнили анкети для подальшої роботи із рекрутером.

В ході семінару тренером використовувались ситуативні та інтерактивні вправи для визначення учасниками заходу своєї унікальності, розглядались найпопулярніші сфери на ринку праці регіону з боку роботодавців та найменш затребувані сфери, були надані рекомендації щодо складання ефективного резюме.

Наприкінці заходу тренер подякувала фахівцям Харківського обласного центру зайнятості за співпрацю, а присутніх запросила відвідати офіс громадської організації «Фонд «Професійний розвиток Харкова» з метою подальшого працевлаштування.

Наступний тренінг відбудеться 11 червня 2015 року о 10.00 в Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості, що знаходиться у приміщенні Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Харків, вул. Броненосця «Потьомкін», 1-А. Участь у заході можуть взяти всі бажаючі, попередня реєстрація не потрібна.

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@cz.kh.ua