21 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Консалтинговий центр ДСЗ

Європейський підхід - у Харкові працює консалтинговий центр
 
Відділ інформаційної роботи версія для друку
Європейський підхід - у Харкові працює консалтинговий центр

30.09.15 КЦ-1 Загальна інформаціяУ рамках модернізації послуг служби зайнятості та орієнтації їх на європейський рівень у Харкові працює Консалтинговий центр з безкоштовної підтримки підприємців-початківців. Фахівці державних установ та спеціалізованих організацій на волонтерських засадах супроводжують бізнесменів у сфері комерційної, юридичної та бухгалтерської діяльності.

Фізичним особам – підприємцям та юридичним особам на перших порах допомагають в досягненні заявлених цілей, сприяють вирішенню кадрових та організаційних питань, надають консультації щодо ліцензування, патентування та сертифікації підприємницької діяльності, податкового законодавства, відкриття рахунків у банківських установах тощо.

Консалтинговий центр оснащений комп’ютерною технікою з підключенням до мережі Інтернет, засобами друку, сканування та копіювання документів, також є зона доступу Wi–Fi. Відвідувачі можуть вільно користуватися технікою, на місці попрацювати над своїм бізнес-планом, поспілкуватись з професійними фахівцями. Особливу увагу тут приділятимуть бізнесменам з числа внутрішньо переміщених осіб та демобілізованим особам із зони АТО.

Центр працює за двома напрямками: сектор відкриття власного бізнесу та сектор підтримки власного бізнесу. У Секторі відкриття власного бізнесу – шукачі роботи та безробітні, які мають наміри відкрити власну справу можуть отримати професійні консультації з метою виявлення нахилів до підприємництва, у тому числі із застосуванням психодіагностичних методик, отримати індивідуальні консультації з питань бізнес-планування, законодавства, стану ринку праці, а також захистити бізнес-план. У цьому секторі проходитимуть навчальні семінари, тренінги та майстер-класи щодо організації підприємницької діяльності, у тому числі із залученням представників органів влади, державних структур та організацій, які за напрямами діяльності сприяють розвитку та підтримці малого і середнього підприємництва.

У Секторі підтримки власного бізнесу – підприємці-початківці, з числа осіб які отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності зможуть отримати консультації спеціалістів державних установ (Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби, Управління юстиції, Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва, Управління Держпраці), з якими досягнуто домовленості про щотижневе чергування у Консалтинговому центрі.

У рамках угод про співпрацю з Харківським обласним центром зайнятості, Центр управлінського консалтингу «Софія» проводитиме тренінги на тему: «Маркетинг в області ЗМІ», а ТОВ «Видавничий будинок «Фактор» надаватиме індивідуальні консультації з юридичних та комерційних питань.

Відвідувачі зможуть отримати покрокову інструкцію з питань основ бухгалтерського обліку, зокрема заповнення звітності до фіскальних органів за допомогою відеоуроків (6 уроків по 10 хвилин).

Консалтинговий центр працює щодня, крім вихідних, з 9.00 до 16.00, у приміщенні Харківського міського центру зайнятості, за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А, к. 104, телефон для довідок: 728-40-29, а також можна отримати консультацію за електронною адресою: konsult@khcz.gov.ua

 

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@cz.kh.ua