22 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

2,8 тис. внутрішньо переміщених осіб знайшли роботу на Харківщині
 
04.01.2017  |  Відділ інформаційної роботи версія для друку
2,8 тис. внутрішньо переміщених осіб знайшли роботу на Харківщині

04З початку проведення антитерористичної операції більше 2,8 тис. внутрішньо переміщених осіб знайшли роботу за сприянням служби зайнятості Харківського регіону. Про це повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

- В основному люди працевлаштовувались на підприємства комунальної сфери, в заклади освіти, охорони здоров’я, фермерські та сільськогосподарські підприємства, лісгоспи, банківські установи, - констатує керівник центру зайнятості. - Загальна кількість внутрішньо переміщених осіб, які скористались послугами центрів зайнятості Харківщини - майже 7,2 тис. Їм надавалась допомога у самовизначенні та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці.

Професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації проходили 711 осіб, 190 безробітних отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, понад 1,1 тис. осіб взяли участь в громадських та інших видах тимчасових робіт, 245 переселенців були працевлаштовані з компенсацією роботодавцям витрат на оплату праці, 9 особам компенсовані витрати на проходження медогляду, 40 осіб працевлаштовані за рахунок виплати роботодавцям компенсації у розмірі єдиного соціального внеску.

З метою забезпечення внутрішньо переміщених осіб роботою, Харківська служба зайнятості співпрацює з 17 волонтерськими організаціями та благодійними фондами.

Наприкінці 2016 року спільно з громадською організацією «Всеукраїнська Асоціація Переселенців» було проведено масштабний ярмарок вакансій під лозунгом «Створимо майбутнє разом». Вакансії пропонували представники 25 підприємств, установ та організацій. За пошуком роботи на ярмарок вакансій звернулись понад 650 осіб, 31 особа склали резюме, 58 учасників ярмарку пройшли психологічне тестування. Навчанням у Харківському центрі професійно-технічної освіти зацікавились 23особи.

- Ми всіляко підтримуємо проекти громадських та волонтерських організацій, благодійних фондів, направлених на сприяння працевлаштуванню переселенців, зокрема щодо отримання ними грошової допомоги від міжнародних та вітчизняних донорів для організації або відновлення підприємницької діяльності, - підкреслив Міненко.

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua