23 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Огляд ЗМІ

На ринку праці України зростає попит на молоді кадри
 
10.01.2017  |  За матеріалами сайту "vchaspik.ua" версія для друку
На ринку праці України зростає попит на молоді кадри

Аналітики EY People Advisory Services прийшли до висновку, що українські роботодавці в 2016 році в основному активізували пошук нових співробітників, однак через частого невідповідності зарплатних очікувань вони все більше віддавали перевагу претендентам з відсутністю досвіду роботи.

Зокрема, аналітики відзначили, що досить багато компаній на українському ринку праці все частіше стали звертати свою увагу на молоді кадри без досвіду роботи. Більш того, за результатами дослідження кількість вакансій для молодих працівників збільшилася на третину.

«Багато компаній замість досвідчених фахівців наймали молоді кадри без досвіду роботи. У дослідженні hh.ua відзначається, що кількість вакансій цієї традиційно високо конкурентної групи претендентів збільшилася за рік на одну третину», - йдеться в матеріалі.

Крім того директор практики EY People Advisory Services Олена Бойченко зазначила, що в 2016 році 22% компаній збільшили чисельність персоналу на 7% (по медіані), «тоді як в 2015 році таких компаній було всього 17%».

Разом з тим українські роботодавці відзначили значну швидкоплинність кадрів через незначні заробітних плат.

 

За матеріалами: «vchaspik.ua»