17 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

Учням популяризували робітничі професії
 
15.03.2017  |  Вовчанський районний центр зайнятості версія для друку
Учням популяризували робітничі професії

Фахівці Вовчанського районного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію для учнів 9 та 11 класів Вовчанської гімназії №1 та Вовчанського ліцею №2 на Приватне акціонерне товариство «Вовчанський агрегатний завод».

Метою екскурсії було ознайомлення учнів з робітничими професіями, надання їм допомоги в усвідомленому підході до вибору майбутньої професії з урахуванням особливостей ринку праці Вовчанського району. На ПрАТ «Вовчанський агрегатний завод» школярі дізналися про перелік професій, які є на підприємстві, а саме: оператор-наладчик, верстатник, фрезерувальник, слюсар тощо. Ознайомились з основними етапами виробництва продукції, з сучасною технікою, організацією праці, з устаткуванням та принципами дії машин, з використанням та застосуванням технології виробництва, відвідали музей.

Під час екскурсії учні самостійно виявили проблему вибору непрестижної професії, адже в будь-якій професії досить часто доводиться виконувати чорнову, непривабливу роботу, звернули увагу на невідомі їм раніше особливості робітничих професій, вимоги, які вони висувають до людини.

Розкриття психологічної структури професії викликало в екскурсантів потребу «приміряти» її на себе, проаналізувати свої можливості і, в кінцевому результаті, створити сприятливу атмосферу для аналізу не тільки тих професій, про які розповідали, але й інші.

Фахівці центру зайнятості зауважують, що саме такі заходи допомагають учнівській молоді району оцінити правильність зробленого вибору, дають змогу зорієнтуватись у світі професій, навчальних закладах та перспективах працевлаштування.

Всього у заході взяли участь 65 учнів випускних класів.

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua