21 серпня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

Старосалтівська громада співпрацюватиме зі службою зайнятості Харківщини
 
09.08.2017  |  Вовчанський районний центр зайнятості версія для друку
Старосалтівська громада співпрацюватиме зі службою зайнятості Харківщини

09З метою запровадження спільної діяльності служби зайнятості Харківщини та Старосалтівської об’єднаної територіальної громади відбулась зустріч директора Харківського обласного центру зайнятості Володимира Міненка та Старослатівського 09селищного голови Едуарда Коновалова.

Під час зустрічі керівники обговорили проблемні питання стосовно місцевого ринку праці та механізмів їхнього вирішення, зокрема за допомогою актуальних програм Державної служби зайнятості та грантових проектів. У ході розмови визначено головні напрямки розвитку співпраці служби зайнятості Харківщини та Старосалтівської об’єднаної територіальної громади.

Наприкінці зустрічі В.Міненко та Е.Коновалов підписали угоду про спільну діяльність, яка передбачає розвиток партнерських відносин у сфері зайнятості, підтримку підприємницьких ініціатив мешканців громади, створення нових робочих місць, навчання громадян у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості тощо. Обидві сторони виявили зацікавленість у підвищенні рівня зайнятості мешканців сіл громади.

 

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua