22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

На Кегичівському автовокзалі шукали продавців та водіїв
 
11.08.2017  |  Кегичівський районний центр зайнятості версія для друку
На Кегичівському автовокзалі шукали продавців та водіїв

Більше 15 підприємств та державних установ регіону представили пропозиції роботодавців на ярмарку вакансій на Кегичівському автовокзалі.

Під час заходу фахівці Кегичівського районного центру зайнятості пропонували актуальні вакансії та презентували послуги служби зайнятості. Серед актуальних пропозицій — робота у галузі сільськогосподарського виробництва, сфері послуг та на державній службі. Найпопулярніші вакансії — водій автотранспортних засобів, охоронник та продавець продовольчих товарів. Розмір пропонованої заробітної плати сягав 6 тисяч грн.

На ярмарку вакансій фахівці центру зайнятості інформували присутніх про можливості навчання та перекваліфікації у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ). Представники Кегичівського районного військового комісаріату розповіли відвідувачам про умови та строки контрактної служби у Збройних силах України.

Загалом ярмарок вакансій відвідали 75 осіб. За результатами заходу більше 10 учасників зацікавилися працевлаштуванням за пропонованими вакансіями, 1 особа виявила бажання отримати затребувану спеціальність у ХЦПТО ДСЗ.

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua