21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

Близько 60 мешканцям Харківського району надали консультації з працевлаштування
 
12.09.2017  |  Харківський районний центр зайнятості версія для друку
Близько 60 мешканцям Харківського району надали консультації з працевлаштування

У сел. Безлюдівка пройшла виїзна акція з використанням Мобільного центру професійної орієнтації. Фахівці Харківського районного центру зайнятості ознайомили мешканців із соціальними послугами служби зайнятості, можливостями та перспективами працевлаштування на Харківщині.

Виїзна акція пройшла у формі діалогу між фахівцями служби зайнятості та населенням громади. Протягом дня до працівників центру зайнятості звернулося близько 60 осіб з консультаціями щодо працевлаштування та можливостей професійної реалізації.

Фахівці центру зайнятості поінформували шукачів роботи про умови реєстрації в центрі зайнятості, стан ринку праці, актуальні професії, можливість професійного навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

 

 

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua