23 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

Близнюківській молоді допомагали втілювати професійні мрії
 
14.11.2017  |  Близнюківський районний центр зайнятості версія для друку
Близнюківській молоді допомагали втілювати професійні мрії

З можливостями навчання та вибору професії молодь Близнюківщини ознайомилась під час професійно-орієнтаційного заходу. Обирати «професію мрії» допомагали фахівці Близнюківського районного центру зайнятості.

Відвідувачі ознайомились із послугами служби зайнятості, зокрема із можливостями отримання затребуваної професії у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Фахівці розповіли, що нині на ринку праці Харківщини популярні робітничі професії — для жінок та чоловіків. Також молодь інформували, за допомогою яких пошукових сервісів можна знайти першу роботу, а це портал «Труд», сайти Work.ua, Rabota.ua та інші. Крім цього, учні та студенти дізналися про способи визначення професійних схильностей. Зокрема учні проходили спеціальне професійно-психологічне тестування.

Бажаючі мали змогу отримати індивідуальну консультацію щодо вибору майбутньої професії та пошуку роботи у фахівців центру зайнятості. Активні шукачі роботи складали відеорезюме та створювали відеовізитки.

Всього захід відвідали понад 660 осіб.

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua