15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Регіональна служба зайнятості » Діяльність ОЦЗ

План роботи Інформаційно-консультаційного центру державної служби зайнятості у грудні 2017 року
 
01.12.2017  |  Відділ організації профорієнтації версія для друку
План роботи Інформаційно-консультаційного центру державної служби зайнятості у грудні 2017 року

Щодня, крім вихідних та святкових днів, з 9.00 до 16.00, в Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Броненосця «Потьомкін», 1 А, к. 108 надаються послуги інформаційно-консультаційного характеру всім категоріям громадян, роботодавцям, представникам навчальних закладів, волонтерських та громадських організацій, журналістам в режимі «єдиного даху».

До надання консультацій запрошуються соціальні партнери служби зайнятості - респонденти, які можуть позитивно вплинути на вирішення тих чи інших питань зайнятості.

Консультації надаються як в індивідуальному, так і в груповому порядку.

 

План роботи Інформаційно-консультаційного центру державної служби зайнятості у грудні 2017 року

 

 

Назва заходу

Дата проведення

Час проведення

1.

1.1 Надання зайнятому та незайнятому населенню:

-            консультацій з питань працевлаштування, побудови та розвитку кар’єри,

-            допомоги в складанні резюме та розміщення його на сайтах з пошуку роботи;

-            допомоги у виборі (зміні) професії, виду трудової діяльності, напряму подальшого навчання згідно з інтересами, здібностями, станом здоров’я та з урахуванням потреб ринку праці;

-            тестування щодо схильності до започаткування підприємництва;

-                      психологічної підтримки, проведення тематичних семінарів, тренінгів.

Щоденно в робочі дні

09.00 –16.00

1.2 Ознайомлення шукачів роботи з основними сервісами Інтернет - порталу «Труд», наявними актуальними вакансіями, методами самостійного пошуку роботи.

Щоденно в робочі дні

09.00 –16.00

2.

Консультування громадян з питань зайнятості, започаткування власної справи шляхом отримання допомоги по безробіттю одноразово тощо.

Щоденно в робочі дні

09.0016.00

 

3.

Надання послуг роботодавцям:

-   консультацій щодо додержання норм законодавства про зайнятість, форм звітності, державне соціальне страхування на випадок безробіття; використання праці іноземців; працевлаштування громадян, зокрема, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці;

-   індивідуальних консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності;

-   інформування роботодавців про професійно-кваліфікаційний склад осіб (без зазначення прізвищ), зареєстрованих у центрі зайнятості;

-   здійснення підбору необхідних працівників, у тому числі з осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, відповідно до заявленої потреби роботодавця та з урахуванням особливостей конкретного виробництва.

Щоденно в робочі дні

09.0016.00

 

4.

Семінар для роботодавців на тему: «Правові аспекти працевлаштування осіб з інвалідністю. Зміни у трудовому законодавстві. Попередження професійних захворювань на підприємствах.» за участю представників Держпраці у Харківській області та Харківського регіонального відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

07.12.2017

11.00-12.00

5.

Семінар на тему: «Послуги служби зайнятості з професійного навчання. Проведення відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних» для представників навчальних закладів м.Харкова та області.

 

 

07.12.2017

 

 

15.00

6.

Інформаційна зустріч зі студентами – випускниками Національного фармацевтичного університету  щодо інноваційних форм роботи Харківського обласного центру зайнятості.

 

 

12.12.2017

 

 

15.30

7.

Семінар для роботодавців на тему: «Закон України «Про зайнятість населення» - новації для роботодавця. Трудовий договір та гарантії реалізації права на працю. Забезпечення безпечних умов праці.»  за участю представників Головного управління Держпраці у Харківській області.

 

 

21.12.2017

 

 

11.00-12.00

8.

Засідання комісії Харківського обласного центру зайнятості  по відбору надавачів інформаційних консультацій та профорієнтаційних послуг  за участю надавачів пропозицій.

 

 

22.12.2017

 

 

11.00

 

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua