27 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Новини

У світі професій: харківські школярі ознайомились із чайним виробництвом
27.07.2017
Учасників АТО навчатимуть за професіями, затребуваними на ринку праці
26.07.2017

Під час робочої зустрічі у Харківському обласному центрі зайнятості представники органів державної влади на місцях обговорили можливості навчання та професійної підготовки учасників АТО »

Про систему оподаткування розповіли підприємцям-початківцям
26.07.2017

Індивідуальні консультації щодо особливостей оподаткування надали підприємцям-початківцям у Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, який розташований у Харківському міському центрі зайнятості »

Про можливості навчання та працевлаштування дізнались жителі Первомайщини
25.07.2017

Для жителів сіл Первомайського району фахівці центру зайнятості провели виїзні акції з використанням Мобільного центру професійної орієнтації. Під час заходу учасників інформували про можливості перекваліфікації за підтримки служби зайнятості, актуальні вакансії та можливості професійної орієнтації молоді »

Представникам навчальних закладів розповіли про можливості професійного навчання
24.07.2017

Під час семінару у Харківському обласному центрі зайнятості представникам навчальних закладів розповіли про можливості професійного навчання за підтримки служби зайнятості. Зокрема присутніх інформували про умови отримання ваучерів для перекваліфікації та перелік затребуваних професій »

Роботодавців інформували про можливості розвитку малого та середнього бізнесу
21.07.2017

Можливості для розвитку малого та середнього бізнесу, які створює Європейський банк реконструкції та розвитку, презентували у Харківському міському центрі зайнятості. Інформацію отримали 20 представників роботодавців »

Плануємо власний бізнес: для підприємців-початківців провели майстер-клас
21.07.2017

Створення бізнес-плану "від А до Я" пояснили підприємцям-початківцям на майстер-класі у Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, який працює у Харківському міському центрі зайнятості. Учасники вчились оцінювати рентабельність проекту, визначали ризики »

Замість товару - робота: на Кегичівщині пройшов ярмарок вакансій
20.07.2017

На ярмарку вакансій, який організували фахівці Кегичівського районного центру зайнятості, безробітних інформували про актуальні вакансії та послуги служби зайнятості. Також шукачі роботи мали можливість поспілкуватися безпосередньо з роботодавцями »

Як правильно працевлаштувати безробітних, розповіли роботодавцям у Вовчанську
20.07.2017

Про основні зміни у трудовому законодавстві, особливості застосування нормативних актів, а також послуги служби зайнятості інформували роботодавців на семінарі у Вовчанському районному центрі зайнятості »

Безробітних на Чугуївщині запрошували до лав поліцейських
20.07.2017

25 осіб з числа безробітних та шукачів роботи зустрілись з представниками Національної поліції України, де дізнались про умови участі у конкурсі на службу у патрульній поліції та обов'язки поліцейського »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »