27 квiтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Новини

Представники місії GIZ дізнались про перспективи зайнятості переселенців
25.04.2017

Сьогодні директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко зустрівся з представниками місії Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. Обговорили питання реалізації в Україні програми з пошуку роботи, набуття нових професійних навичок та перекваліфікації внутрішньо переміщеними особами »

"Харківводоканал" шукав інженерів, електромонтерів, трактористів, малярів
25.04.2017

У Харківському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій Комунального підприємства "Харківводоканал". Роботодавець пропонував близько 100 вакансій. Роботу шукати як безробітні, так і особи запрошені через соціальні мережі та сайти пошуку роботи »

Керівники бізнесу отримали поради як бути успішними
24.04.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості відбувся майстер-клас для представників підприємств, організацій та установ на тему: "Як управляти бізнесом в умовах швидких змін і невизначеності" »

Тренінг для фахівців центру зайнятості
24.04.2017

У Харківському районному центрі зайнятості відбувся тренінг "Профілактика та подолання синдрому "професійного вигорання". Тренінг провів - керівник Центру розвитку для ветеранів АТО, волонтерів та родин Олег Оберніхін. Присутні дізнались, що таке "професійне вигорання", причини його виникнення та наслідки »

Працедавці IT-сфери запрошували на роботу молодих та ініціативних фахівців
21.04.2017

Молодих та ініціативних фахівців ІТ-сфери працедавці шукали в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Е. Жуковського "Харківський авіаційний інститут". На "Ярмарку вакансій ХАІ-2017" робочі місця представили більше 40 IT-компаній та підприємств »

Безробітним борівчанам пропонували роботу у "Юніверсал Фіш Компані"
21.04.2017

У Борівському районному центрі зайнятості для 27 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій "Юніверсал Фіш Компані" м. Куп'янськ. Присутні дізнались про можливості працевлаштування та умови праці в компанії »

Майбутні спеціалісти аграрної галузі обирали роботу на "Ярмарку вакансій"
20.04.2017

У Луганському національному аграрному університеті за підтримки Харківського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій. Більше 25 компаній представили понад 300 актуальних вакансій, відвідали захід понад 250 шукачів роботи »

Роботодавці дізнались про стимули при працевлаштуванні неконкурентоспроможних громадян
20.04.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості фахівці обласного центру зайнятості спільно з представниками Головного управління Держпраці в Харківській області провели семінар для 15 роботодавців на тему:"Стимули роботодавцю для працевлаштування неконкурентоспроможних громадян. Колективний договір. Робота за цивільно-правовим і трудовим договором. Атестація виробничих об'єктів за умовами праці" »

Обговорили питання проведення атестації робочих місць за умовами праці
20.04.2017

Заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолій Толстих взяв участь у роботі Консультаційно-інформаційної платформи з питань праці, зайнятості та охорони праці для членів профспілок Харківщини. Учасники заходу обговорили питання проведення атестації робочих місць за умовами праці, попередження та усунення порушень законодавства про безпеку та охорону праці на підприємствах »

70 компаній та близько 700 студентів взяли участь у ярмарку вакансій "ХНАДУ-2017"
19.04.2017

У Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся ярмарок вакансій. На зустріч з майбутніми випускниками вишу завітали майже 70 підприємств, установ та організацій. Роботодавці були з Харківщини, Сумщини, Донецької області та м. Києва. Пропонували близько 500 вакансій. Переважно це робота в ІТ сфері, машинобудівній, будівельній, транспортній галузях »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »