23 червня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Новини

Служба зайнятості Харківщини співпрацюватиме з місцевими громадами
22.06.2017

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко та Мереф'янський міський голова Веніамін Сітов підписали угоду про співпрацю. Головним завданням домовленості є реалізація державної політики зайнятості, соціально-економічних програм та інфраструктурних проектів »

Можливості підготовки кваліфікованих робітників обговорили з роботодавцями
22.06.2017

На семінарі в Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості роботодавців інформували про послуги служби зайнятості та особливості підготовки кваліфікованих працівників. Всього у заході взяло участь 12 представників підприємств »

Зміївчанам пропонували роботу на ярмарку вакансій
22.06.2017

Під час ярмарку вакансій фахівці Зміївського районного центру зайнятості надавали мешканцям інформаційно-консультаційні послуги щодо працевлаштування. Відвідувачам представили понад 100 вакансій »

У Консалтинговому центрі державної служби зайнятості жінок навчатимуть вести власний бізнес
21.06.2017

У Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, який знаходиться у приміщенні Харківського міського центру зайнятості, стартував тренінг "Бізнес-інкубатор для жінок 40+". На першому занятті учасниці вчились майстерності комунікації та презентації один одного, а також практично освоювали навики публічного виступу »

Безробітних ознайомили з принципами та інструментами пошуку роботи
21.06.2017

У Чугуївському міськрайонному центрі зайнятості пройшов тренінг з пошуку роботи та освіти. Безробітних інформували щодо можливостей працевлаштування та перекваліфікації за популярними професіями. Захід відвідали 20 осіб, з них 18 - безробітні »

У Вовчанському районі інформували про активні форми сприяння зайнятості
20.06.2017

З метою інформування місцевих мешканців про послуги служби зайнятості у смт Старий Салтів працював Мобільний центр професійної орієнтації. Перехожим розповідали про активні форми сприяння зайнятості »

Відпочинок з користю: де харків'янам підробити під час літніх канікул
20.06.2017

Відпочинок з користю - у період літніх канікул студенти та старшокласники можуть підзаробити. До служби зайнятості Харківського регіону заявлені 84 вакансії з тимчасової зайнятості. Найбільш затребувані кур'єри та страхові агенти, попитом користуються кредитні інспектори та продавці-консультанти »

Роботодавців інформували про зміни до законодавства про зайнятість
20.06.2017

Фахівці Харківського районного центру зайнятості спільно з представниками Головного управління Держпраці у Харківській області провели семінар для роботодавців. Під час заходу обговорили зміни до законодавства про зайнятість та організацію медичного огляду працівників певних категорій. У семінарі взяли участь представники 17 підприємств, установ та організацій »

Служба зайнятості відвідала лозівчан
19.06.2017

Фахівці Лозівського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у п'яти населених пунктах району. Мешканцям розповіли про послуги служби зайнятості, можливості навчання та перекваліфікації, а також наявність робочих місць »

Безробітним пропонували роботу на підприємствах Чугуївщини
16.06.2017

На ярмарку вакансій у Чугуївському міськрайонному центрі зайнятості представники підприємств презентували робочі місця. Захід відвідали 26 зареєстрованих безробітних »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »