25 травня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

У Харкові пройде ярмарок у вишиванках
16.05.2017

Більше 40 роботодавців візьмуть участь в ярмарку вакансій в Харкові, яка пройде 18 травня з 11.00 до 15.00 на вул. Плеханівська, 65 (VIP-зона приміщення ОСК "Металіст"). Безробітним пропонують прийти на захід вдягнутим у вишиванки »

На харківських підприємствах можуть бути скорочення
13.05.2017

За інформацією заступника директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолія Толстих протягом 2017 року близько 57% вакансій поданих до служби зайнятості припадає на робітничі професії. Попитом користуються професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу та сфери послуг »

В Україні стартувала інформаційна кампанія з професійної орієнтації абітурієнтів
10.05.2017

В Україні стартував проект Державної служби зайнятості спрямований на професійну орієнтацію молоді »

В області стартував проект Світового банку із залучення до роботи внутрішньо переміщених осіб
03.05.2017

У Харківському обласному центрі зайнятості відбулося засідання Комісії з реалізації пілотного проекту Світового банку із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб »

Щодо працевлаштування переселенців: гранти, компенсація та заборона на звільнення
28.04.2017

За інформацією заступника директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолія Толстих, для роботодавців, які приймають на роботу внутрішньо переміщених осіб працює програма компенсації єдиного соціального внеску роботодавцю »

КП "Харківводоканал" запрошує на роботу співробітників
24.04.2017

У Харківському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій "Харківводоканал". Представники підприємства пропонували вакансії: слюсарів аварійно-відновлювальних робіт, електрогазозварників, асфальтобетонників і дорожніх робітників »

Ярмарок вакансій в ХНАДУ: інженер - всьому голова
21.04.2017

У Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся ярмарок вакансій, співорганізатором заходу виступив Харківський обласний центр зайнятості »

В Україні на одне робоче місце - шість безробітних
20.04.2017

Станом на 1 квітня 2017 року офіційне число безробітних, які перебувають на обліку в Державній службі зайнятості, знизилася до 406,8 тисячі осіб, що на 13% менше, ніж за відповідний період минулого року. На одне вільне робоче місце претендувало 6 безробітних »

ХІ виставка освітніх закладів для абітурієнтів "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2017"
19.04.2017

Харківський обласний центр зайнятості став учасником XI міжнародної виставки освітніх закладів "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2017". Фахівці служби зайнятості під час виставки презентували актуальні вакансії регіону, інформували відвідувачів заходу про стан ринку праці, про техніку пошуку роботи, допомагали з написанням резюме »

У автодорожньому університеті пройде ярмарок вакансій
18.04.2017

19 квітня в Харківському національному автодорожньому університеті пройде ярмарок вакансій. У заході візьмуть участь представники державних і комерційних організацій, Харківський обласний центр зайнятості, рекрутингові компанії »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »