23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

Україна чекає на спад безробіття: зарплати зростатимуть
22.01.2018

За рік в Україні стало менше безробітних, підрахувала Держслужба статистики. Йдеться як про тих, хто стоїть на обліку в центрах зайнятості, так і про потенційних працездатних, число яких визначають за методикою Міжнародної організації праці (непрацюючих віком 15-70 років). Експерти кажуть, що безробіття цього року може зменшитися через зростання зарплат в Україні і відтік робочої сили за кордон »

У Харкові безробітних перевчать на трактористів
18.01.2018

Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості придбав техніку для підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва. Про це повідомили в Харківській обласній службі зайнятості »

Пошук роботи в Харкові: де шукати ідеальні вакансії
16.01.2018

Дізнайтеся як знайти роботу в Харкові. Пошук роботи в Харкові: де шукати ідеальні вакансії »

Забудьте про кар'єру юриста і менеджера: які професії будуть потрібні Україні в найближчі 5 років
15.01.2018

В найближчі 5 років найважливішими на ринку праці будуть вміння постійно вчитись, самозайнятість та інноваційні спеціальності »

У службі зайнятості назвали причини "голоду" на ринку праці
11.01.2018

За повідомленням заступника голови Державної служби зайнятості Сергія Кравченка, причинами "голоду" на ринку праці у 2018 році буде навіть не стільки трудова міграція, скільки відсутність кваліфікованої робочої сили через брак освіти та низькі зарплати »

Люди не хочуть високооплачувану роботу
10.01.2018

Адміністрація нового японського заводу "Fujikura" в місті Немирів Вінницької області не може набрати співробітників на зарплату в 7 тисяч гривень. Люди відмовляються від офіційного працевлаштування через страх втратити субсидію на оплату комунальних послуг »

Держслужба зайнятості: в Україні 1,7 млн. безробітних
09.01.2018

Як повідомила Державна служба зайнятості, в Україні 1,7 млн. безробітних. Найвищий рівень зайнятості спостерігався в Києві, а також в Харківській, Дніпропетровській, Київській та Сумській областях »

Назвали професії загальнодержавного значення
03.01.2018

Кабінет міністрів розширить список найбільш затребуваних професій на ринку »

У Харківській області рівень працевлаштування осіб з інвалідністю є найвищим в Україні
02.01.2018

Заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Олена Захуцька поінформувала присутніх, що службою зайнятості з початку року профорієнтаційними заходами охоплено близько 225 тис. громадян, надано понад 509,3 тис. послуг. Перш за все, такі послуги отримали безробітні, які потребують особливої уваги: жінки (39,8 тис.), безробітна молодь у віці до 35 років (26,7 тис.) і особи віком старше 45 років (27,5 тис.). Проведена робота сприяє підвищенню рівня конкурентоспроможності безробітних на ринку праці »

В Україні безробітних стало менше на 9%
28.12.2017

Станом на 1 грудня 2017 року в порівнянні з 2016-м на 9% зменшилася кількість осіб, які мали статус безробітного. Про це заявив міністр соцполітики Андрій Рева під час брифінгу за результатами роботи міністерства у 2017 році »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »