27 квiтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

КП "Харківводоканал" запрошує на роботу співробітників
24.04.2017

У Харківському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій "Харківводоканал". Представники підприємства пропонували вакансії: слюсарів аварійно-відновлювальних робіт, електрогазозварників, асфальтобетонників і дорожніх робітників »

Ярмарок вакансій в ХНАДУ: інженер - всьому голова
21.04.2017

У Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся ярмарок вакансій, співорганізатором заходу виступив Харківський обласний центр зайнятості »

В Україні на одне робоче місце - шість безробітних
20.04.2017

Станом на 1 квітня 2017 року офіційне число безробітних, які перебувають на обліку в Державній службі зайнятості, знизилася до 406,8 тисячі осіб, що на 13% менше, ніж за відповідний період минулого року. На одне вільне робоче місце претендувало 6 безробітних »

ХІ виставка освітніх закладів для абітурієнтів "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2017"
19.04.2017

Харківський обласний центр зайнятості став учасником XI міжнародної виставки освітніх закладів "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2017". Фахівці служби зайнятості під час виставки презентували актуальні вакансії регіону, інформували відвідувачів заходу про стан ринку праці, про техніку пошуку роботи, допомагали з написанням резюме »

У автодорожньому університеті пройде ярмарок вакансій
18.04.2017

19 квітня в Харківському національному автодорожньому університеті пройде ярмарок вакансій. У заході візьмуть участь представники державних і комерційних організацій, Харківський обласний центр зайнятості, рекрутингові компанії »

У НФаУ відбувся профорієнтаційний тиждень "Будуємо кар`єру разом - 2017"
11.04.2017

Харківський обласний центр зайнятості взяв участь у профорієнтаційному тижні "Будуємо кар`єру разом - 2017", який проходив у Національному фармацевтичному університеті »

Харків'янам терміново доведеться міняти професії
03.04.2017

На Харківщині пожвавився ринок праці. За даними обласного центру зайнятості, з початку року кількість роботодавців, які подали вакансії про пошук фахівців, збільшилася на 23% »

Харкову потрібні сантехніки та перукарі
31.03.2017

У Харківській області з початку 2017 року близько 57% вакансій, поданих до служби зайнятості роботодавцями, припало на робітничі професії. Попитом користуються професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери послуг »

Рева пояснив, коли українці зможуть працювати в Ізраїлі
30.03.2017

Міністр соціальної політики України Андрій Рева під час робочого візиту до м. Харкова відвідав Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі - ХЦПТО ДСЗ). Супроводжували міністерську делегацію директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко та перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. У складі делегації був і Посол Держави Ізраїль Еліав Бєлоцерковські, який зацікавлений у робітниках будівельної галузі »

У минулому році було працевлаштовано 388 учасників АТО
24.03.2017

У 2016 р. за сприяння служби зайнятості у Харківській області працевлаштовані 388 учасників АТО, рівень їх працевлаштування складає 78%. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 109 осіб цієї категорії, професійне навчання пройшли 160, у тому числі 76 осіб пройшли навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. 32 учасники АТО розпочали власну справу, 6 осіб працевлаштовані за рахунок виплати компенсації роботодавцю у розмірі єдиного соціального внеску »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »