18 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Новини

Безробітних запрошували на вакансію офіціанта
18.01.2018

Роботу офіціанта безробітним пропонували у Харківському міському центрі зайнятості. Працівник матиме гнучкий графік роботи, зарплату вище мінімальної та безкоштовне харчування протягом робочої зміни. Можливостями працевлаштування зацікавились 2 особи »

На Первомайщині пропонували працевлаштування
18.01.2018

У Первомайському міськрайонному центрі зайнятості пропонували можливості працевлаштування. Актуальні вакансії, умови праці та режим роботи презентували представники Первомайської виправної колонії №117. Міні-ярмарок вакансій відвідали 30 осіб »

Студентам автотранспортного коледжу допомагали з пошуком роботи
17.01.2018

Під час професійно-орієнтаційного заходу "День кар'єри" студентів Харківського державного автотранспортного коледжу інформували про можливості працевлаштування. Молодь проходила психологічне тестування, консультувалась із фахівцями служби зайнятості Харківщини щодо пошуку роботи та спілкувалась із представниками роботодавців »

У моді - робочі руки: дергачівські старшокласники ознайомились із актуальними професіями
16.01.2018

Фрезерувальники, токарі, кухарі, малярі - із професіями, затребуваними на ринку праці Харківщини, ознайомились старшокласники у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Майбутні фахівці побачили процес практичної підготовки кваліфікованих спеціалістів, мали змогу поцікавитись перспективами пропонованих професій, а також обрати найбільш підходящу завдяки спеціальному тестуванню »

Харківський міський центр зайнятості розширює співпрацю із роботодавцями
16.01.2018

Фахівці Харківського міського центру зайнятості відвідали Приватне підприємство "Акрон-Восток", де ознайомились із виробництвом та умовами праці За результатами зустрічі партнери домовились про співпрацю з питань підбору персоналу »

Близнюківців ознайомили з можливостями пошуку роботи
15.01.2018

Про можливості пошуку роботи, працевлаштування та навчання безробітних інформували у Близнюківському районному центрі зайнятості. Присутнім наголосили на затребуваності робітничих професій, а також можливості їх отримання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості »

Безробітним обіцяли зарплату від 6 тисяч гривень
12.01.2018

У Харківському міському центрі зайнятості безробітним пропонували роботу бухгалтера. Серед переваг - офіційне працевлаштування та заробітна плата від 6000 гривень. Також учасників заходу інформували про можливість стажування на робочому місці »

Про способи уникнення шахрайства під час працевлаштування говорили на Первомайщині
12.01.2018

У Первомайському міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар на тему запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці. Присутнім розповіли, як уникнути шахраїв під час працевлаштування закордоном, а також проінформували про можливості пошуку роботи у регіоні »

Служба зайнятості Харківщини налагоджує партнерство із Золочівською тергромадою
11.01.2018

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко та голова Золочівської об'єднаної територіальної громади Леонід Канівець підписали Угоду про співпрацю. Відтепер партнери спільно працюватимуть над підготовкою кваліфікованих кадрів для робітничої сфери, розвитком підприємництва, а також навчанням соціальних робітників »

У Харківському міському центрі зайнятості пропонували роботу у дитсадку
10.01.2018

: Роботу у дитячому садку пропонували учасникам міні-ярмарку вакансій у Харківському міському центрі зайнятості. Відвідувачам заходу розповіли про режим роботи, зарплату та соціальні гарантії для працівників »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »