22 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Новини

Замість товару - робота: на Кегичівщині пройшов ярмарок вакансій
20.07.2017

На ярмарку вакансій, який організували фахівці Кегичівського районного центру зайнятості, безробітних інформували про актуальні вакансії та послуги служби зайнятості. Також шукачі роботи мали можливість поспілкуватися безпосередньо з роботодавцями »

Як правильно працевлаштувати безробітних, розповіли роботодавцям у Вовчанську
20.07.2017

Про основні зміни у трудовому законодавстві, особливості застосування нормативних актів, а також послуги служби зайнятості інформували роботодавців на семінарі у Вовчанському районному центрі зайнятості »

Безробітних на Чугуївщині запрошували до лав поліцейських
20.07.2017

25 осіб з числа безробітних та шукачів роботи зустрілись з представниками Національної поліції України, де дізнались про умови участі у конкурсі на службу у патрульній поліції та обов'язки поліцейського »

На Харківщині запрацював професійно-орієнтаційний табір для школярів
19.07.2017

Літній професійно-орієнтаційний табір "У світі професій" вперше запрацював на базі Харківського міського центру зайнятості. Відвідати його можуть діти шкільного віку тричі на тиждень. Програмою заходів передбачені тренінги, тестування, ознайомчі екскурсії »

Переселенці та члени малозабезпечених сімей презентували бізнес-плани
18.07.2017

У Харківському обласному центрі зайнятості розглянули 6 бізнес-планів учасників пілотного проекту з підтримки членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб »

Працевлаштуванню селян сприяли на Куп'янщині
17.07.2017

У с. Моначинівка пройшла виїзна акція з використання Мобільного центру професійної орієнтації. Близько 100 учасникам фахівці Куп'янського міськрайонного центру зайнятості розповіли про послуги служби зайнятості та можливості працевлаштування на Харківщині »

Підприємцям-початківцям Харкова відкривали секрети розвитку бізнесу та залучення інвесторів
14.07.2017

Під час майстер-класу у Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, що розташований у Харківському міському центрі зайнятості, підприємці-початківці дізналися про особливості створення бізнес-планів та шляхи залучення інвесторів »

На Валківщині діти "грали у професії"
14.07.2017

Фахівці Валківського районного центру зайнятості провели професійно-орієнтаційний захід для відпочивальників дитячого табору відпочинку "Ялинка". Під час квест-гри учасникам у незвичній формі представили популярні професії та розповіли про їхні особливості »

На Кегичівщині безробітним розповіли про патронатне виховання
13.07.2017

У Кегичівському районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних. 15 присутнім роз'яснили законодавчі особливості догляду за дитиною, а також проінформували про послуги служби зайнятості »

Зміни до законодавства пояснили роботодавцям на Валківщині
12.07.2017

У Валківському районному центрі зайнятості відбувся виїзний семінар для роботодавців. Під час заходу близько 30 учасників інформували про зміни до трудового законодавства та послуги служби зайнятості »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »