19 жовтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Новини

Лави охоронників поповнювали у Харківському міському центрі зайнятості
18.10.2017

Роботу водія та охоронника пропонували у Харківському міському центрі зайнятості. Безробітним розповіли про умови праці, вимоги роботодавців до працівників та умови працевлаштування. Презентованою роботою зацікавились четверо присутніх »

Від амбіції до інвестиції: у Консалтинговому центрі підприємцям розкрили секрети залучення коштів
18.10.2017

Про те, як правильно залучати інвестиції і для чого вони потрібні, підприємцям розповідали у Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, який працює в приміщенні Харківського міського центру зайнятості. Присутні дізналися як реалізувати власні бізнес-ідеї за рахунок вкладень »

Служба зайнятості Харківщини допомагала малечі зорієнтуватись у "Місті професій"
17.10.2017

На інтерактивному дитячому професійно-орієнтаційному заході "Місто професій" діти мали змогу спробувати себе у різних професійних амплуа. Затребувані робітничі професії та професійно-орієнтаційні послуги служби зайнятості під час заходу презентував Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та фахівці служби зайнятості Харківщини. За роботу малярів, фрезерувальників, кухарів малеча отримувала гривники, які обміняла на солодощі та сувеніри »

Особливості розірвання договору з'ясовували на Близнюківщині
13.10.2017

Безробітних на Близнюківщині інформували про те, як слід розривати трудовий договір та особливості звільнення загалом. Фахівці Близнюківського районного центру зайнятості надали інформацію про можливості працевлаштування шукачів роботи »

Близько сотні студентів Балаклійщини дізналися, як досягти професійного успіху
13.10.2017

Фахівці служби зайнятості розповідали студентам Балаклійщини про можливості професійної реалізації. Під час заходу "Ярмарок кар'єри" студенти дізнались про можливості отримання робітничої професії та варіанти обрання майбутнього фаху. Інформацію отримали 95 осіб »

У Барвінківському районному центрі зайнятості говорили про легальне працевлаштування
13.10.2017

Під час професійно-орієнтаційних заходів на тему легальної зайнятості безробітних інформували про особливості офіційного працевлаштування та права робітників. Заходи відвідали 25 безробітних »

Навіщо потрібна реорганізація служби зайнятості
13.10.2017

Для того, щоб ґрунтовно зрозуміти, які переваги такого реформування для служби зайнятості та самої структури - ми вирішили детально роз'яснити чого ж саме очікувати. Вашій увазі основні причини для чого потрібна реорганізація та які результати вона принесе »

Звільнити чи не звільнити: особливості трудових відносин пояснювали роботодавцям у службі занятості
12.10.2017

Під час семінару в Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості роботодавців консультували щодо питань звільнення працівників. Фахівці служби зайнятості спільно із соціальними партнерами інформували про види та підстави дисциплінарних стягнень, а також правильні умови праці робітників »

Харківські безробітні планують заробляти від 6 тисяч гривень
12.10.2017

Для безробітних у Харківському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій фармацевтичних підприємств міста. Представники роботодавців інформували про умови та особливості роботи, рівень заробітної плати та вимоги до працівників. За результатами заходу працевлаштуванням зацікавились 15 безробітних »

Безробітні мали змогу стати продавцями
11.10.2017

Серед безробітних Харківського міського центру зайнятості шукали продавців непродовольчих товарів. Відвідувачів міні-ярмарку вакансій інформували про умови роботи та оплату праці »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »