22 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

В Україні помітно зменшилося безробіття - Держстат
18.07.2017

Кількість зареєстрованих безробітних в Україні в червні склала 1,3% населення працездатного віку, тоді як у відповідному періоді минулого року показник був на рівні 1,5% »

Незвичайний літній табір відкрився в Харкові
14.07.2017

Літній табір "У світі професій" вперше почав працювати на базі Харківського міського центру зайнятості »

Через 20-30 років у розвинених країнах половина людей поступляться своїми робочими місцями роботам
12.07.2017

Прогнози про вплив розвитку технологій на ринок праці в світі змінюють освітні тенденції і формують вибір тієї чи іншої спеціальності. Сьогодні молоді люди все більше орієнтуються на ті професії, які створюють технології в сфері бізнесу, сільського господарства, медицини »

Харківська молодь цікавиться контрактною службою
10.07.2017

У Харкові пройшла інформаційно-роз'яснювальна акція "Армійський контракт". На майдані Свободи було представлено спеціальну техніку, розгорнуто виставкові намети військових навчальних закладів. В окремих наметах фахівці міського центру зайнятості разом з офіцерами обласного військкомату спілкувалися з тими, хто ще вагається з вибором військової спеціальності »

Оператор АЗС і асистент стоматолога. Кого шукають роботодавці
07.07.2017

Результати дослідження Work.ua про тенденції на українському ринку праці »

У ХОДА обговорили питання працевлаштування переселенців
04.07.2017

У Харківській обласній державній адміністрації пройшло засідання круглого столу з приводу реалізації в регіоні пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та ВПО. Участь в обговоренні взяли представники Харківського обласного центру зайнятості »

Центри зайнятості пропонують старшокласникам та студентам Харківщини варіанти літнього підробітку
29.06.2017

До служби зайнятості Харківського області заявлено 84 вакансії з тимчасової зайнятості, які не вимагають додаткової спеціальної, освітньої та кваліфікаційної підготовки. Молоді пропонуються варіанти літнього підробітку »

Минулого року в області створили 31,5 тис. робочих місць
27.06.2017

Заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолій Толстих взяв участь у засідання Обласного координаційного комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення. За його словами, рівень працевлаштування безробітних після закінчення професійного навчання у 2016 році становив 96,4 %, за січень-травень 2017 року - 92,6% »

Харків'ян запрошують на тимчасову роботу
23.06.2017

Як повідомили в Харківському обласному центрі зайнятості, сьогодні в області є 84 вакансії тимчасової зайнятості »

Китай зацікавився працевлаштуванням харків'ян
14.06.2017

Делегація Тяньцзінської адміністративної академії ознайомилася з роботою Харківського міського центру зайнятості та центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Гості оглянули сектор самостійного пошуку роботи, куточок для осіб з інвалідністю, інформаційний куточок для внутрішньо переміщених осіб і учасників АТО, адміністративно-навчальний корпус і виробничо-навчальні майстерні »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »