22 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги населенню

Вибір професії

Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »

Служба зайнятості турбується професійним майбутнім старшокласників на Красноградщині
18.09.2017

Фахівці Красноградського районного центру зайнятості проводять професійно-орієнтаційні заходи та допомагають обрати професію завдяки тестуванню на визначення професійних здібностей. Учнів випускних класів інформують про можливості вибору професії та мотивують молодь до свідомого вибору актуальних та сучасних професій »

Борівські школярі визначалися з фаховим спрямуванням
14.09.2017

Фахівці Борівського районного центру зайнятості провели професійно-орієнтаційні заходи для учнів випускних класів. Молоді розповіли про можливості професійного навчання та допомогли визначити індивідуальні професійні здібності за допомогою спеціального тестування »

Кегичівська молодь ознайомилася із сільськими професіями
13.09.2017

Фахівці Кегичівського районного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію для учнів Кегичівського ліцею. Молодь відвідала Приватне підприємство "Агропрогрес". Відвідувачів ознайомили з роботою підприємства та професіями працівників »

На Вовчанщині професію обирають змолоду
12.09.2017

Фахівці Вовчанського районного центру зайнятості надають професійно-орієнтаційні послуги для учнівської молоді. Сотні школярів уже пройшли спеціальне тестування на визначення професійних схильностей, переглянули професійно-орієнтаційні відеоролики та ознайомились із послугами служби зайнятості »

Професія, якою лякають дітей, набирає популярність
05.09.2017

Двірник - праця, що заслуговує поваги »

Як не помилитися у виборі професії?
30.08.2017

Для прийняття правильного рішення при виборі професії необхідно враховувати ряд факторів - власні побажання, психологічні особливості та можливості й потреби ринку праці »

Які професії зустрінуть нас в майбутньому?
28.08.2017

Майбутнє буде за професіями, пов'язаними з науковими розробками, особливо на стику наук та інформаційних технологій - біохімією, біофізики, біомедицини. Одне з головних і затребуваних напрямів - вирощування їжі. Неминуче вимирання очікує такі професії, як системний адміністратор, банківський операціоніст, журналіст і копірайтер, бібліотекар, турагент і логіст. А ось навпаки, через 5-7 років роботодавцям потрібні урбаніст-еколог, перекладачі поколінь, сіті-фермери »

У світі професій: харківські школярі ознайомились із чайним виробництвом
27.07.2017

Харківські школярі відвідали Спільне українсько-британське підприємство "Українська чайна фабрика Ahmad Tea". В рамках роботи професійно-орієнтаційного літнього табору "У світі професій", який працює на базі Харківського міського центру зайнятості, учасники ознайомились із виробництвом чаю та професіями, які пов'язані з процесом його виготовлення »

На Валківщині діти "грали у професії"
14.07.2017

Фахівці Валківського районного центру зайнятості провели професійно-орієнтаційний захід для відпочивальників дитячого табору відпочинку "Ялинка". Під час квест-гри учасникам у незвичній формі представили популярні професії та розповіли про їхні особливості »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »