24 березня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Новини

Професіографічна екскурсія для школярів
23.03.2017

Фахівці Печенізького районного центру зайнятості для учнів Печенізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. організували професіографічну екскурсію на ПрАТ "Фінпрофіль". У заході взяли участь 20 учнів »

Фахівці центру зайнятості та безробітні долучились до посадки лісу
22.03.2017

Фахівці Зміївського районного центру зайнятості та безробітні взяли участь в акції з посадки лісу. Захід проходив на території Державного підприємства "Зміївське лісове господарство" та був приурочений Міжнародному дню лісів. Підтримали акцію і демобілізовані учасники АТО та військовослужбовці »

У Харкові обговорили переваги легального працевлаштування за кордоном
21.03.2017

У Харківському обласному центрі зайнятості відбулися лекції президента Всеукраїнської Асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василя Воскобойника. Лектор окреслив особливості та переваги легального працевлаштування за кордоном. Учасники заходів - фахівці базових центрів зайнятості, представники громадських організацій, благодійних фондів, волонтерських ініціатив »

Богодухівцям презентували понад 50 вакансій до підрозділів Національної поліції
20.03.2017

У Богодухівському районному центрі зайнятості безробітним від 18 років, які мають певний рівень фізичної підготовки презентували понад 50 вакантних посад в рядах поліції. У заході взяли участь 15 осіб »

Понад 500 дітей із 18 харківських шкіл відвідали ярмарок професій
17.03.2017

У Палаці дитячої та юнацької творчості "Істок" відбувся профорієнтаційний захід "Ярмарок професій". Понад 500 дітей із 18 шкіл дізнались про професії, затребувані на ринку праці. Організатори заходу - Харківський обласний центр зайнятості та управління освіти Індустріального району Харківської міської ради »

Школярі пізнали формулу правильного вибору професії
17.03.2017

Фахівці Нововодолазького районного центру зайнятості провели для учнів Охочанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. профорієнтаційний захід "Формула правильного вибору професії" »

Роботодавцям розповіли про штрафні санкції за порушення у сфері праці
17.03.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості відбувся семінар для роботодавців "Нова форма звітності №3-ПН. Останні зміни у трудовому законодавстві. Оформлення трудових відносин. Профілактика професійних захворювань". Захід провели фахівці Харківського обласного центру зайнятості та Головного управління Держпраці в Харківській області. У роботі семінару взяли участь 42 представники роботодавців »

Професіографічна екскурсія у Приватбанк
16.03.2017

З метою формування певного уявлення щодо професії, наочного ознайомлення з її змістом на робочому місці, фахівці Шевченківського районного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію у відділення ПАТ КБ "ПриватБанк" для 48 учнів ліцею Шевченківської районної ради »

Участь у семінар-нараді з міським, сільськими, селищними головами
16.03.2017

Директор Богодухівського районного центру зайнятості Надія Лещенко взяла участь у семінар-нараді з міським, сільськими, селищними головами, на якій одним із питань, які розглядались, було питання організації та проведення оплачуваних громадських робіт на умовах співфінансування та виділення коштів з місцевих бюджетів для виконання зазначених робіт »

Учням популяризували робітничі професії
15.03.2017

Фахівці Вовчанського районного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію для учнів 9 та 11 класів Вовчанської гімназії №1 та Вовчанського ліцею №2 на Приватне акціонерне товариство "Вовчанський агрегатний завод". У заході взяли участь 65 учнів випускних класів »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »