17 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Новини

Роздрібна торгівля та пошив жіночого взуття: переселенці презентували власні бізнес-ідеї у Харківському обласному центрі зайнятості
15.12.2017

Під час засідання Комісії з реалізації Пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб у Харківській області було розглянуто 4 бізнес-плани. Учасники презентували власні бізнес-ідеї та способи їх реалізації. Члени комісії підтримали усі пропозиції »

У Консалтинговому центрі державної служби зайнятості інформували щодо пенсійного забезпечення
15.12.2017

Про основні напрями пенсійного забезпечення, а також порядок перерахунку та виплати пенсій консультувались підприємці у Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, який розташований у Харківському міському центрі зайнятості. Присутні мали змогу поставити питання стосовно цієї теми та отримати індивідуальні консультації »

У службі зайнятості запрацювала "гаряча лінія"
15.12.2017

14 грудня по всій Україні розпочала роботу "гаряча лінія" державної служби зайнятості. Відтепер всі питання стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації, можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66 »

Міненко: "Цьогоріч завдяки службі зайнятості Харківщини працевлаштований кожен другий зареєстрований безробітний"
14.12.2017

Завдяки новому формату комунікацій та підтримці Харківської обласної державної адміністрації, за сприяння служби зайнятості Харківщини протягом 11 місяців 2017 року працевлаштовані понад 39 тисяч осіб. Про це повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко під час прес-конференції »

Молоді Валківщини допомагають обрати фах
13.12.2017

Фахівці Валківського районного центру зайнятості провели професійно-орієнтаційні заходи для школярів, під час яких інформували молодь про актуальні професії та можливості професійного навчання. Загалом до заходів долучились близько 40 учнів »

Барвінківці цікавились військовою службою за контрактом
11.12.2017

Безробітних, які перебувають на обліку у Барвінківському районному центрі зайнятості, інформували про можливості військової служби за контрактом. Дев'ять присутніх отримали індивідуальні консультації, а також дізнались про розмір грошового забезпечення та соціальну підтримку »

Законодавство про працю розглядали у Консалтинговому центрі
11.12.2017

У Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, що у Харківському міському центрі, підприємці мали змогу проконсультуватись щодо законодавства про працю. Присутні отримали пояснення щодо строків виплати зарплатні, штрафних санкцій у разі їх порушення, оформлення трудової книжки у разі відсутності печатки та відповіді на інші питання »

Робота в Україні є: у харківських гіпермаркетах пропонували вакансії
08.12.2017

В рамках Всеукраїнської акції "Живи та працюй в Україні" служба зайнятості Харківщини разом із мережею гіпермаркетів "Епіцентр-К" та "Нова лінія" презентували можливості працевлаштування. Учасники ярмарку вакансій цікавились пропозиціями роботи касира торговельного залу, продавця непродовольчих товарів, водія навантажувача, кондитера тощо »

Про працевлаштування безробітних та осіб з інвалідністю спілкувались у службі зайнятості
08.12.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості, що знаходиться у Харківському обласному центрі зайнятості, відбувся семінар для роботодавців. Фахівець служби зайнятості та соціальні партнери інформували присутніх про можливості працевлаштування та професійного навчання безробітних, зокрема осіб з інвалідністю. Захід відвідали 13 представників підприємств, установ та організацій »

У службі зайнятості радили, як забезпечити фінансову стабільність
07.12.2017

Про фінансову безпеку та засоби її здійснення говорили з роботодавцями. Зустрічі відбулися у Люботинському міському й Чугуївському міськрайонному центрах зайнятості, а також у Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, що у Харківському міському центрі зайнятості. Учасникам розповіли, як забезпечити фінансову стабільність під час пенсійної та медичної реформ »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »