25 квiтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

У автодорожньому університеті пройде ярмарок вакансій
18.04.2017

19 квітня в Харківському національному автодорожньому університеті пройде ярмарок вакансій. У заході візьмуть участь представники державних і комерційних організацій, Харківський обласний центр зайнятості, рекрутингові компанії »

У НФаУ відбувся профорієнтаційний тиждень "Будуємо кар`єру разом - 2017"
11.04.2017

Харківський обласний центр зайнятості взяв участь у профорієнтаційному тижні "Будуємо кар`єру разом - 2017", який проходив у Національному фармацевтичному університеті »

Харків'янам терміново доведеться міняти професії
03.04.2017

На Харківщині пожвавився ринок праці. За даними обласного центру зайнятості, з початку року кількість роботодавців, які подали вакансії про пошук фахівців, збільшилася на 23% »

Харкову потрібні сантехніки та перукарі
31.03.2017

У Харківській області з початку 2017 року близько 57% вакансій, поданих до служби зайнятості роботодавцями, припало на робітничі професії. Попитом користуються професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери послуг »

Рева пояснив, коли українці зможуть працювати в Ізраїлі
30.03.2017

Міністр соціальної політики України Андрій Рева під час робочого візиту до м. Харкова відвідав Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі - ХЦПТО ДСЗ). Супроводжували міністерську делегацію директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко та перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. У складі делегації був і Посол Держави Ізраїль Еліав Бєлоцерковські, який зацікавлений у робітниках будівельної галузі »

У минулому році було працевлаштовано 388 учасників АТО
24.03.2017

У 2016 р. за сприяння служби зайнятості у Харківській області працевлаштовані 388 учасників АТО, рівень їх працевлаштування складає 78%. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 109 осіб цієї категорії, професійне навчання пройшли 160, у тому числі 76 осіб пройшли навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. 32 учасники АТО розпочали власну справу, 6 осіб працевлаштовані за рахунок виплати компенсації роботодавцю у розмірі єдиного соціального внеску »

У Харківській області - найнижчий рівень безробіття серед населення
23.03.2017

За січень-лютий 2017 року у Харківській області за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 5,6 тис. безробітних, що на 7,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року »

Стало відомо, хто швидше знаходить роботу в Харкові
20.03.2017

За два місяці 2017 року лідерами за швидкістю працевлаштування є саме жінки. У Харківському обласному центрі зайнятості повідомили, що протягом двох місяців послугами служби зайнятості скористалися понад 35 тисяч безробітних, з них - 53% або 18,6 тисяч осіб - жінки »

Названі п'ять кар'єрних стереотипів, які краще ігнорувати
15.03.2017

Іноді корисно відійти від загальноприйнятих рамок і поглянути на пошук роботи з іншого боку. Існують неписані правила, які нібито повинні допомагати в пошуку роботи та розвитку кар'єри. Але вони не завжди працюють. А деякі навіть гальмують, заважають рухатися вперед. Як же вони звучать і що з ними робити? »

Як українцям не втратити роботу в цьому році
14.03.2017

В.о. голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко розповів про те, чи виправдалися страшилки про масове безробіття після підвищення мінімальної заробітної плати до 3,2 тис. і чи реально зараз знайти хорошу вакансію »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »