29 травня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги населенню

Вибір професії

Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »

Молодь отримала важливі рекомендації щодо вибору майбутньої професії
25.04.2017

У м. Мерефа, на базі Інформаційно-консультаційного центру Харківського районного центру зайнятості, відбувся груповий профорієнтаційний захід для учнівської молоді з особливими потребами. Разом з дітьми захід відвідали і їх батьки »

Учні ознайомились із професією поліцейського
05.04.2017

Фахівці Кегичівського районного центру зайнятості для учнів Кегичівського ліцею організували екскурсію до районного відділення поліції Сахновщинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Харківській області. Школярі ознайомилися зі структурними підрозділами національної поліції, з умовами вступу до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України »

Школярі запаслись багажем щодо вибору майбутнього трудового шляху
29.03.2017

День відкритих дверей для старшокласників Нововодолазького району пройшов у районному центрі зайнятості. Школярі дізнались як визначити здібності та схильності до різних видів професійної діяльності. Переглянули відеофільми про роботу Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та пошук роботи »

Учням популяризували робітничі професії
15.03.2017

Фахівці Вовчанського районного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію для учнів 9 та 11 класів Вовчанської гімназії №1 та Вовчанського ліцею №2 на Приватне акціонерне товариство "Вовчанський агрегатний завод". У заході взяли участь 65 учнів випускних класів »

Як правильно вибрати майбутню професію
14.03.2017

Вибір професії - справа нелегка, але необхідна. Звичайно, людина - сама творець своєї долі, але часто в житті вона зіштовхується з думкою суспільства, батьків, друзів, знайомих, наставників, і тоді саме ці фактори можуть вплинути на остаточне рішення »

Випускникам розповіли про престиж робітничих професій
07.03.2017

У Борівському районному центрі зайнятості відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді. У заході взяли участь 30 школярів 11 класів Борівської загальноосвітньої школи №1 »

Учням розкрили секрети професійної майстерності
03.03.2017

Фахівці Чугуївського міськрайонного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію для старшокласників навчально-виховного комплексу № 6 ім. І.М. Кожедуба до Телерадіокомпанії "Слобожанка". Дітям на практиці показали, як народжується телекартинка, звук, телесюжет, акцентували увагу на навичках та якостях, притаманних представникам таких професій, як телеведучий, тележурналіст, диктор »

Школярі ознайомились з професіями банківської сфери
01.03.2017

Фахівці Кегичівського районного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію для учнів Кегичівського ліцею до ПАТ Комерційний банк "ПриватБанк". Школярі ознайомилися з професіями банківської сфери - менеджер з фінансових операцій, менеджер з кредитування фізичних та юридичних осіб, контролер фінансової документації та інкасатор »

Вихованцям дитбудинку розповіли про світ професій
17.02.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості відбулася зустріч фахівця відділу організації профорієнтації Харківського обласного центру зайнятості з 13 вихованцями дитячого будинку "Гармонія". Дітям розповіли про важливість правильного вибору професії »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »