25 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги населенню

Вибір професії

Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »

Харківських школярів орієнтували у світі професій
14.06.2017

Учні Харківської загальноосвітньої школи №100 ім. А.С.Макаренка відвідали Харківський міський центр зайнятості. Семикласникам розповіли про популярні професії на ринку праці та основні принципи побудови успішної кар'єри »

Більше 400 старшокласників Борівщини ознайомили з актуальними професіями
12.06.2017

Про можливості отримання актуальних спеціальностей абітурієнтам розповідали фахівці Борівського районного центру зайнятості. Під час професійно-орієнтаційних заходів старшокласники проходили тестування та спілкувались із представниками навчальних закладів »

Обирай професію змолоду: молодь Чугуївщини ознайомилась із ринком праці
22.05.2017

Вибирати професію школярам допомагали фахівці Чугуївського міськрайонного центру зайнятості »

Валківські школярі обирали майбутню професію
19.05.2017

Про особливості спеціальностей, затребуваних на ринку праці, учням розповідали фахівці Валківського районного центру зайнятості »

Більше 200 учнів обирали професію своєї мрії
17.05.2017

Фахівці Дворічанського районний центр зайнятості інформували молодь про професії та спеціальності, популярні на сучасному ринку праці »

Молодь Вовчанська обирала майбутню професію
12.05.2017

Вовчанський районний центр зайнятості та понад 15-ть навчальних закладів Харківщини розповіли молоді, як краще обрати омріяну професію »

Молодь отримала важливі рекомендації щодо вибору майбутньої професії
25.04.2017

У м. Мерефа, на базі Інформаційно-консультаційного центру Харківського районного центру зайнятості, відбувся груповий профорієнтаційний захід для учнівської молоді з особливими потребами. Разом з дітьми захід відвідали і їх батьки »

Учні ознайомились із професією поліцейського
05.04.2017

Фахівці Кегичівського районного центру зайнятості для учнів Кегичівського ліцею організували екскурсію до районного відділення поліції Сахновщинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Харківській області. Школярі ознайомилися зі структурними підрозділами національної поліції, з умовами вступу до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України »

Школярі запаслись багажем щодо вибору майбутнього трудового шляху
29.03.2017

День відкритих дверей для старшокласників Нововодолазького району пройшов у районному центрі зайнятості. Школярі дізнались як визначити здібності та схильності до різних видів професійної діяльності. Переглянули відеофільми про роботу Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та пошук роботи »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »