25 квiтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги роботодавцям

Каталог послуг

Адреси веб-сайтів центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості мають великий спектр професій та напрямків підготовки. Їх викладачі, застосовуючи сучасні педагогічні технології, здійснюють якісне та ефективне навчання. А навчальні кабінети, майстерні та лабораторії укомплектовані сучасним високотехнологічним обладнанням і устаткуванням. З більш детальною інформацію можна ознайомитись на їх веб-сайтах »

Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!

Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »

Стажування наближує безробітних до працевлаштування
13.03.2017

Фахівці Куп'янського міськрайонного центру зайнятості провели семінар для роботодавців "Трудова адаптація працівників, у тому числі осіб з особливими потребами, шляхом стажування". У заході взяли участь 11 представників підприємств, організацій та установ міста Куп'янська та району »

У Куп'янську роботодавців стимулюють до створення робочих місць
10.03.2017

У Куп'янському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців міста та району "Роботодавцю - компенсація, безробітному (у тому числі інваліду) - робоче місце". У заході взяли участь 13 представників підприємств, організацій, установ »

Роботодавців закликали до співпраці
20.02.2017

Фахівці Харківського районного центру зайнятості в Інформаційно-консультаційному центрі, що працює у м. Мерефа, провели для роботодавців семінар на тему "Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців". Захід мав на меті укомплектування підприємств персоналом »

Кадровиків попередили про відповідальність за порушення законодавства про зайнятість
16.02.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості у рамках соціального партнерства фахівці Харківського обласного центру зайнятості спільно з представниками Головного управління Держпраці у Харківській області провели семінар для роботодавців "Відповідальність за порушення законодавства про зайнятість населення. Застосування штрафних санкцій за порушення законодавства про працю. Організація попереднього та періодичного огляду працівників певних категорій" »

Увага! У 2017 році оновлено форму звітності № 3-ПН
13.02.2017

З 7 лютого 2017 року форма звітності №3-ПН до центрів зайнятості повинна подаватись в новій редакції "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)". Форма №3-ПН подається за наявності попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше ніж через 3 робочих дні з дати відкриття вакансії. Звітність може бути 2 видів - "первинна" або "уточнювальна" »

Роботодавців інформували про правові аспекти працевлаштування переселенців
25.01.2017

У Куп'янському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців "Правові аспекти працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, у тому числі осіб з особливими потребами". На семінарі були присутні 11 представників підприємств, установ та організацій »

Шановні роботодавці! Перегляньте відеорезюме шукачів роботи та знайдіть потрібних вам працівників
25.01.2017

Для зручності та оперативного підбору на вакантні посади на каналі YouTube Харківської обласної служби зайнятості розміщені актуальні відеорезюме шукачів роботи. Переглянути їх можна тут »

Увага! Стартував відбір суб'єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг на 2017рік
20.01.2017

Харківський обласний центр зайнятості оголошує відбір суб'єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних, профорієнтаційних послуг з організації роботи мобільних засобів інформування (мобільний центр зайнятості, мобільний центр профорієнтації). Пропозиції приймаються до 17.00 години 17.02.2017 року. Засідання конкурсної комісії по відбору суб'єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг відбудеться 22.02.2017 року »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »