25 квiтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Новини

Безробітним борівчанам пропонували роботу у "Юніверсал Фіш Компані"
21.04.2017

У Борівському районному центрі зайнятості для 27 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій "Юніверсал Фіш Компані" м. Куп'янськ. Присутні дізнались про можливості працевлаштування та умови праці в компанії »

Майбутні спеціалісти аграрної галузі обирали роботу на "Ярмарку вакансій"
20.04.2017

У Луганському національному аграрному університеті за підтримки Харківського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій. Більше 25 компаній представили понад 300 актуальних вакансій, відвідали захід понад 250 шукачів роботи »

Роботодавці дізнались про стимули при працевлаштуванні неконкурентоспроможних громадян
20.04.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості фахівці обласного центру зайнятості спільно з представниками Головного управління Держпраці в Харківській області провели семінар для 15 роботодавців на тему:"Стимули роботодавцю для працевлаштування неконкурентоспроможних громадян. Колективний договір. Робота за цивільно-правовим і трудовим договором. Атестація виробничих об'єктів за умовами праці" »

Обговорили питання проведення атестації робочих місць за умовами праці
20.04.2017

Заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолій Толстих взяв участь у роботі Консультаційно-інформаційної платформи з питань праці, зайнятості та охорони праці для членів профспілок Харківщини. Учасники заходу обговорили питання проведення атестації робочих місць за умовами праці, попередження та усунення порушень законодавства про безпеку та охорону праці на підприємствах »

70 компаній та близько 700 студентів взяли участь у ярмарку вакансій "ХНАДУ-2017"
19.04.2017

У Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся ярмарок вакансій. На зустріч з майбутніми випускниками вишу завітали майже 70 підприємств, установ та організацій. Роботодавці були з Харківщини, Сумщини, Донецької області та м. Києва. Пропонували близько 500 вакансій. Переважно це робота в ІТ сфері, машинобудівній, будівельній, транспортній галузях »

Шевченківським безробітним розповіли як правильно оформитися на роботу за кордоном
19.04.2017

У Шевченківському районному центрі зайнятості відбувся семінар з попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми. У ньому взяли участь 19 безробітних »

Учні розширили знання про світ професій
18.04.2017

Фахівці Харківського районного центру зайнятості на базі Васіщевського міжшкільного навчально-виробничого комбінату провели профорієнтаційний семінар "Моє професійне майбутнє". У ньому взяли участь 28 учнів »

Міненко: Щиро вітаю з Великоднем!
14.04.2017

Хай це світле свято увійде у ваші оселі, наповнить душу і серце надією, подарує радість!Бажаю всім благодаті та добробуту »

Служба зайнятості Харківщини стала учасником виставки "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2017"
13.04.2017

Обласний центр зайнятості та Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стали учасниками XI міжнародної виставки освітніх закладів "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2017". Фахівці служби зайнятості презентують актуальні вакансії регіону, інформуються відвідувачів заходу про стан ринку праці, про техніку пошуку роботи, допомагають з написанням резюме »

Старшокласники Зміївщини дізнались як правильно обрати свій майбутній фах
12.04.2017

400 учнів загальноосвітніх шкіл Зміївського району відвідали масовий профорієнтаційний захід "Професія твоєї мрії", який проходив у приміщенні районного Будинку культури. Захід відбувся за ініціативи Зміївського районного центру зайнятості при підтримці районної державної адміністрації. Свої послуги презентували 15 навчальних закладів м. Харкова та Зміївського району »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »