21 лютого 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Новини

У Харкові стартував проект зі створення соціальних роликів для роботодавців
17.02.2017

У Харкові стартував проект з безкоштовного створення соціальних відеороликів для підприємств, установ та організацій. Ініціатор - Харківський обласний центр зайнятості. Роботодавці зможуть транслювати відеоролики в якості реклами на телебаченні, показувати під час проведення днів відкритих дверей та професіографічних екскурсій, розповсюджувати у соціальних мережах »

Вихованцям дитбудинку розповіли про світ професій
17.02.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості відбулася зустріч фахівця відділу організації профорієнтації Харківського обласного центру зайнятості з 13 вихованцями дитячого будинку "Гармонія". Дітям розповіли про важливість правильного вибору професії »

Податківці розповіли про нові електронні сервіси для платників податків
17.02.2017

У Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, що працює у Харківському міському центрі зайнятості, фахівець Головного управління Державної фіскальної служби у Харківський області Надія Євлахова консультувала підприємців-початківців. Податківець торкнулась новацій податкового законодавства, які набули чинності у 2017 році »

Обговорили питання зайнятості та охорони праці людей на підприємствах
17.02.2017

Начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Харківського обласного центру зайнятості Ірина Шатіло взяла участь у тематичній годині Консультаційно-інформаційної платформи з питань праці, зайнятості та охорони праці для членів профспілок Харківщини »

Кадровиків попередили про відповідальність за порушення законодавства про зайнятість
16.02.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості у рамках соціального партнерства фахівці Харківського обласного центру зайнятості спільно з представниками Головного управління Держпраці у Харківській області провели семінар для роботодавців "Відповідальність за порушення законодавства про зайнятість населення. Застосування штрафних санкцій за порушення законодавства про працю. Організація попереднього та періодичного огляду працівників певних категорій" »

Роботодавців закликали до співпраці
16.02.2017

Фахівці Харківського районного центру зайнятості в Інформаційно-консультаційному центрі, що працює у м. Мерефа, провели для роботодавців семінар на тему "Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців". Захід мав на меті укомплектування підприємств персоналом »

Безробітним розповіли про професії, пов'язані із захистом Батьківщини
15.02.2017

Фахівці Барвінківського районного центру зайнятості спільно з представником районного військового комісаріату провели міні-ярмарок вакансій для безробітних. Претендентам на військову службу за контрактом розповіли про професії, пов'язані із захистом Батьківщини. Участь у заході взяли 12 осіб »

На Харківщині відбулась нарада фахівців, що відповідають за роботу з роботодавцями
14.02.2017

У Харківському обласному центрі зайнятості відбулася нарада-навчання з начальниками відділів взаємодії з роботодавцями базових центрів зайнятості на тему "Підведення підсумків роботи з роботодавцями за 2016 рік та основні завдання на 2017 рік" »

15 безробітних дізнались про умови та переваги військової служби за контрактом
13.02.2017

Фахівці Шевченківського районного центру зайнятості спільно з представниками районного військового комісаріату провели міні-ярмарок вакансій для 15 безробітних осіб »

Студенти вчились реалізовувати ідеї за допомогою краудфандингу
10.02.2017

Студенти-старшокурсники психологічного факультету Харківського національного університету внутрішніх справ в Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості освоювали секрети успішного просування бізнес-ідей за допомогою краудфандингу »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »