21 лютого 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

Харківська область - серед лідерів у країні за рівнем зайнятості населення
13.02.2017

На Харківщині завдяки злагодженій роботі органів влади та служби зайнятості з волонтерськими, громадськими організаціями, а також благодійними фондами на ринку праці відзначаються високі рейтингові оцінки у сфері зайнятості »

Служба зайнятості заявляє, що працевлаштовує близько 3 тисяч людей щодня
02.02.2017

Державна служба зайнятості щодня працевлаштовує три тисячі людей. Про це у під час прес-конференції на тему: "Настрої серед українців - заробітчан" повідомив заступник голови Державної служби зайнятості "Центрального апарату" Сергій Кравченко »

Електронна черга та відеоогляд вакансій: служба зайнятості пропонує послуги онлайн
01.02.2017

На сайті Державної служби зайнятості запустили рубрику "Електронні послуги". З її допомогою можна скористатися "Електронної чергою реєстрації безробітних" »

Виконання соціальних зобов'язань перед учасниками АТО - принципова позиція обласного керівництва
31.01.2017

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко взяв участь у засіданні Координаційної ради громадських організацій учасників АТО, яка відбулася при облдержадміністрації »

Встановили нові розміри допомоги по безробіттю
27.01.2017

В Україні з 1 січня 2017 року встановили нові розміри допомоги по безробіттю. Тепер вони залежатимуть від того, до якої категорії належить їх одержувач. Мінімальні розміри допомоги затверджені постановою Фонду загальнообов'язкового соціального страхування на випадок безробіття »

На Харківщині відбувся ярмарок вакансій
24.01.2017

Майже 3 тис. переселенців знайшли роботу за сприяння служби зайнятості Харківського регіону з початку проведення антитерористичної операції. За словами директора Харківського обласного центру зайнятості В. Міненка, люди працевлаштовувалися на підприємства комунальної сфери, у навчальні заклади, заклади охорони здоров'я, на фермерські та сільськогосподарські підприємства, у лісгоспи, банківські установи »

Служба зайнятості запустила "електронну чергу" для реєстрації безробітних
19.01.2017

З січня 2017 року Державна служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України »

Українських будівельників запрошують на роботу в Ізраїль
17.01.2017

Набула чинності угода між Україною та Ізраїлем про тимчасове працевлаштування українських фахівців, працевлаштування яких буде проводитися через Державну службу зайнятості »

У Харкові масово закривається малий бізнес
16.01.2017

У Харківському обласному центрі зайнятості у січні 2017 року порівняно із січнем 2016 чисельність зареєстрованих безробітних збільшилася майже в два рази: з 1124 особи до 2038 та у центрі зайнятості готові до напливу безробітних »

Видано соціальну карту регіону
11.01.2017

На соціальній карті Харківської області, яка видана вперше, позначено місце розташування основних установ соцсфери регіону. Кожен напрямок виділено своїм кольором: департаменти та управління соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, центрів зайнятості, служби у справах дітей, інтернатних закладів тощо »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »