25 квiтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги населенню

Корисно шукачам роботи

Резюме - це наймогутніший засіб самореклами. Давай складемо його разом!

Харківський обласний центр зайнятості розробив автоматизовану форму "Конструктор резюме". Надавши короткі відповіді на наші запитання ти отримаєш готове резюме на свою електронну адресу. Натисни сюди! »

Корисні поради з працевлаштування: "Служба зайнятості. Кращий помічник з пошуку роботи" (14 серія)
24.04.2017

За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект "Пошук роботи", який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. У 14 серії "Служба зайнятості. Кращий помічник з пошуку роботи" Степан Овальченко вирішив піти у Службу зайнятості де відвідав ряд тренінгів та семінарів для підвищення кваліфікації, особистісного та кар'єрного зростання, а також отримав дещо більше »

Увага! Вакансія інженера-конструктора
21.04.2017

Товариству з обмеженою відповідальністю "Внешенергокомплект" потрібен інженер-конструктор. Розмір заробітної плати: 7000 грн »

Корисні поради з працевлаштування: "Facebook, ВК. Як шукати роботу через соцмережі" (13 серія)
21.04.2017

За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект "Пошук роботи", який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. У 13 серії "Facebook, ВК. Як шукати роботу через соцмережі" Степан Овальченко вчитиметься шукати роботу через соцмережі »

Увага! Вакансія слюсаря аварійно-відбудовних робіт
20.04.2017

Комунальному підприємству "Харківводоканал" потрібен слюсар аварійно-відбудовних робіт. Розмір заробітної плати: 5600 грн »

Увага! Вакансія складача поїздів
19.04.2017

Харківській філії приватного акціонерного товариства "Київдніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту" потрібен складач поїздів. Розмір заробітної плати: 4700 грн »

Увага! Вакансія закрійника
18.04.2017

ФОП Павлюк Галина Дмитрівна потрібен закрійник. Розмір заробітної плати: 8300 грн »

Корисні поради з працевлаштування: "Прихований ринок вакансій. Частина 2 - "Пропонуємо свої послуги" (12 серія)
17.04.2017

За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект "Пошук роботи", який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. У 12 серії "Прихований ринок вакансій. Частина 2 - "Пропонуємо свої послуги" Степан Овальченко спробує розібратися, як знайти роботу в компанії, яка не виставляє вакансій і до кого саме в компанії звертатися »

Увага! Вакансія представник торговельний
14.04.2017

ФОП Мотькін Андрій Анатолійович потрібен представник торговельний. Розмір заробітної плати: 5000-6000 грн »

Корисні поради з працевлаштування: "Прихований ринок вакансій. Частина 1 - "Готуємо пропозицію до співпраці" (11 серія)
14.04.2017

За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект "Пошук роботи", який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. У 11 серії "Прихований ринок вакансій. Частина 1 - "Готуємо пропозицію до співпраці" Степану Овальченку є з чим розбиратись, оскільки прихований ринок вакансій нині дуже великий »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »