25 березня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги населенню

Корисно шукачам роботи

Резюме - це наймогутніший засіб самореклами. Давай складемо його разом!

Харківський обласний центр зайнятості розробив автоматизовану форму "Конструктор резюме". Надавши короткі відповіді на наші запитання ти отримаєш готове резюме на свою електронну адресу. Натисни сюди! »

Увага! Вакансія муляра
24.03.2017

Публічному акціонерному товариству "Трест житлобуд-1" потрібен муляр. Розмір заробітної плати: від 10000 до 13000 грн »

Корисні поради з працевлаштування: "Критерії вибору роботодавця" (5 серія)
24.03.2017

За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект "Пошук роботи", який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. В 5 серії "Критерії вибору роботодавця" Степан Овальченко ретельно відбирає для себе кандидатури роботодавців! »

Увага! Вакансія молодшого інспектора прикордонної служби ІІ категорії (водій автотранспортних засобів)
23.03.2017

Східному регіональному управлінню Державної прикордонної служби України потрібен молодший інспектор прикордонної служби ІІ категорії (водій автотранспортних засобів). Розмір заробітної плати: 7000 грн »

Увага! Вакансія комплектувальника
22.03.2017

Товариству з обмеженою відповідальністю "Східна дистрибуційна мережа" потрібен комплектувальник. Розмір заробітної плати: 5000 грн »

Увага! Вакансія оператора з уведення даних
21.03.2017

Товариству з обмеженою відповідальністю "Східна дистрибуційна мережа" потрібен оператор з уведення даних. Розмір заробітної плати: 4000 грн »

Увага! Вакансія машиніста крана автомобільного
20.03.2017

Публічному акціонерному товариству "Астарта млинелеваторбуд" потрібен машиніст крана автомобільного. Розмір заробітної плати: 5500 грн »

Корисні поради з працевлаштування: "Досягнення. Кращий аргумент на співбесіді" (4 серія)
20.03.2017

За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект "Пошук роботи", який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. В 4 серії "Досягнення. Кращий аргумент на співбесіді" Степан Овальченко вже готовий розповісти роботодавцю про свої досягнення, а ви? »

Увага! Вакансія токаря
17.03.2017

Публічному акціонерному товариству "Харківський завод штампів та пресформ" потрібен токар. Розмір заробітної плати: 7000 грн »

Корисні поради з працевлаштування: "Особисті якості. Як їх презентувати?" (3 серія)
17.03.2017

За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект "Пошук роботи", який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. В 3 серії "Особисті якості. Як їх презентувати?" Степан Овальченко спробує розібратися з тим, як постати перед роботодавцем у всій своїй красі »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »