25 березня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги населенню

Вибір професії

Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »

Учням популяризували робітничі професії
15.03.2017

Фахівці Вовчанського районного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію для учнів 9 та 11 класів Вовчанської гімназії №1 та Вовчанського ліцею №2 на Приватне акціонерне товариство "Вовчанський агрегатний завод". У заході взяли участь 65 учнів випускних класів »

Як правильно вибрати майбутню професію
14.03.2017

Вибір професії - справа нелегка, але необхідна. Звичайно, людина - сама творець своєї долі, але часто в житті вона зіштовхується з думкою суспільства, батьків, друзів, знайомих, наставників, і тоді саме ці фактори можуть вплинути на остаточне рішення »

Випускникам розповіли про престиж робітничих професій
07.03.2017

У Борівському районному центрі зайнятості відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді. У заході взяли участь 30 школярів 11 класів Борівської загальноосвітньої школи №1 »

Учням розкрили секрети професійної майстерності
03.03.2017

Фахівці Чугуївського міськрайонного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію для старшокласників навчально-виховного комплексу № 6 ім. І.М. Кожедуба до Телерадіокомпанії "Слобожанка". Дітям на практиці показали, як народжується телекартинка, звук, телесюжет, акцентували увагу на навичках та якостях, притаманних представникам таких професій, як телеведучий, тележурналіст, диктор »

Вихованцям дитбудинку розповіли про світ професій
17.02.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості відбулася зустріч фахівця відділу організації профорієнтації Харківського обласного центру зайнятості з 13 вихованцями дитячого будинку "Гармонія". Дітям розповіли про важливість правильного вибору професії »

Що мають батьки радити дітям у питаннях вибору професії
08.02.2017

Перед кожною родиною свого часу постає дуже хвилююче питання - яку професію обрати дитині після закінчення школи? Дітям необхідна допомога дорослих, але допомога розумна. Батьки повинні стати радниками для дитини у пошуках улюбленої справи »

Покликання має стати професією
01.02.2017

Вибір професії є одним з найважливіших рішень, які визначають подальшу долю людини. Разом з тим, після закінчення школи далеко не кожен чітко розуміє, чим хоче займатися в майбутньому. І ці сумніви можуть переслідувати людину все життя, викликаючи почуття нереалізованості та незадоволеності своєю роботою »

У Куп'янську молодь орієнтують на вибір робітничих професій
19.01.2017

Фахівці Куп'янського міськрайонного центру зайнятості, орієнтуючи випускників Гусинської та Просянської на вибір професії, намагались пояснити школярам, що висока кваліфікація за робітничою професією дає можливість професійно зростати та мати гідний заробіток »

Обрати професію можна разом з фахівцями служби зайнятості
10.01.2017

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього професійного фаху. У віці 15-17 років досить складно усвідомити всю важливість цього кроку. Щоб вибір став правильним зверніться до фахівців центрів зайнятості »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »