25 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги роботодавцям

Каталог послуг

Адреси веб-сайтів центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості мають великий спектр професій та напрямків підготовки. Їх викладачі, застосовуючи сучасні педагогічні технології, здійснюють якісне та ефективне навчання. А навчальні кабінети, майстерні та лабораторії укомплектовані сучасним високотехнологічним обладнанням і устаткуванням. З більш детальною інформацію можна ознайомитись на їх веб-сайтах »

Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!

Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »

Роботодавців інформували про зміни до законодавства про зайнятість
20.06.2017

Фахівці Харківського районного центру зайнятості спільно з представниками Головного управління Держпраці у Харківській області провели семінар для роботодавців. Під час заходу обговорили зміни до законодавства про зайнятість та організацію медичного огляду працівників певних категорій. У семінарі взяли участь представники 17 підприємств, установ та організацій »

Роботодавців інформували про зміни у законодавстві про працю
02.06.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості у рамках соціального партнерства фахівці Харківського обласного центру зайнятості спільно з представниками Головного управління Держпраці у Харківській області провели семінар для роботодавців. У ході зустрічі присутнім розповіли про зміни у законодавстві про працю та зайнятість населення, а також профілактику з гігієни праці »

В курсі: роботодавців інформували про зміни в законодавстві
30.05.2017

Про нововведення у законодавстві та пропозиції служби зайнятості роботодавцям розповіли на семінарі »

У Золочівському районі зустрілись із роботодавцем
12.05.2017

Про потреби сучасного ринку праці колективу підприємства розповіли фахівці Золочівського районного центру зайнятості »

Роботодавці дізнались про стимули при працевлаштуванні неконкурентоспроможних громадян
20.04.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості фахівці обласного центру зайнятості спільно з представниками Головного управління Держпраці в Харківській області провели семінар для 15 роботодавців на тему:"Стимули роботодавцю для працевлаштування неконкурентоспроможних громадян. Колективний договір. Робота за цивільно-правовим і трудовим договором. Атестація виробничих об'єктів за умовами праці" »

Обговорили питання проведення атестації робочих місць за умовами праці
20.04.2017

Заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолій Толстих взяв участь у роботі Консультаційно-інформаційної платформи з питань праці, зайнятості та охорони праці для членів профспілок Харківщини. Учасники заходу обговорили питання проведення атестації робочих місць за умовами праці, попередження та усунення порушень законодавства про безпеку та охорону праці на підприємствах »

Стажування наближує безробітних до працевлаштування
13.03.2017

Фахівці Куп'янського міськрайонного центру зайнятості провели семінар для роботодавців "Трудова адаптація працівників, у тому числі осіб з особливими потребами, шляхом стажування". У заході взяли участь 11 представників підприємств, організацій та установ міста Куп'янська та району »

У Куп'янську роботодавців стимулюють до створення робочих місць
10.03.2017

У Куп'янському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців міста та району "Роботодавцю - компенсація, безробітному (у тому числі інваліду) - робоче місце". У заході взяли участь 13 представників підприємств, організацій, установ »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »