12 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги населенню

Вибір професії

Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »

Красноградські дошкільнята ознайомилися з майбутніми професіями
24.11.2017

"У майбутнє до професій" - під таким гаслом відбувся професійно-орієнтаційний захід для дошкільнят за сприяння Красноградського районного центру зайнятості. Завдяки іграм та загадкам малеча дізналася про існуючі професії, а наприкінці свята виконала танок "Веселі пекарі". В нагороду маленькі професіонали отримали подарунки від служби зайнятості »

На Барвінківщині визначали "професію мрії"
21.11.2017

Під час професійно-орієнтаційного заходу "Професія твоєї мрії" молодь Барвінківщини дізналась про способи визначення професійних нахилів та можливості працевлаштування. Також відвідувачі мали змогу поспілкуватися із представниками навчальних закладів та більше дізнатися про послуги служби зайнятості Харківщини »

Працюй, студенте: харківська молодь цікавилась станом ринку праці
20.11.2017

Знайти себе у професії, а також робоче місце на ринку праці допомагали студентам фахівці служби зайнятості Харківщини. Під час ярмарків вакансій у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка та Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця молоді допомагали створювати резюме, консультували щодо пошуку роботи та розповідали про послуги державної служби зайнятості »

Близнюківській молоді допомагали втілювати професійні мрії
15.11.2017

Під час професійно-орієнтаційного заходу "Професія твоєї мрії" фахівці Близнюківського районного центру зайнятості консультували молодь з питань отримання майбутньої професії, можливостей пошуку роботи та працевлаштування. Загалом захід відвідали понад 660 осіб »

Зачепилівська молодь цікавилась затребуваними професіями
14.11.2017

Професію мрії молоді Зачепилівщини допомагали обрати фахівці Зачепилівського районного центру зайнятості. Під час професійно-орієнтаційного заходу учасники могли поспілкуватися із представниками навчальних закладів та скласти власне уявлення про ринок професій. всього на заході були присутні понад 400 учасників »

Люботинські хлопці та дівчата обирали професію завдяки службі зайнятості
26.10.2017

До Люботинського міського центру зайнятості завітали учні випускних класів. Під час зустрічі з фахівцями молодь дізналася, як правильно визначити професійні здібності та підібрати професію »

Намалюю тобі…професію: зміївські школярі взяли участь у творчому конкурсі
25.10.2017

Омріяні майбутні професії школярі на Зміївщині змальовували у кольорах та словах. Таланти молоді оцінювали фахівці Зміївського районного центру зайнятості в рамках конкурсу "Моя майбутня професія". У ньому взяли участь понад 100 школярів »

На Чугуївщині старшокласники дізнавалися про стан ринку праці
24.10.2017

Фахівці Чугуївського міськрайонного центру зайнятості розповіли школярам про затребувані професії, способи визначення своїх фахових схильностей та можливості пошуку роботи »

На Золочівщині третьокласники подорожували до Країни професій
24.10.2017

Фахівці Золочівського районного центру зайнятості провели інтерактивний професійно-орієнтаційний захід для школярів. Третьокласників ознайомили із популярними професіями за допомогою загадок та гри »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »