20 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Новини

Консалтингові послуги для підприємців-початківців стануть доступнішими
19.09.2017

Директор Харківського міського центру зайнятості Сергій Піженко та керівник Благодійної організації "Благодійний фонд "Жити далі" Євгеній Горошков підписали Угоду про співпрацю. Мета підписання - підвищити рівень надання консалтингових послуг та підприємницької і фінансової грамотності для майбутніх та нинішніх підприємців »

Зміївчани пізнали секрети створення резюме
18.09.2017

Як знайти роботу завдяки ефективному резюме, розповіли фахівці Зміївського районного центру зайнятості. 16 безробітних інформували про основні критерії якісного резюме та показали анімаційні ролики з техніки пошуку роботи »

Жителі Роганської об'єднаної територіальної громади цікавились вакансіями
18.09.2017

Під час виїзної акції Харківського районного центру зайнятості жителів Роганської об'єднаної територіальної громади інформували про стан ринку праці та актуальні вакансії. Про можливості працевлаштування та послуги державної служби зайнятості дізналося більше 70 громадян »

В Індустріальному районі півтисячі харків'ян обирали роботу
15.09.2017

Представники Харківського обласного та міського центрів зайнятості за підтримки адміністрації Індустріального району м. Харкова провели широкомасштабний ярмарок вакансій "Робота для всіх - працевлаштування для кожного". Захід відбувся у Палаці дитячої та юнацької творчості "ІСТОК". У ньому взяли участь близько 500 осіб, з них 150 - учнівська молодь »

Служба зайнятості Харківщини підтримала ХАЗ
15.09.2017

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко та директор Департаменту виробництва Харківського авіаційного виробничого підприємства В'ячеслав Рачинський підписали Угоду про співпрацю. Документ скріпили підписами під час святкування 91-річчя існування Харківського авіаційного державного виробничого підприємства »

Чугуївцям підказали, як знайти роботу після 50-ти років
15.09.2017

Разом із безробітними фахівці Чугуївського міськрайонного центру зайнятості обговорили проблеми працевлаштування громадян, старших 50-ти років. 17 відвідувачів семінару-дискусії інформували про права та можливості професійної реалізації »

На Печеніжчині планують здобувати робітничі професії
14.09.2017

У Печенізькому районному центрі зайнятості відбувся семінар "Оволодій новою професією". Під час заходу присутні переглянули відеоролик-презентацію професійного навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та ознайомились зі спеціальностями. Двоє учасників забажали перекваліфікуватись »

Фахівці служби зайнятості Харківщини зустрілися з бажаючими працевлаштуватись
14.09.2017

Фахівці Харківського міського центру зайнятості відвідали підоблікових громадян у м. Харкові. Їх інформували про послуги служби зайнятості, зокрема можливості професійного навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості »

Кегичівська молодь ознайомилася із сільськими професіями
13.09.2017

Фахівці Кегичівського районного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію для учнів Кегичівського ліцею. Молодь відвідала Приватне підприємство "Агропрогрес". Відвідувачів ознайомили з роботою підприємства та професіями працівників »

У пошуках простих робітників: на Дергачівщині пройшов міні-ярмарок вакансій
13.09.2017

Під час міні-ярмарку вакансій у Дергачівському районному центрі зайнятості безробітним та шукачам роботи представили актуальні робітничі вакансії. Присутніх інформували про умови та оплату праці »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »