12 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Новини

Барвінківці цікавились військовою службою за контрактом
11.12.2017

Безробітних, які перебувають на обліку у Барвінківському районному центрі зайнятості, інформували про можливості військової служби за контрактом. Дев'ять присутніх отримали індивідуальні консультації, а також дізнались про розмір грошового забезпечення та соціальну підтримку »

Законодавство про працю розглядали у Консалтинговому центрі
11.12.2017

У Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, що у Харківському міському центрі, підприємці мали змогу проконсультуватись щодо законодавства про працю. Присутні отримали пояснення щодо строків виплати зарплатні, штрафних санкцій у разі їх порушення, оформлення трудової книжки у разі відсутності печатки та відповіді на інші питання »

Робота в Україні є: у харківських гіпермаркетах пропонували вакансії
08.12.2017

В рамках Всеукраїнської акції "Живи та працюй в Україні" служба зайнятості Харківщини разом із мережею гіпермаркетів "Епіцентр-К" та "Нова лінія" презентували можливості працевлаштування. Учасники ярмарку вакансій цікавились пропозиціями роботи касира торговельного залу, продавця непродовольчих товарів, водія навантажувача, кондитера тощо »

Про працевлаштування безробітних та осіб з інвалідністю спілкувались у службі зайнятості
08.12.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості, що знаходиться у Харківському обласному центрі зайнятості, відбувся семінар для роботодавців. Фахівець служби зайнятості та соціальні партнери інформували присутніх про можливості працевлаштування та професійного навчання безробітних, зокрема осіб з інвалідністю. Захід відвідали 13 представників підприємств, установ та організацій »

У службі зайнятості радили, як забезпечити фінансову стабільність
07.12.2017

Про фінансову безпеку та засоби її здійснення говорили з роботодавцями. Зустрічі відбулися у Люботинському міському й Чугуївському міськрайонному центрах зайнятості, а також у Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, що у Харківському міському центрі зайнятості. Учасникам розповіли, як забезпечити фінансову стабільність під час пенсійної та медичної реформ »

Безробітні та роботодавці Харківщини поглиблюють знання про свої права
07.12.2017

У базових центрах зайнятості Харківщини відзначають Всеукраїнський тиждень права. Тематичні заходи вже відбулися у Валківському й Балаклійському районах, м. Харкові та інших населених пунктах. У рамках заходів роботодавців, безробітних та молодь інформують про права громадян у сфері зайнятості »

На Чугуївщині безробітні розводитимуть птицю
06.12.2017

Можливості працевлаштування для безробітних та шукачів роботи презентували у Чугуївському міськрайонному центрі зайнятості. Представники підприємства, яке займається розведенням птиці, ознайомили присутніх із вакансіями та графіком роботи. Всього у заході взяли участь 26 осіб »

Безробітні працюватимуть у сфері продажу
05.12.2017

Роботу у сфері продажу пропонували безробітним у Харківському міському центрі зайнятості. Присутнім розповіли про режим роботи, рівень оплати та можливості професійного розвитку. Захід відвідали 22 безробітних осіб »

Як на Дергачівщині професії пізнавали
04.12.2017

Визначитись із пріоритетними професіями та з'ясувати індивідуальні фахові здібності школярів допомагали фахівці Дергачівського районного центру зайнятості. Під час професійно-орієнтаційного уроку молодь дізналась про популярні професії на ринку праці Харківщини, а також навчальні заклади, де їх можна отримати »

Близько 20 роботодавців пропонували роботу особам з інвалідністю
01.12.2017

На масштабному ярмарку вакансій для осіб з інвалідністю, що відбувся у Харківському міському центрі зайнятості, було представлено вакантні посади у різних сферах діяльності. Можливості працевлаштування безробітним пропонували приватні та комунальні організації. Крім цього, молоді з інвалідністю допомагали зорієнтуватись на ринку праці та обрати майбутню професію »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »