25 червня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

Китай зацікавився працевлаштуванням харків'ян
14.06.2017

Делегація Тяньцзінської адміністративної академії ознайомилася з роботою Харківського міського центру зайнятості та центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Гості оглянули сектор самостійного пошуку роботи, куточок для осіб з інвалідністю, інформаційний куточок для внутрішньо переміщених осіб і учасників АТО, адміністративно-навчальний корпус і виробничо-навчальні майстерні »

Служба зайнятості України "Знання англійської на сьогодні обов'язкове"
13.06.2017

Голова державної служби зайнятості України Валерій Ярошенко впевнений - знання англійської для успішного працевлаштування вже стало обов'язковим критерієм. Щоб отримати гідну вакансію майже в будь-якій сфері зайнятості необхідно вміти дійсно добре розмовляти англійською »

На Південному вокзалі відкрили меморіальну дошку на честь волонтерів
02.06.2017

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко взяв участь в урочистому відкритті меморіальної дошки у холі залізничного вокзалу "Харків-Пасажирський". Меморіальна дошка присвячена небайдужим до чужої біди людям, які допомагали внутрішньо переміщеним особам у холі Центрального вокзалу »

У центрі зайнятості дали рекомендації абітурієнтам стосовно майбутніх професій
29.05.2017

Напередодні старту вступної кампанії в Харківському обласному центрі зайнятості дали поради майбутнім абітурієнтам щодо того, на які фахи краще вступати. Фахівці радять обирати робітничі спеціальності »

До відбору контрактників на військову службу долучаться центри зайнятості
22.05.2017

На Харківщині спільно з військкоматами до відбору контрактників на військову службу долучаються районні, міські та обласний центри зайнятості »

У Харкові пройде ярмарок у вишиванках
16.05.2017

Більше 40 роботодавців візьмуть участь в ярмарку вакансій в Харкові, яка пройде 18 травня з 11.00 до 15.00 на вул. Плеханівська, 65 (VIP-зона приміщення ОСК "Металіст"). Безробітним пропонують прийти на захід вдягнутим у вишиванки »

На харківських підприємствах можуть бути скорочення
13.05.2017

За інформацією заступника директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолія Толстих протягом 2017 року близько 57% вакансій поданих до служби зайнятості припадає на робітничі професії. Попитом користуються професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу та сфери послуг »

В Україні стартувала інформаційна кампанія з професійної орієнтації абітурієнтів
10.05.2017

В Україні стартував проект Державної служби зайнятості спрямований на професійну орієнтацію молоді »

В області стартував проект Світового банку із залучення до роботи внутрішньо переміщених осіб
03.05.2017

У Харківському обласному центрі зайнятості відбулося засідання Комісії з реалізації пілотного проекту Світового банку із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб »

Щодо працевлаштування переселенців: гранти, компенсація та заборона на звільнення
28.04.2017

За інформацією заступника директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолія Толстих, для роботодавців, які приймають на роботу внутрішньо переміщених осіб працює програма компенсації єдиного соціального внеску роботодавцю »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »