1 травня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги населенню

Корисно шукачам роботи

Резюме - це наймогутніший засіб самореклами. Давай складемо його разом!

Харківський обласний центр зайнятості розробив автоматизовану форму "Конструктор резюме". Надавши короткі відповіді на наші запитання ти отримаєш готове резюме на свою електронну адресу. Натисни сюди! »

Корисні поради з працевлаштування: "Типи зайнятості, або можливість скласти власний робочий графік" (16 серія)
01.05.2017

За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект "Пошук роботи", який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. У 16 серії "Типи зайнятості, або можливість скласти власний робочий графік" разом зі Степан Овальченком вчимося скільки, коли і заради чого треба працювати, і як це правильно зробити, аби всі були задоволені »

Увага! Вакансія фахівця з ефективності підприємництва
28.04.2017

Державному підприємству "Харківстандартметрологія" потрібен фахівець з ефективності підприємництва. Розмір заробітної плати: 7076 грн »

Корисні поради з працевлаштування: "Як працювати з рекрутинговими агенціями" (15 серія)
28.04.2017

За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект "Пошук роботи", який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. У 15 серії "Як працювати з рекрутинговими агенціями" Степан Овальченко дізнається які є переваги у співпраці з рекрутинговим агентством »

Увага! Вакансія верстатника широкого профілю
27.04.2017

Державному підприємству "Завод "Електроважмаш" потрібен верстатник широкого профілю. Розмір заробітної плати: від 5211 грн »

Увага! Вакансія токаря
26.04.2017

Філії Публічного акціонерного товариства "Спеціалізована аварійно-рятувальна (газорятувальна) служба "Лікво" потрібен токар. Розмір заробітної плати: від 6300 грн »

Корисні поради з працевлаштування: "Служба зайнятості. Кращий помічник з пошуку роботи" (14 серія)
24.04.2017

За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект "Пошук роботи", який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. У 14 серії "Служба зайнятості. Кращий помічник з пошуку роботи" Степан Овальченко вирішив піти у Службу зайнятості де відвідав ряд тренінгів та семінарів для підвищення кваліфікації, особистісного та кар'єрного зростання, а також отримав дещо більше »

Увага! Вакансія інженера-конструктора
21.04.2017

Товариству з обмеженою відповідальністю "Внешенергокомплект" потрібен інженер-конструктор. Розмір заробітної плати: 7000 грн »

Корисні поради з працевлаштування: "Facebook, ВК. Як шукати роботу через соцмережі" (13 серія)
21.04.2017

За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект "Пошук роботи", який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. У 13 серії "Facebook, ВК. Як шукати роботу через соцмережі" Степан Овальченко вчитиметься шукати роботу через соцмережі »

Увага! Вакансія слюсаря аварійно-відбудовних робіт
20.04.2017

Комунальному підприємству "Харківводоканал" потрібен слюсар аварійно-відбудовних робіт. Розмір заробітної плати: 5600 грн »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »