20 жовтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги населенню

Вибір професії

Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »

Близько сотні студентів Балаклійщини дізналися, як досягти професійного успіху
17.10.2017

Фахівці служби зайнятості розповідали студентам Балаклійщини про можливості професійної реалізації. Під час заходу "Ярмарок кар'єри" студенти дізнались про можливості отримання робітничої професії та варіанти обрання майбутнього фаху. Інформацію отримали 95 осіб »

Фахівці служби зайнятості допомагали юним печеніжцям зробити професійний вибір
12.10.2017

Про популярні професії та можливості навчання молоді одинадцятикласників інформували фахівці Печенізького районного центру зайнятості. Старшокласникам розповіли про способи отримання професії завдяки послугам служби зайнятості, а також допомагали визначити професійні здібності »

Важливість професійної орієнтації молоді обговорювали у службі зайнятості
04.10.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості, що знаходиться у Харківському обласному центрі зайнятості, відбулася інформаційна зустріч для фахівців районних управлінь освіти. Присутнім розповіли про професійно-орієнтаційні послуги служби зайнятості, можливості професійного навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та способи професійної орієнтації молоді на ринку праці »

У Люботині безробітні визначалися із професійними пріоритетами
02.10.2017

У Люботинському міському центрі зайнятості пройшов мотиваційний тренінг для безробітних. Присутніх спонукали шукати роботу та давали професійні поради для працевлаштування. Захід відвідали 40 осіб »

Як на Дергачівщині служба зайнятості допомагала обирати професію
29.09.2017

Фахівці Дергачівського районного центру зайнятості інформували батьків про можливості визначення професійних здібностей молоді. Присутнім розповіли про затребувані спеціальності, які можна отримати у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, а також можливості отримання першого професійного досвіду »

Учнівській молоді на Балаклійщині пропонували обрати професійний шлях
27.09.2017

Фахівці Балаклійського районного центру зайнятості провели професійно-орієнтаційний захід для учнів Комунального закладу "Балаклійська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Харківської обласної ради". Дітей ознайомили із можливостями навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, популярними професіями на ринку праці Харківщини та у світі »

Школярі на Дергачівщині дізналися, як виробляють гумове взуття
25.09.2017

Фахівці Дергачівського районного центру зайнятості разом із дев'ятикласниками однієї зі шкіл відвідали підприємство, де виробляють гумове взуття. Молодь цікавилася професіями працівників компанії та особливостями роботи »

Для юних люботинців провели професіографічну екскурсію
22.09.2017

Під час професіографічної екскурсії школярі разом із фахівцями Люботинського міського центру зайнятості ознайомились пізнали особливості роботи залізничника. Відвідувачі оглянули музей та ознайомились із роботою Відокремленого підрозділу "Моторвагонне Депо Люботин" Державного підприємства "Південна залізниця" »

Служба зайнятості турбується професійним майбутнім старшокласників на Красноградщині
18.09.2017

Фахівці Красноградського районного центру зайнятості проводять професійно-орієнтаційні заходи та допомагають обрати професію завдяки тестуванню на визначення професійних здібностей. Учнів випускних класів інформують про можливості вибору професії та мотивують молодь до свідомого вибору актуальних та сучасних професій »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »