23 серпня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги населенню

Вибір професії

Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »

У світі професій: харківські школярі ознайомились із чайним виробництвом
27.07.2017

Харківські школярі відвідали Спільне українсько-британське підприємство "Українська чайна фабрика Ahmad Tea". В рамках роботи професійно-орієнтаційного літнього табору "У світі професій", який працює на базі Харківського міського центру зайнятості, учасники ознайомились із виробництвом чаю та професіями, які пов'язані з процесом його виготовлення »

На Валківщині діти "грали у професії"
14.07.2017

Фахівці Валківського районного центру зайнятості провели професійно-орієнтаційний захід для відпочивальників дитячого табору відпочинку "Ялинка". Під час квест-гри учасникам у незвичній формі представили популярні професії та розповіли про їхні особливості »

Дитячий погляд на професії: у Дергачах провели професійно-орієнтаційний захід
07.07.2017

Фахівці Дергачівського районного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід "Професії очима дітей". Школярів в ігровій формі інформували про професії та їхні особливості »

Відвідувачі центру зайнятості ознайомились зі світом професій
05.07.2017

Вихованці Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Гармонія" завітали до Харківського міського центру зайнятості. В рамках професійно-орієнтаційного літнього табору "У світі професій" фахівці служби зайнятості ознайомили відвідувачів з роботою служби зайнятості, розповіли про світ професій, а також провели тестування на визначення професійних здібностей »

Харківських школярів орієнтували у світі професій
14.06.2017

Учні Харківської загальноосвітньої школи №100 ім. А.С.Макаренка відвідали Харківський міський центр зайнятості. Семикласникам розповіли про популярні професії на ринку праці та основні принципи побудови успішної кар'єри »

Більше 400 старшокласників Борівщини ознайомили з актуальними професіями
12.06.2017

Про можливості отримання актуальних спеціальностей абітурієнтам розповідали фахівці Борівського районного центру зайнятості. Під час професійно-орієнтаційних заходів старшокласники проходили тестування та спілкувались із представниками навчальних закладів »

Обирай професію змолоду: молодь Чугуївщини ознайомилась із ринком праці
22.05.2017

Вибирати професію школярам допомагали фахівці Чугуївського міськрайонного центру зайнятості »

Валківські школярі обирали майбутню професію
19.05.2017

Про особливості спеціальностей, затребуваних на ринку праці, учням розповідали фахівці Валківського районного центру зайнятості »

Більше 200 учнів обирали професію своєї мрії
17.05.2017

Фахівці Дворічанського районний центр зайнятості інформували молодь про професії та спеціальності, популярні на сучасному ринку праці »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »