21 серпня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги роботодавцям

Каталог послуг

Адреси веб-сайтів центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості мають великий спектр професій та напрямків підготовки. Їх викладачі, застосовуючи сучасні педагогічні технології, здійснюють якісне та ефективне навчання. А навчальні кабінети, майстерні та лабораторії укомплектовані сучасним високотехнологічним обладнанням і устаткуванням. З більш детальною інформацію можна ознайомитись на їх веб-сайтах »

Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!

Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »

Працедавців Куп'янщини закликали дотримуватись трудового законодавства
31.07.2017

Для роботодавців Куп'янщини провели виїзний семінар зі спеціалістами Куп'янського міськрайонного центру зайнятості. Учасників інформували про зміни у законодавстві та послуги служби зайнятості. Всього у заході взяло участь майже 120 роботодавців »

Роботодавцям розповіли про права жінок у сфері зайнятості
28.07.2017

Про захист прав у сфері зайнятості та умови праці для жінок розповіли роботодавцям у Харківському обласному центрі зайнятості. Захід провели спільно з представниками Головного управління Держпраці в Харківській області »

Роботодавців інформували про можливості розвитку малого та середнього бізнесу
21.07.2017

Можливості для розвитку малого та середнього бізнесу, які створює Європейський банк реконструкції та розвитку, презентували у Харківському міському центрі зайнятості. Інформацію отримали 20 представників роботодавців »

Як правильно працевлаштувати безробітних, розповіли роботодавцям у Вовчанську
20.07.2017

Про основні зміни у трудовому законодавстві, особливості застосування нормативних актів, а також послуги служби зайнятості інформували роботодавців на семінарі у Вовчанському районному центрі зайнятості »

Зміни до законодавства пояснили роботодавцям на Валківщині
12.07.2017

У Валківському районному центрі зайнятості відбувся виїзний семінар для роботодавців. Під час заходу близько 30 учасників інформували про зміни до трудового законодавства та послуги служби зайнятості »

Роботодавців інформували про зміни до законодавства про зайнятість
20.06.2017

Фахівці Харківського районного центру зайнятості спільно з представниками Головного управління Держпраці у Харківській області провели семінар для роботодавців. Під час заходу обговорили зміни до законодавства про зайнятість та організацію медичного огляду працівників певних категорій. У семінарі взяли участь представники 17 підприємств, установ та організацій »

Роботодавців інформували про зміни у законодавстві про працю
02.06.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості у рамках соціального партнерства фахівці Харківського обласного центру зайнятості спільно з представниками Головного управління Держпраці у Харківській області провели семінар для роботодавців. У ході зустрічі присутнім розповіли про зміни у законодавстві про працю та зайнятість населення, а також профілактику з гігієни праці »

В курсі: роботодавців інформували про зміни в законодавстві
30.05.2017

Про нововведення у законодавстві та пропозиції служби зайнятості роботодавцям розповіли на семінарі »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »