25 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Новини

Вивільненим працівникам на Дергачівщині допомагали підібрати роботу
24.11.2017

"Робота існує для тих, хто її шукає" - під таким гаслом пройшла інформаційна зустріч з працівниками Курязької виховної колонії ім. А.С. Макаренка, яких попередили про заплановане вивільнення. Фахівці Дергачівського районного центру зайнятості інформували присутніх про стан ринку праці Харківщини та можливості працевлаштування вивільнених працівників завдяки службі зайнятості »

Як отримати популярну робітничу професію: у Харківському обласному центрі зайнятості пройшов семінар для представників навчальних закладів
24.11.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості, що розташований у Харківському обласному центрі зайнятості, відбувся семінар для представників начальних закладів міста Харкова. На заході обговорювали можливості професійного навчання та отримання ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб »

Служба зайнятості готуватиме кваліфікованих працівників завдяки еко-інноваціям
24.11.2017

Харківський обласний центр зайнятості й Київська міська інноваційна галузева організація роботодавців "Центр ресурсоефективного та чистого виробництва" підписали Меморандум щодо партнерських взаємовідносин, співробітництва та взаємодії. Партнери зможуть спільними зусиллями покращувати поінформованість безробітних у галузі енергозбереження та захисту навколишнього середовища, сприяти працевлаштуванню незайнятих трудовою діяльністю громадян та безробітних »

Красноградські дошкільнята ознайомилися з майбутніми професіями
23.11.2017

"У майбутнє до професій" - під таким гаслом відбувся професійно-орієнтаційний захід для дошкільнят за сприяння Красноградського районного центру зайнятості. Завдяки іграм та загадкам малеча дізналася про існуючі професії, а наприкінці свята виконала танок "Веселі пекарі". В нагороду маленькі професіонали отримали подарунки від служби зайнятості »

На Куп'янщині безробітних запрошували на контрактну службу
23.11.2017

Можливості працевлаштування безробітним презентували у Куп'янському міськрайонному центрі зайнятості. Присутніх інформували про можливості військової служби за контрактом у Збройних силах України. Семінар відвідали 20 осіб »

У службі зайнятості обговорили способи працевлаштування соціально вразливих харків'ян
22.11.2017

У Харківському обласному центрі зайнятості відбувалась інформаційна зустріч із соціальними партнерами. В рамках заходу учасники обговорювали можливості працевлаштування соціально-вразливих верств населення Харківщини »

Живи та працюй в Україні: роботодавці запропонували 1 мільйон вакансій
20.11.2017

За 10 місяців 2017 року до Державної служби зайнятості України звернулось майже 170 тисяч роботодавців, які заявили 1 мільйон вакансій. До служби зайнятості Харківської області звернулись 15 тисяч роботодавців. Це на 38% більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Підприємства, установи та організації Харківщини запропонували шукачам роботи 78 тисяч вакантних робочих місць. Більшість вакансій за робітничими професіями - до 55% »

На Барвінківщині визначали "професію мрії"
20.11.2017

Під час професійно-орієнтаційного заходу "Професія твоєї мрії" молодь Барвінківщини дізналась про способи визначення професійних нахилів та можливості працевлаштування. Також відвідувачі мали змогу поспілкуватися із представниками навчальних закладів та більше дізнатися про послуги служби зайнятості Харківщини »

У Харкові відбулось розширене засідання правління Фонду: обговорювалась концепція розвитку навчального закладу державної служби зайнятості
20.11.2017

У Харкові відбулось розширене засідання правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Делегація під керівництвом Голови правління Фонду Ореста Лотоцького та в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерія Ярошенка ознайомилась з напрямками роботи Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості »

Працюй, студенте: харківська молодь цікавилась станом ринку праці
17.11.2017

Знайти себе у професії, а також робоче місце на ринку праці допомагали студентам фахівці служби зайнятості Харківщини. Під час ярмарків вакансій у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка та Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця молоді допомагали створювати резюме, консультували щодо пошуку роботи та розповідали про послуги державної служби зайнятості »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »