25 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги роботодавцям

Каталог послуг

Адреси веб-сайтів центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості мають великий спектр професій та напрямків підготовки. Їх викладачі, застосовуючи сучасні педагогічні технології, здійснюють якісне та ефективне навчання. А навчальні кабінети, майстерні та лабораторії укомплектовані сучасним високотехнологічним обладнанням і устаткуванням. З більш детальною інформацію можна ознайомитись на їх веб-сайтах »

Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!

Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »

Роботодавці дізнавались про умови звільнення робітників
13.10.2017

Під час семінару в Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості роботодавців консультували щодо питань звільнення працівників. Фахівці служби зайнятості спільно із соціальними партнерами інформували про види та підстави дисциплінарних стягнень, а також правильні умови праці робітників »

У Люботині роботодавці працевлаштовуватимуть переселенців
28.09.2017

Нові стимули для роботодавців у випадку працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та осіб з інвалідністю обговорювали на семінарі у Люботинському міському центрі зайнятості. Фахівці служби зайнятості пояснювали основні питання працевлаштування переселенців »

Законодавство про працю та можливості підвищення кваліфікації обговорили з роботодавцями
21.09.2017

Під час семінару роботодавців Харківщини інформували про послуги служби зайнятості щодо підвищення кваліфікації працівників та зміни у законодавстві про працю. Захід відбувся в Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості, що знаходиться у Харківському обласному центрі зайнятості. Його відвідали понад 10 представників роботодавців »

Барвінківські роботодавці підвищували кваліфікацію
06.09.2017

У Барвінківському районному центрі зайнятості пройшов виїзний семінар для роботодавців. На заході обговорювали зміни у трудовому законодавстві та процедурі здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю. Були присутні 22 роботодавці »

Роботодавцям Шевченківщини нагадали про умови праці
30.08.2017

У Шевченківському районному центрі зайнятості відбувся семінар для 15 представників підприємств, установ і організацій різних форм власності району. Присутніх інформували про послуги служби зайнятості та законодавство про працю »

Кваліфікацію роботодавців покращували на Чугуївщині
23.08.2017

У Чугуївському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців. Присутнім розповіли про послуги служби зайнятості, пояснили нововведення щодо державного контролю за додержанням законодавства про працю та нові особливості трудового законодавства »

Як покращити кваліфікацію працівників, розповіли роботодавцям фахівці служби зайнятості
17.08.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості, що знаходиться у Харківському обласному центрі зайнятості, відбувся семінар для роботодавців м. Харкова. Присутнім розповіли про можливості професійного навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та зміни у процедурі здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю »

Працедавців Куп'янщини закликали дотримуватись трудового законодавства
31.07.2017

Для роботодавців Куп'янщини провели виїзний семінар зі спеціалістами Куп'янського міськрайонного центру зайнятості. Учасників інформували про зміни у законодавстві та послуги служби зайнятості. Всього у заході взяло участь майже 120 роботодавців »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »