21 жовтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Новини

Харківська молодь мала змогу визначитись із професією
20.10.2017

В рамках професійно-орієнтаційного заходу для молоді, який відбувся в Українській інженерно-педагогічній академії, фахівці Харківського обласного центру зайнятості допомагали студентам підібрати роботу або хоча б визначити свої професійні орієнтири. Учасники проходили спеціальне тестування, консультувались із фахівцями служби зайнятості та спілкувались із викладачами освітнього закладу »

Близько 20 безробітних запрошували на роботу у транспортній галузі
20.10.2017

Актуальні вакансії для безробітних пропонували на міні-ярмарку у Харківському міському центрі зайнятості. Присутнім презентували можливості працевлаштування слюсарем-ремонтником, токарем, водієм та іншими. Четверо безробітних були направлені на співбесіду »

Харківське підприємство укомплектовувало штат безробітними
19.10.2017

Слюсарі, електромонтери, інженери-технологи - фахівців робітничих професій шукали у Харківському міському центрі зайнятості. Представники підприємства "Турбоатом" розповіли безробітним про умови праці та можливості попередньої підготовки робітників »

Великобурлуцькі безробітні дізналися про загрози під час працевлаштування
19.10.2017

Способи запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці обговорювали у Великобурлуцькому районному центрі зайнятості. Відвідувачів семінару інформували про можливі загрози під час працевлаштування за кордоном, порушення прав людей під час працевлаштування в Україні та інше. У заході взяли участь 7 безробітних »

Лави охоронників поповнювали у Харківському міському центрі зайнятості
18.10.2017

Роботу водія та охоронника пропонували у Харківському міському центрі зайнятості. Безробітним розповіли про умови праці, вимоги роботодавців до працівників та умови працевлаштування. Презентованою роботою зацікавились четверо присутніх »

Від амбіції до інвестиції: у Консалтинговому центрі підприємцям розкрили секрети залучення коштів
18.10.2017

Про те, як правильно залучати інвестиції і для чого вони потрібні, підприємцям розповідали у Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, який працює в приміщенні Харківського міського центру зайнятості. Присутні дізналися як реалізувати власні бізнес-ідеї за рахунок вкладень »

Служба зайнятості Харківщини допомагала малечі зорієнтуватись у "Місті професій"
17.10.2017

На інтерактивному дитячому професійно-орієнтаційному заході "Місто професій" діти мали змогу спробувати себе у різних професійних амплуа. Затребувані робітничі професії та професійно-орієнтаційні послуги служби зайнятості під час заходу презентував Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та фахівці служби зайнятості Харківщини. За роботу малярів, фрезерувальників, кухарів малеча отримувала гривники, які обміняла на солодощі та сувеніри »

Особливості розірвання договору з'ясовували на Близнюківщині
13.10.2017

Безробітних на Близнюківщині інформували про те, як слід розривати трудовий договір та особливості звільнення загалом. Фахівці Близнюківського районного центру зайнятості надали інформацію про можливості працевлаштування шукачів роботи »

Близько сотні студентів Балаклійщини дізналися, як досягти професійного успіху
13.10.2017

Фахівці служби зайнятості розповідали студентам Балаклійщини про можливості професійної реалізації. Під час заходу "Ярмарок кар'єри" студенти дізнались про можливості отримання робітничої професії та варіанти обрання майбутнього фаху. Інформацію отримали 95 осіб »

У Барвінківському районному центрі зайнятості говорили про легальне працевлаштування
13.10.2017

Під час професійно-орієнтаційних заходів на тему легальної зайнятості безробітних інформували про особливості офіційного працевлаштування та права робітників. Заходи відвідали 25 безробітних »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »