19 серпня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Новини

На Вовчанщині безробітних та переселенців застерігали від рабства
18.08.2017

У Вовчанському районному центрі зайнятості для безробітних та внутрішньо переміщених осіб відбувся інформаційний семінар на тему запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми й експлуатації дитячої праці. Безробітних та внутрішньо переміщених осіб ознайомили зі способами уникнення торгівлі людьми та правами громадян »

20 близнюківців мотивували до професійного саморозвитку
18.08.2017

Як підвищити мотивацію до трудової діяльності, радили безробітним у Близнюківському районному центрі зайнятості. Про способи та можливості професійного розвитку дізналися 20 учасників »

Як покращити кваліфікацію працівників, розповіли роботодавцям фахівці служби зайнятості
17.08.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості, що знаходиться у Харківському обласному центрі зайнятості, відбувся семінар для роботодавців м. Харкова. Присутнім розповіли про можливості професійного навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та зміни у процедурі здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю »

У Консалтинговому центрі державної служби зайнятості інформували про сплату податків
17.08.2017

У Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, що знаходиться у Харківському міському центрі зайнятості, відбувся захід для підприємців. Учасників консультували щодо сплати податків та системи виплати єдиного податку »

Харківський обласний центр зайнятості та Роганська територіальна об'єднана громада стали партнерами
17.08.2017

Результатами підписання угоди про співпрацю між Харківським обласним центром зайнятості та Роганською територіальною об'єднаною громадою мають стати підвищений рівень зайнятості населення, сприятливі умови для розвитку підприємництва та участь у спільних соціальних проектах »

Як підприємці вчились планувати власний бізнес
16.08.2017

У Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, що знаходиться у Харківському міському центрі зайнятості, відбулось перше заняття із циклу тренінгів "Як скласти бізнес-план". 15 підприємцям-початківцям розповіли про особливості створення та презентації бізнес-плану »

На Дергачівщині презентували вакансії для робітників
16.08.2017

Під час презентації роботодавця у Дергачівському районному центрі зайнятості безробітним пропонували вакансії оператора верстатів з програмним керуванням. Кандидатам обіцяли високу заробітну плату та професійне навчання на робочому місці »

На Ізюмщині селянам пропонували роботу
15.08.2017

Щоб інформувати жителів про стан ринку праці, фахівці Ізюмського міськрайонного центру зайнятості відвідали віддалені села. Більше 220 мешканцям розповіли про актуальні вакансії, послуги служби зайнятості та переваги служби за контрактом »

Чугуївських безробітних запрошували працювати на підприємства
14.08.2017

На міні-ярмарках вакансій у Чугуївському міськрайонному центрі зайнятості безробітних інформували про вакансії Державного підприємства "Чугуївський авіаційно-ремонтний завод" та Товариства з обмеженою відповідальністю "ТММ - Енергобуд Менеджмент". З пропозиціями роботодавців ознайомилось 25 безробітних »

Ласкаво просимо: у Харківському районі презентували вакансії
14.08.2017

Під час презентації роботодавців безробітних Харківського районного центру зайнятості запрошували працевлаштовуватись на підприємствах Харківщини. Близько 10 осіб зацікавились актуальними вакансіями »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »