19 серпня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

Всі при справі: стало відомо, наскільки скоротилося безробіття в Україні
18.08.2017

Станом на 1 серпня кількість безробітних в Україні скоротилася на 14% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це свідчать дані Державної служби статистики України. На даний момент на одну посаду претендує 5 безробітних осіб, в минулому році на одне робоче місце конкуренція була серед 9 безробітних »

Ринок праці в Україні: яких професій не вистачає?
15.08.2017

Власники компаній з підбору персоналу розповіли, яких професій нині бракує в Україні »

Під Харковом створюють робочі місця
11.08.2017

Для безробітних Первомайського міськрайонного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця. Про це повідомили в Харківському регіональному центрі зайнятості »

Хто зараз потрібен в Україні: роботодавці шукають робітників і недосвідчених фахівців
09.08.2017

У липні жваво набирали будівельників, виробничників і студентів без досвіду роботи »

Харків'ян вчили, як не потрапити в рабство
07.08.2017

В рамках Всеукраїнської інформаційної компанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми в базових центрах зайнятості Харківської області провели професійно-інформаційні заходи »

Харківських бізнесменів загнали в соцмережу
04.08.2017

У Харківському міському центрі зайнятості завершився міні-тренінг "Просування бізнесу в фейсбуці". Про це повідомили в центрі зайнятості »

Особливі люди знайшли роботу в Харкові
01.08.2017

Незвичайний тренінг влаштували для засуджених »

Серед постраждалих від торгівлі людьми більше чоловіків
31.07.2017

Про це заявили під час засідання круглого столу "Спільними зусиллями - проти торгівлі людьми". Учасниками заходу стали представники регіональних та міжнародних громадських організацій, керівники територіальних громад, соціальних служб, а також служби зайнятості та ГУ Національної поліції в Харківській області »

З початку року в Харківській області профнавчання пройшли 186 учасників АТО
27.07.2017

Питання професійної адаптації воїнів обговорили під час робочої зустрічі, яку було організовано Департаментом соцзахисту населення ХОДА та Харківським обласним центром зайнятості »

Знання англійської мови впливає на рівень зарплати українців
26.07.2017

Роботодавці готові платити фахівцям зі знанням англійської значно більше, ніж тим, хто не освоїв мову туманного Альбіону »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »