25 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Новини

Близько 10 роботодавців спонукали жителів Нововодолажчини до роботи
25.09.2017

У Нововодолазькому районному центрі зайнятості відбулися ярмарки вакансій. На заходах були присутні близько 10 роботодавців району та м. Харкова. Відвідувачам заходів пропонували актуальні вакансії на підприємствах, інформували про послуги служби зайнятості та стан ринку праці Харківщини »

Про роботу та професійне навчання інформували вовчан фахівці служби зайнятості
25.09.2017

Фахівці Вовчанського районного центру зайнятості провели виїзні акції у с. Волохівка та с. Молодова. Жителям населених пунктів пропонували актуальні вакансії, інформували про послуги служби зайнятості, зокрема і про можливості навчання та перекваліфікації у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Учням однієї із шкіл допомагали зорієнтуватись у світі затребуваних професій »

У Харківському обласному центрі зайнятості пропонували можливості працевлаштування для молоді
22.09.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості, що знаходиться у Харківському обласному центрі зайнятості, пройшли інформаційні зустрічі з представниками вищих навчальних закладів. Говорили про інноваційні форми роботи Харківського обласного центру зайнятості та можливості працевлаштування молоді на ринку праці. Захід відвідали близько 30 учасників »

Осіб з інвалідністю запрошували на роботу в офіс
22.09.2017

У Харківському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. Підприємство "Ніка" Товариства інвалідів "Шанс" презентувало вакансії "офісний службовець" та "підсобний робітник", розповіло про умови та переваги роботи. Захід відвідали 18 безробітних »

Послуги служби зайнятості презентували роботодавцям на Вовчанщині
22.09.2017

На семінарі у Вовчанському районному центрі зайнятості роботодавцям Старосалтівської об'єднаної територіальної громади презентували послуги служби зайнятості. Про переваги працевлаштування безробітних та можливості навчання працівників дізнався 31 роботодавець Вовчанщини »

Харківська молодь визначалась із фахом завдяки професійно-орієнтаційному тестуванню
21.09.2017

Служба зайнятості Харківщини долучилася до Дня відкритих дверей в Українській інженерно-педагогічній академії. В рамках заходу "Калейдоскоп професій" фахівці служби зайнятості провели професійно-орієнтаційний захід для майбутніх абітурієнтів. Молодь могла пройти психологічне тестування на визначення професійних здібностей та за наявності професійного досвіду скласти резюме »

Законодавство про працю та можливості підвищення кваліфікації обговорили з роботодавцями
21.09.2017

Під час семінару роботодавців Харківщини інформували про послуги служби зайнятості щодо підвищення кваліфікації працівників та зміни у законодавстві про працю. Захід відбувся в Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості, що знаходиться у Харківському обласному центрі зайнятості. Його відвідали понад 10 представників роботодавців »

Кегичівські безробітні дізнались, як отримати правову допомогу
21.09.2017

У Кегичівському районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних за участю соціальних партнерів. Говорили про зміни у законодавстві та права громадян. Захід відвідали близько 20 осіб »

Жителі Ізюмщини можуть працевлаштуватись на контрактну службу
20.09.2017

В Ізюмському міськрайонному центрі зайнятості безробітних орієнтували на службу за контрактом у Збройних силах України. Відвідувачам міні-ярмарку вакансій розповіли про особливості військової служби за контрактом, грошове забезпечення та соціальні гарантії »

Працедавці Куп'янщини налагоджували роботу зі службою зайнятості
20.09.2017

Про законодавчі аспекти взаємодії служби зайнятості та роботодавців говорили у Куп'янському міськрайонному центрі зайнятості. Нагадали про можливості професійного навчання, особливості підбору персоналу та інформували про варіанти працевлаштування безробітних »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »