31 березня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Новини

Чугуївським жінкам пропонували роботу
30.03.2017

У Чугуївському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для 30 безробітних жінок. З цікавими презентаціями виступили представники чотирьох підприємств: ТОВ "Дарс-Д", ФО-П Долженко М.В., ФО-П Гречко В.А. та ТОВ "ТММ "Енергобут менеджмент". Пропонувались вакансії продавців продовольчих товарів, касирів торговельного залу, кранівниць, контролерів внутрішнього контролю »

Близнюківцям розповіли про переваги та перспективи служби за контрактом
30.03.2017

У Близнюківському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для безробітних. Присутнім були запропоновані вакансії для проходження служби за контрактом у Збройних силах України »

Безробітним харків'янам пропонували службу в Національній поліції
29.03.2017

У Харківському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій від Головного управління національної поліції в Харківській області. У заході взяли участь 24 безробітних, з них 5 - учасників АТО. Їм пропонувалась служба в рядах поліції. За результатом зустрічі - 9 осіб отримали направлення для проходження співбесіди - 7 на посади офіцерського складу, 2 на посади молодшого складу »

Школярі запаслись багажем щодо вибору майбутнього трудового шляху
29.03.2017

День відкритих дверей для старшокласників Нововодолазького району пройшов у районному центрі зайнятості. Школярі дізнались як визначити здібності та схильності до різних видів професійної діяльності. Переглянули відеофільми про роботу Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та пошук роботи »

Міністр соцполітики відвідав Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
28.03.2017

Міністр соціальної політики України Андрій Рева під час робочого візиту до м. Харкова відвідав Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі - ХЦПТО ДСЗ). Супроводжували міністерську делегацію директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко та перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. У складі делегації був і Посол Держави Ізраїль Еліав Бєлоцерковські, який зацікавлений у робітниках будівельної галузі »

Безробітних інформували про переваги легальної зайнятості та ризики "тіньової"
28.03.2017

У Харківському районному центрі зайнятості для безробітних проведено семінар на тему: "Легальна зайнятість" за участю представника Харківського обласного благодійного фонду "Соціальна служба допомоги" з інформацією пілотної ініціативи з моніторингу реадміссії Міжнародної організації з міграції »

Коворкінг-простір у Харківському міському центрі зайнятості набуває популярності серед харків'ян
28.03.2017

Представники всеукраїнської професійної бухгалтерської газети "Все про бухгалтерський облік" скористались коворкінг-простором, який створений на базі Консалтингового центру державної служби зайнятості у Харківському міському центрі зайнятості. У вигляді "круглого столу" з підприємцями-початківцями та роботодавцями обговорювались питання у сфері планування бюджету, оподаткування, кредитування »

Мереф'ян інформували про види та форми професійного навчання
28.03.2017

В Інформаційно-консультаційному центрі Харківського районного центру зайнятості, що розташований у м. Мерефа відбувся інформаційний захід з презентації послуг з професійного навчання. Фахівці Харківського районного центру зайнятості розповіли присутнім, з числа безробітних та молоді, про види та форми професійного навчання »

У Харкові підбили підсумки виконання програми зайнятості у 2016 році
27.03.2017

Заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолій Толстих взяв участь засіданні Обласного координаційного комітету сприяння зайнятості та професійній орієнтації населення. У ході заходу підбивались підсумки виконання програми зайнятості у 2016 році. Обговорювались шляхи підвищення престижу робітничих професій, надання послуг демобілізованим учасникам та внутрішньо переміщеним особам »

Школярі ознайомились із технологічними процесами створення миючих засобів
27.03.2017

Фахівці Дергачівського районного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію у ТОВ "Слобожанський миловар" для 20 учнів Солоницівської загальноосвітньої школи №2. Діти на власні очі побачили роботу лабораторій де відбувається технологічні процеси створення миючих засобів, а також ознайомились з самим процесом виготовлення мила »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »