21 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Анонси подій

Громадяни, змініть життя на краще! Отримайте фінансову допомогу на відкриття бізнесу!

Якщо Ви належите до непрацюючих працездатних осіб, які отримують державну соціальну допомогу як малозабезпечені або внутрішньо переміщені особи, що проживають у Харківській області - станьте учасником проекту та отримайте безвідсоткову поворотну фінансову допомогу 64 тисячі гривень для започаткування власної справи. За додатковою інформацією потрібно звертатися до Харківського обласного центру зайнятості або до будь-якого базового центру зайнятості Харківської області »

Увага! Економте час та кошти - плануйте візит до центру зайнятості оnline

Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна за посиланням www.dcz.gov.ua/EReception/#/about або на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику "Електронні послуги". Записатись на консультації можна з питань: сприяння працевлаштуванню, вибору професії, профнавчання, профорієнтації, тимчасової зайнятості, юридичних аспектів у сфері зайнятості, реєстрації у центрі зайнятості тощо »

Чергування фахівців центру зайнятості у транзитному модульному містечку

Щомісяця, у перший четвер місяця, з 14.00 до 17.00, у транзитному модульному містечку, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, за адресою: м. Харків, пр. Л. Ландау, 27-Г, чергові спеціалісти Харківського міського центру зайнятості можуть надати консультаційні послуги з питань працевлаштування »

Чергування фахівців центру зайнятості у волонтерському пункті "Станція Харків"

Щомісяця, у другий та четвертий четвер, з 11.00 до 16.00 у волонтерському Пункті допомоги внутрішньо переміщеним особам, який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »

21 вересня відбудеться міні-ярмарок вакансій Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції у м. Харкові
20.09.2017

21 вересня о 14.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 103), відбудеться міні-ярмарок вакансій Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції у м. Харкові »

21 вересня відбудеться інформаційна зустріч з представниками вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації м. Харків
20.09.2017

21 вересня о 14.00 в Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Броненосця "Потьомкін", 1А, кім.108, відбудеться інформаційна зустріч з представниками вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації (технікумів, коледжів) м. Харків »

21 вересня відбудеться масовий профорієнтаційний захід для шкільної молоді та учнів професійно-навчальних закладів
20.09.2017

21 вересня о 14.00 в Українській інженерно-педагогічній академії, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Університетська, 27, відбудеться масовий профорієнтаційний захід для шкільної молоді та учнів професійно-навчальних закладів »

21 вересня відбудеться міні-ярмарок вакансій КЗ "Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з водних видів спорту Яни Клочкової"
20.09.2017

21 вересня о 10.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 103), відбудеться міні-ярмарок вакансій КЗ "Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з водних видів спорту Яни Клочкової" »

21 вересня у Харківському обласному центрі зайнятості відбудеться семінар для роботодавців
20.09.2017

21 вересня з 11.00 до 12.00 в Інформаційно-консультаційному центрі, що знаходиться за адресою: вул. Броненосця "Потьомкін", 1-А, к.108, відбудеться семінар для роботодавців »

21 вересня працюватиме Мобільний центр професійної орієнтації
20.09.2017

21 вересня з 10.00 до 15.00, біля сільської ради, за адресою: Харківська обл., Вовчанський район, с. Волохівка, вул. Колокольцова, 44, працюватиме Мобільний центр професійної орієнтації »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »