31 березня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги населенню

Корисно шукачам роботи

Резюме - це наймогутніший засіб самореклами. Давай складемо його разом!

Харківський обласний центр зайнятості розробив автоматизовану форму "Конструктор резюме". Надавши короткі відповіді на наші запитання ти отримаєш готове резюме на свою електронну адресу. Натисни сюди! »

Корисні поради з працевлаштування: "Як скласти резюме. Частина 2 - "Основні помилки" (7 серія)
31.03.2017

За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект "Пошук роботи", який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. В 7 серії "Як скласти резюме. Частина 2 - "Основні помилки" Степан Овальченко вже проаналізував свої досягнення, визначив розмір бажаної зарплати та критерії вибору роботодавця. Навіть склав резюме »

Увага! Вакансії операторів call-центру
30.03.2017

ФОП Молчанов Станіслав Вікторович потрібні оператори call-центру. Розмір заробітної плати: від 4000 грн. »

Увага! Вакансія менеджера (управителя) із збуту
29.03.2017

ФОП Ярковська Олена Володимирівна потрібен менеджер (управитель) із збуту. Розмір заробітної плати: 3500 грн. + % від продажу »

Увага! Вакансія друкаря офсетного плоского друкування
28.03.2017

Товариству з обмеженою відповідальністю "Фактор-друк" потрібен друкар офсетного плоского друкування. Розмір заробітної плати: 4100 грн »

Увага! Вакансія слюсаря-інструментальника
27.03.2017

Публічному акціонерному товариству "Харківський завод штампів та пресформ" потрібен слюсар-інструментальник. Розмір заробітної плати: 5000 грн »

Корисні поради з працевлаштування: "Як скласти резюме. Частина 1 - "Основні правила" (6 серія)
27.03.2017

За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект "Пошук роботи", який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. В 6 серії "Як скласти резюме. Частина 1 - "Основні правила" Степан Овальченко уже серйозно зібрався йти на роботу. Він визначив, що він хоче робити. Знає, як розказувати про себе, щоб захоплювались »

Увага! Вакансія муляра
24.03.2017

Публічному акціонерному товариству "Трест житлобуд-1" потрібен муляр. Розмір заробітної плати: від 10000 до 13000 грн »

Корисні поради з працевлаштування: "Критерії вибору роботодавця" (5 серія)
24.03.2017

За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект "Пошук роботи", який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. В 5 серії "Критерії вибору роботодавця" Степан Овальченко ретельно відбирає для себе кандидатури роботодавців! »

Увага! Вакансія молодшого інспектора прикордонної служби ІІ категорії (водій автотранспортних засобів)
23.03.2017

Східному регіональному управлінню Державної прикордонної служби України потрібен молодший інспектор прикордонної служби ІІ категорії (водій автотранспортних засобів). Розмір заробітної плати: 7000 грн »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »