19 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги населенню

Вибір професії

Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »

Професія швачки: кому підходить і як знайти вакансію
15.01.2018

Незважаючи на весь науково-технічний прогрес і загальну роботизацію виробництва, швачки завжди користувалися попитом на ринку праці і, очевидно, не втратять популярності і в майбутньому. Адже безліч процесів в швейному справі неможливо автоматизувати, а ручна праця цінується все більше і більше »

Люботинські безробітні проходять професійно-орієнтаційне тестування
11.01.2018

В рамках професійного визначення громадян протягом січня-грудня 2017 року 24 безробітні пройшли професійно-орієнтаційне тестування. Крім цього, фахівці Люботинської міської філії Харківського обласного центру зайнятості надають безробітним інформаційні консультації щодо можливостей підвищення кваліфікації та перекваліфікації »

Борівські старшокласники разом зі службою зайнятості обирають професії
10.01.2018

Фахівці Борівського районного центру зайнятості протягом 2017 року проводили професійно-орієнтаційну роботу для учнів 8 шкіл Борівського району. Під час заходів старшокласники дізнавались про послуги служби зайнятості, стан ринку праці Харківщини, актуальні професії та навчальні заклади, де їх можна отримати »

Бути чи не бути: на Сахновщині старшокласники визначались із професіями
05.01.2018

Під час екскурсії Сахновщинським районним центром зайнятості старшокласники ознайомились із соціальними послугами, у тому числі можливостями професійного навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Також відвідувачі дізнались про популярні професії та способи визначення професійних здібностей »

Старшокласники побували у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
26.12.2017

Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів Дергачівського та Золочівського районів провели екскурсії до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. З метою ознайомлення молоді із актуальними робітничими професіями відвідувачам розповіли про особливості фахів, процес та терміни навчання спеціалістів, а також підказали школярам, як краще обрати підходящу професію »

Як барвінківські випускники про професії дізнавались
21.12.2017

Фахівці Барвінківського районного центру зайнятості провели професійно-орієнтаційний захід для школярів випускних класів. Для молоді провели екскурсію центром зайнятості, розповіли про стан ринку праці, актуальні професії та навчальні заклади. Також учні пройшли професійно-діагностичне тестування, щоб визначити свої професійні здібності »

На Богодухівщині молодь визначалась із майбутнім фахом
19.12.2017

Фахівці Богодухівського районного центру зайнятості провели професійно-орієнтаційний захід для молоді. Дев'ятикласники ознайомились із популярними професіями, станом ринку праці, а також визначали власні професійні схильності »

Молоді Валківщини допомагають обрати фах
14.12.2017

Фахівці Валківського районного центру зайнятості провели професійно-орієнтаційні заходи для школярів, під час яких інформували молодь про актуальні професії та можливості професійного навчання. Загалом до заходів долучились близько 40 учнів »

Як на Дергачівщині професії пізнавали
05.12.2017

Визначитись із пріоритетними професіями та з'ясувати індивідуальні фахові здібності школярів допомагали фахівці Дергачівського районного центру зайнятості. Під час професійно-орієнтаційного уроку молодь дізналась про популярні професії на ринку праці Харківщини, а також навчальні заклади, де їх можна отримати »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »