19 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги роботодавцям

Каталог послуг

Адреси веб-сайтів центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості мають великий спектр професій та напрямків підготовки. Їх викладачі, застосовуючи сучасні педагогічні технології, здійснюють якісне та ефективне навчання. А навчальні кабінети, майстерні та лабораторії укомплектовані сучасним високотехнологічним обладнанням і устаткуванням. З більш детальною інформацію можна ознайомитись на їх веб-сайтах »

Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!

Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »

Богодухівським працедавцям нагадали про звіти
15.01.2018

У Богодухівському районному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців. В рамках заходу фахівці центру зайнятості нагадали про терміни подання звітів про зайнятість та працевлаштування громадян, які потребують додаткових гарантій »

До 1 лютого роботодавці мають подати Звіт з інформацією про зайнятість і працевлаштування громадян
12.01.2018

Не пізніше 1 лютого після звітного року роботодавці повинні подати до служби зайнятості Звіт з інформацією про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню. У 2018 році за 2017 рік останній день подання Звіту по квоті - 31 січня 2018 року »

З 1 січня 2018 року зростає розмір мінімальної заробітної плати
03.01.2018

7 грудня 2017 року Верховна Рада України прийняла Закон про Державний бюджет України на 2018 рік. Цим законом встановлено підвищення мінімальної зарплати з 1 січня до 3723 гривень »

Про права громадян та послуги служби зайнятості говорили з великобурлуцькими роботодавцями
22.12.2017

Семінар для роботодавців провели у Великобурлуцькому районному центрі зайнятості. Фахівці служби зайнятості розповіли про соціальні послуги служби зайнятості, у тому числі й для роботодавців. Захід пройшов у рамках Всеукраїнського тижня права »

Ізюмських роботодавців закликали легально працевлаштувати робітників
19.12.2017

Фахівці Ізюмського міськрайонного центру зайнятості провели семінар для роботодавців. З присутніми обговорювали шляхи працевлаштування безробітних, тему сплати єдиного соціального внеску, а також реалізацію та захист прав людини, інформували про відповідальність за порушення закону та розповідали про стан ринку праці »

Люботинських роботодавців інформували про законодавчі зміни
11.12.2017

У Люботинському міському центрі зайнятості відбувся семінар. Фахівці служби зайнятості інформували роботодавців про зміни у трудовому законодавстві та особливості дотримання гігієни праці. Учасники мали змогу поставити додаткові питання та отримати консультації фахівців »

У службі зайнятості обговорили способи працевлаштування соціально вразливих харків'ян
22.11.2017

У Харківському обласному центрі зайнятості відбувалась інформаційна зустріч із соціальними партнерами. В рамках заходу учасники обговорювали можливості працевлаштування соціально-вразливих верств населення Харківщини »

Мистецтву сторітеллінгу навчались у Консалтинговому центрі
01.11.2017

Що таке "сторітеллінг" та як його писати, розповідали підприємцям у Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, що знаходиться у Харківському міському центрі зайнятості. Бізнесмени розглянули типові помилки у створенні сторітеллінгу та вчились їх уникати у власних текстах »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »