24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр

Новини

Красноградські дошкільнята ознайомилися з майбутніми професіями
23.11.2017

"У майбутнє до професій" - під таким гаслом відбувся професійно-орієнтаційний захід для дошкільнят за сприяння Красноградського районного центру зайнятості. Завдяки іграм та загадкам малеча дізналася про існуючі професії, а наприкінці свята виконала танок "Веселі пекарі". В нагороду маленькі професіонали отримали подарунки від служби зайнятості »

На Куп'янщині безробітних запрошували на контрактну службу
23.11.2017

Можливості працевлаштування безробітним презентували у Куп'янському міськрайонному центрі зайнятості. Присутніх інформували про можливості військової служби за контрактом у Збройних силах України. Семінар відвідали 20 осіб »

У службі зайнятості обговорили способи працевлаштування соціально вразливих харків'ян
22.11.2017

У Харківському обласному центрі зайнятості відбувалась інформаційна зустріч із соціальними партнерами. В рамках заходу учасники обговорювали можливості працевлаштування соціально-вразливих верств населення Харківщини »

Живи та працюй в Україні: роботодавці запропонували 1 мільйон вакансій
20.11.2017

За 10 місяців 2017 року до Державної служби зайнятості України звернулось майже 170 тисяч роботодавців, які заявили 1 мільйон вакансій. До служби зайнятості Харківської області звернулись 15 тисяч роботодавців. Це на 38% більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Підприємства, установи та організації Харківщини запропонували шукачам роботи 78 тисяч вакантних робочих місць. Більшість вакансій за робітничими професіями - до 55% »

На Барвінківщині визначали "професію мрії"
20.11.2017

Під час професійно-орієнтаційного заходу "Професія твоєї мрії" молодь Барвінківщини дізналась про способи визначення професійних нахилів та можливості працевлаштування. Також відвідувачі мали змогу поспілкуватися із представниками навчальних закладів та більше дізнатися про послуги служби зайнятості Харківщини »

У Харкові відбулось розширене засідання правління Фонду: обговорювалась концепція розвитку навчального закладу державної служби зайнятості
20.11.2017

У Харкові відбулось розширене засідання правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Делегація під керівництвом Голови правління Фонду Ореста Лотоцького та в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерія Ярошенка ознайомилась з напрямками роботи Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості »

Працюй, студенте: харківська молодь цікавилась станом ринку праці
17.11.2017

Знайти себе у професії, а також робоче місце на ринку праці допомагали студентам фахівці служби зайнятості Харківщини. Під час ярмарків вакансій у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка та Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця молоді допомагали створювати резюме, консультували щодо пошуку роботи та розповідали про послуги державної служби зайнятості »

За роботу поліцейського шукачам роботи платитимуть 8 тисяч гривень
15.11.2017

Роботу в обласній Нацполіції презентували у Харківському міському центрі зайнятості. Шукачам роботи розповіли про вимоги до працівників, перспективи кар'єрного розвитку та заробітну плату від 8 тисяч гривень »

Близько 500 переселенців та мешканців Харківщини отримають роботу завдяки службі зайнятості
15.11.2017

Харківський обласний центр зайнятості долучився до програми "Гідна праця" від Українського фонду соціальних інвестицій. Служба зайнятості Харківщини допомагатиме переселенцям реалізувати професійні можливості та знайти роботу. Послуги служби зайнятості для внутрішньо переміщених осіб презентував заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолій Толстих »

На Куп'янщині жінок вчили шукати роботу
14.11.2017

Про послуги служби зайнятості та можливості працевлаштування жінок на ринку праці говорили на Куп'янщині. В рамках гендерного тижня інфомували про способи запобігання домашньому насиллю та торгівлі людьми »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »