15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги роботодавцям

Каталог послуг

Адреси веб-сайтів центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості мають великий спектр професій та напрямків підготовки. Їх викладачі, застосовуючи сучасні педагогічні технології, здійснюють якісне та ефективне навчання. А навчальні кабінети, майстерні та лабораторії укомплектовані сучасним високотехнологічним обладнанням і устаткуванням. З більш детальною інформацію можна ознайомитись на їх веб-сайтах »

Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!

Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »

Люботинських роботодавців інформували про законодавчі зміни
11.12.2017

У Люботинському міському центрі зайнятості відбувся семінар. Фахівці служби зайнятості інформували роботодавців про зміни у трудовому законодавстві та особливості дотримання гігієни праці. Учасники мали змогу поставити додаткові питання та отримати консультації фахівців »

У службі зайнятості обговорили способи працевлаштування соціально вразливих харків'ян
22.11.2017

У Харківському обласному центрі зайнятості відбувалась інформаційна зустріч із соціальними партнерами. В рамках заходу учасники обговорювали можливості працевлаштування соціально-вразливих верств населення Харківщини »

Мистецтву сторітеллінгу навчались у Консалтинговому центрі
01.11.2017

Що таке "сторітеллінг" та як його писати, розповідали підприємцям у Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, що знаходиться у Харківському міському центрі зайнятості. Бізнесмени розглянули типові помилки у створенні сторітеллінгу та вчились їх уникати у власних текстах »

Роботодавці дізнавались про умови звільнення робітників
13.10.2017

Під час семінару в Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості роботодавців консультували щодо питань звільнення працівників. Фахівці служби зайнятості спільно із соціальними партнерами інформували про види та підстави дисциплінарних стягнень, а також правильні умови праці робітників »

У Люботині роботодавці працевлаштовуватимуть переселенців
28.09.2017

Нові стимули для роботодавців у випадку працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та осіб з інвалідністю обговорювали на семінарі у Люботинському міському центрі зайнятості. Фахівці служби зайнятості пояснювали основні питання працевлаштування переселенців »

Законодавство про працю та можливості підвищення кваліфікації обговорили з роботодавцями
21.09.2017

Під час семінару роботодавців Харківщини інформували про послуги служби зайнятості щодо підвищення кваліфікації працівників та зміни у законодавстві про працю. Захід відбувся в Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості, що знаходиться у Харківському обласному центрі зайнятості. Його відвідали понад 10 представників роботодавців »

Барвінківські роботодавці підвищували кваліфікацію
06.09.2017

У Барвінківському районному центрі зайнятості пройшов виїзний семінар для роботодавців. На заході обговорювали зміни у трудовому законодавстві та процедурі здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю. Були присутні 22 роботодавці »

Роботодавцям Шевченківщини нагадали про умови праці
30.08.2017

У Шевченківському районному центрі зайнятості відбувся семінар для 15 представників підприємств, установ і організацій різних форм власності району. Присутніх інформували про послуги служби зайнятості та законодавство про працю »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »