24 червня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна

Що нового
Втрата роботи - привід опанувати нові навички
23.06.2017

Тимчасова втрата роботи - це не обов'язково невдача. Інколи це привід зупинитися, переосмислити власне життя, опанувати нові навички, отримати корисні знання, на які раніше не було часу. Сьогодні в цьому впевнилися слухачі Херсонського міського центру зайнятості, які стали учасниками семінару "Грамотний тайм-менеджмент - запорука успішності". »

Херсонський міський центр зайнятості: є така професія - захищати Батьківщину
23.06.2017

21 червня Херсонський міський центр зайнятості взяв активну участь у інформаційно-агітаційному заході, що організував обласний військовий комісаріат, з метою популяризації проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України »

Херсонський обласний центр зайнятості у співпраці з Головним управлінням Держпраці області
23.06.2017

За словами заступника директора Херсонського обласного центру зайнятості Людмили Барабаш, це важлива та своєчасна робота, що націлена на забезпечення дотримання трудового законодавства, адже легальна праця - це гарантія належного соціального забезпечення громадян »

Цюрупинський районний центр зайнятості: Відкрий в собі нові таланти та зміни життя на краще
23.06.2017

Письменюк Яна отримала професію у сфері перукарського мистецтва за відносно короткий термін на курсах перукарів в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості »

Співпраця з соціальними партнерами - шлях до подолання нерегламентованої праці
23.06.2017

ГУ Держпраці тісно співпрацює з Херсонським обласним центром зайнятості. Так, ще у 2015 році Головне управління стало співорганізатором Консалтингового сервісного пункту Державної служби зайнятості в рамках інноваційного проекту "Шлях до успіху через консалтинговий сервіс". Мета проекту - допомогти підприємцям в опануванні нових знань стосовно законодавства »

Херсонський міський центр зайнятості у співпраці в частині легальної зайнятості
23.06.2017

22 червня Херсонський міський центр зайнятості став одним із учасників відео-семінару з роботодавцями за участю представників Головного управління Держпраці у Херсонській області »

Нововоронцовський РЦЗ: співпрацюємо із Збройними Силами України
23.06.2017

Нововоронцовським районним центром зайнятості спільно з Нововоронцовсько-Високопільським об'єднаним районним військовим комісаріатом активно проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота з містянами щодо переваг служби за контрактом у Збройних Силах України »

Звіт щодо задоволення запитів на інформацію у Херсонській обласній службі зайнятості за період з 01 по 31 травня 2017 року
23.06.2017
УВАГА! Вакансії для можливого працевлаштування людей похилого віку станом на 20.06.2017 року
22.06.2017
У Херсоні інформували про військову службу за контрактом
22.06.2017

21 червня 2017 року в Палаці молоді і студентів відбувся профорієнтаційний захід присвячений популяризації проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України.  »

Знайомство з професіями у дитячо-оздоровчому таборі "Старт"
20.06.2017

Днями спеціалісти Бериславського районного центру зайнятості завітали до дитячо-оздоровчої бази "Старт" (с. Тягінка) та провели профорієнтаційний захід "Зустріч з професіями", у якому взяли участь 60 школярів району. »

Зустріч роботодавця із слухачами ДНЗ "Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ"
20.06.2017

19 червня 2017 року в Державному навчальному закладі "Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості" відбулася зустріч з керуючою магазином "Українські ковбаси", що знаходиться в м.Нова Каховка з ціллю запросити слухачів Центру, які навчаються за професіями "Продавець продовольчих товарів", "Касир торговельного залу" після закінчення навчання для працевлаштування в магазин.  »

Підписано Меморандум із впровадження технології блокчейн
20.06.2017

Варто знати, що для формування й ведення земельного кадастру та інших державних реєстрів буде використовуватися технологія блокчейн. Електронні системи працюватимуть більш прозоро й без посередників.  »

Студенти-психологи Херсонського державного університету ознайомилися з роботою міського центру зайнятості
19.06.2017

Нещодавно студентам, які опановують професію психолога, випала нагода потрапити на практику до Херсонського міського центру зайнятості. »

Нововоронцовський районний центр зайнятості: шукачам роботи про легалізацію
19.06.2017

З метою посилення співпраці, що спрямована на легалізацію праці та її оплати, поширення інформаційно-роз'яснювальної роботи з додержання законодавства у сфері праці та зайнятості населення, фахівці Нововоронцовського районного центру зайнятості спільно з головним державним інспектором праці у районі, Аліною Байрак постійно проводять семінари на тему "Легалізація зайнятості". »

Важлива інформація із перших вуст
19.06.2017

Нещодавно в приміщенні Херсонського міського центру зайнятості відбувся семінар для безробітних осіб "Легальна зайнятість" в рамках співпраці з Головноим управлінням Державної фіскальної служби у Херсонській області »

Перелік найбільших боржників перед Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття станом на 01.06.2017 року по Херсонській області
19.06.2017
Каховський міськрайонний центр зайнятості: вчасна комплектація підприємства кадрами - першочергове завдання служби зайнятості
16.06.2017

З сьогоднішнього дня у місті Каховка, що на Херсонщині, працює нова фабрика "Scanditex", що шиє дитячі сумки-кенгуру. Каховський міськрайонний центр зайнятості також причетний до цієї події.  »

Ти студент, і шукаєш роботу у літні канікули, тоді це для тебе!!!

Для студентів-очників хороший спосіб заробити грошей без відриву від навчання - робота улітку, коли здані всі заліки, іспити, і попереду два місяці відпочинку. Чому б не витратити їх із користю для свого бюджету??? Щоб допомогти тим, хто зараз шукає додатковий заробіток, ми пропонуємо сезонну роботу улітку в нашій області  »

Відео-семінари з безробітними проводить Херсонський обласний центр зайнятості спільно з Головним управлінням Держпраці у Херсонській області
15.06.2017

Розпочато співпрацю Херсонського обласного центру зайнятості з Головним управлінням Держпраці у Херсонській області в частині реалізації в області Проекту Міжнародної організації праці "Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу", який направлений на подолання незадекларованої праці у неформальному секторі. На теперішній час проводиться перший етап пілотної кампанії, що передбачає інформаційно-роз'яснювальну роботу »