23 вересня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна

Що нового
Херсонська обласна служба зайнятості відкрита новим ідеям і партнерству
22.09.2017

Перспективними напрямками економічного зростання Херсонської області є туризм і рекреація. У регіоні вже діють чимало туристичних об'єктів і осередків, а в останні кілька років почала розбудовуватися і рекреаційна складова. Помітну роль у розвитку цих напрямків відіграє Херсонський обласний центр зайнятості »

Професіографічна екскурсія до Іванівського міжрайонного управління водного господарства
22.09.2017

21 вересня 2017 року дев'ятикласники Іванівської гімназії відвідали міжрайонне управління водного господарства з метою ознайомлення з його діяльністю. Діти дізнались, що працюють тут різні спеціалісти, які є справжніми професіоналами своєї справи, мають спеціальну освіту та постійно підвищують свою кваліфікацію »

Цьогоріч за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості знайшли сезонну роботу майже 5000 мешканців Херсонщини

На сьогодні ще продовжуються сезонні роботи у роботодавців сільського господарства із збору врожаю, але сезон майже завершено. Дякуємо роботодавцям за створені сезонні робочі місця, сподіваємося на співпрацю й в наступному році!  »

Україна та міжнародна спільнота
22.09.2017

25 липня 2017 року GRECO (Група держав проти корупції Ради Європи) опублікувала додаток до другого звіту про дотримання законодавства в Україні. Україна покращила свою законодавчу базу стосовно корупційних правопорушень, тепер ключовим завданням є впровадити законодавство на практиці, про це ідеться у цьому документі. »

Відбувся семінар-навчання для керівників базових центрів зайнятості Херсонщини
22.09.2017

21 вересня 2017 року, завершено п'ятиденний дистанційний семінар-навчання заступників директорів, заступників директорів-начальників відділів надання соціальних послуг базових центрів зайнятості Херсонської області "Організація роботи щодо підвищення ефективності та результативності діяльності міських, міськрайонного та районних центрів зайнятості". »

Рекрутери Херсонського міського центру зайнятості підвищували свою майстерність
22.09.2017

20 вересня 2017 року у всесвітній День рекрутера та День HR- менеджера, у рамках співпраці Херсонського обласного центру зайнятості з "Херсонською HR - кузницею", у приміщенні Херсонського обласного центру зайнятості був проведений семінар-навчання для експериментальної групи рекрутерів Херсонського міського центру зайнятості. »

УВАГА! Вакансії для можливого працевлаштування людей похилого віку станом на 15.09.2017 року
22.09.2017
Інформація щодо вакансій Голопристанського району
12.09.2017
Реєстр рішень комісії Херсонського обласного центру зайнятості
12.09.2017
Семінар для умовно засуджених
12.09.2017

У Цюрупинському районному центрі зайнятості в рамках співпраці з Південним Міжрегіональним Управлінням з Питань Виконання Кримінальних Покарань та відповідно узгодженого плану, відбувся семінар "Загальні питання зайнятості населення та стан ринку праці"для умовно засуджених осіб »

Реєстр рішень комісії Херсонського обласного центру зайнятості
12.09.2017
Представники обласної служби зайнятості відівідали одних з найсучасніших сільгоспвиробників Бериславського району
11.09.2017

Представники обласної служби зайнятості відівідали одних з найсучасніших сільгоспвиробників Бериславського району: ФОП Павлівський Михайло Михайлович та фермерське господарство "ЛІДЕР АГРІ".  »

Ярмарок вакансій - єфективний метод знайти роботу
11.09.2017

Спеціалістами Бериславського районного центру зайнятості, на замовлення роботодавця ТОВ "Швейна фабрика "ВІД", яке має нагальну потребу в персоналі, було проведено ярмароку вакансій. На заході були присутні: голова районної державної адміністрації Олександр Гомон та генеральний директор ТОВ "Швейна фабрика "ВІД" Володимир Дармороз.  »

В Каховському міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій
11.09.2017

В Каховському міськрайонному центрі зайнятості підбирали працівників на вакантні посади пробовідбірника, апаратника фільтрації та машиніста холодильних установок для ТОВ "ВВВВ" »

Директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов привітав випусників з отриманням нової професії
08.09.2017

В ДНЗ "Херсонський центр ПТО ДСЗ" відбувся випуск групи професійно-технічного навчання за професією "Продавець продовольчих товарів". Директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов привітав випускників із закінченням навчання та вручив свідоцтва державного зразку про присвоєння робітничої професії.  »

Відбулась робоча зустріч
08.09.2017

Під час робочої зустрічі роботодавцям Каховського району та міста Нова Каховка представлені можливості та переваги навчання на базі ДНЗ "Херсонський центр пофесійно-технічної освіти ДСЗ" за професіями овочівник, плодоовочівник »

Звіт щодо задоволення запитів на інформацію у Херсонській обласній службі зайнятості за період з 01 по 31 серпня 2017 року
07.09.2017
Ти студент, і шукаєш тимчасову роботу, тоді це для тебе!!!

Для студентів хороший спосіб заробити грошей без відриву від навчання - тимчасова робота. Чому б не використати цю можливість з користю для свого бюджету??? Щоб допомогти тим, хто зараз шукає додатковий заробіток, ми пропонуємо тимчасову роботу в нашій області. »

Херсонщина готується до міжнародного форуму з питань будівництва житла для молоді
07.09.2017

05 вересня в облдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Міжнародний форум "Житло для молоді ХХІ століття: світовий досвід, зелені технології, інновації". У його роботі взяв участь директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов »

Професії "овочівник" та "плодоовочівник" вже можна отримати у ДНЗ Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості"
07.09.2017

Професії "овочівник" та "плодоовочівник" дають можливість працевлаштування на сільськогосподарські підприємства, так як в Україні усе більшого значення набуває вирощування овочевих та плодоовочевих культур у колективних та фермерських господарствах на присадибних ділянках. Також ці професії дають можливість організації підприємницької діяльності. »