18 серпня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна

Що нового
Увага! Стажування молоді
17.08.2017

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області запрошує громадян з числа молоді пройти стажування в структурних підрозділах, з метою ознайомлення з функціонуванням державної служби в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області. »

Навчатися завжди варто
17.08.2017

Освітня платформа Prometheus і Державна служба зайнятості співпрацюють з вересня 2016 року щоб надати безкоштовний доступ до найкращого навчання безробітним, які щорічно звертаються до служби зайнятості для опанування нових професій та підвищення навичок. З початку партнерства 102 безробітних, які перебувають на обліку в Херсонській обласній службі зайнятості, пройшли онлайн-навчання та отримали сертифікат »

Каховський міськрайонний центр зайнятості: профорієнтаційна робота триває і влітку
17.08.2017

Днями спеціалісти з профорієнтації Каховського міськрайонного центру зайнятості організували проведення інтерактивного заходу для учнів дев'ятих класів загальноосвітніх шкіл міста Каховки »

Ти студент, і шукаєш тимчасову роботу, тоді це для тебе!!!

Для студентів-очників хороший спосіб заробити грошей без відриву від навчання - тимчасова робота. Чому б не використати цю можливість з користю для свого бюджету??? Щоб допомогти тим, хто зараз шукає додатковий заробіток, ми пропонуємо тимчасову роботу в нашій області.  »

В Олешківському районі шукають робочих і державних службовців
16.08.2017

Не знаєте, де шукати роботу? Чи замислились над тим, аби змінити спеціальність? Або поки що взагалі не розумієте, до чого маєте схильність? Тоді вам допоможуть у Центрі зайнятості.  »

Інформація щодо вакансій Голопристанського району
15.08.2017
Херсонська обласна служба зайнятості: співпраця з об'єднаними територіальними громадами в області триває

"Результатом співпраці стає зростання кількості наданих до служби зайнятості вакансій, працевлаштування мешканців громад на постійні та сезонні робочі місця, в тому числі шляхом підвищення їх конкурентоспроможності через проходження професійного навчання, а також скерування коштів місцевих бюджетів на організацію громадських робіт", підкреслив Євгеній Єрашов »

Херсонська обласна служба зайнятості: навчаємо з урахуванням специфіки кожного району Херсонщини
14.08.2017

Для вирішення проблеми укомплектування робітничими кадрами фермерських господарств та інших підприємств-виробників сільськогосподарської продукції Херсонська обласна служба зайнятості вивчає потребу роботодавців та відповідно запиту організовує професійне навчання та підвищення кваліфікації безробітних. »

Шукаєте роботу? Ця інформація для Вас!
11.08.2017

Головне управління Національної поліції в Херсонській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад інспекторів та поліцейських сектора реагування патрульної поліції ГУНП. Прийом анкет та документів у електронному та паперовому вигляді проводитиметься з 14 по 25 серпня 2017 »

З початку 2017 року за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості забезпечено роботою 15,6 тис. осіб
10.08.2017

Із січня по липень поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 22,1 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 6,7 тис. зареєстрованих безробітних, з яких половину складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років. »

Проект трудового договору
09.08.2017
Військкомат пропонує роботу чоловікам та жінкам
09.08.2017

Херсонський об'єднаний міський військовий комісаріат пропонує працевлаштування на військову службу за контрактом до Збройних Сил України чоловікам віком від 18 до 60років жінкам від 18 до 50 років »

Навчались фахівці служби зайнятості
08.08.2017

07 серпня 2017 року в Херсонському обласному центрі зайнятості пройшов семінар-навчання для спеціалістів базових центрів зайнятості, які визначені відповідальними за реалізацію Імплементаційного протоколу щодо відбору українських працівників на тимчасову роботу в будівельній галузі в Ізраїлі »

На Херсонщині триває підбір працівників до ТОВ "Швейна фабрика "ВІД", цього разу на Голопристанщині
08.08.2017

"Якісний та своєчасний підбір кадрів для укомплектування потреби роботодавців є пріоритетом у роботі обласної служби зайнятості, - зазначив Євгеній Єрашов. - Ця подія, дійсно є прикладом злагодженої спільної роботи служби зайнятості, гілок влади та роботодавця".  »

Торгівля людьми - актуальна проблема сьогодення
07.08.2017

З метою привернення уваги населення до проблеми торгівлі людьми, підвищення обізнаності про безпечну міграцію, працевлаштування за кордоном та з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми Херсонським міським центром зайнятості організовано та проведено 31 липня та 2 серпня 2017 року семінари "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці" спільно з соціальними партнерами. »

Реєстр анульованих дозволів
07.08.2017
Реєстр анульованих дозволів
07.08.2017
Аналітична довідка про стан розгляду звернень громадян, що надійшли до Херсонської обласної служби зайнятості за І півріччя 2017 року
07.08.2017

Упродовж звітного періоду обласною службою зайнятості проводилась постійна інформаційно-роз'яснювальна робота щодо оперативного інформування населення та роботодавців з питань ситуації на ринку праці міста Херсона і області, а також висвітлення у засобах масової інформації завдань та основних напрямків роботи служби зайнятості. »

Звіт щодо задоволення запитів на інформацію у Херсонській обласній службі зайнятості за період з 01 по 31 липня 2017 року
07.08.2017
УВАГА! Вакансії для можливого працевлаштування людей похилого віку станом на 01.08.2017 року
04.08.2017