2 серпня 2014
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Новини
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим та міста Севастополь, Донецької та Луганської областей
Державна служба зайнятостi готова сприяти працевлаштуванню громадян, якi приїхали з АР Крим та м. Севастополь, Донецької та Луганської областей. Номери телефонів "гарячої" лінії центрів зайнятості Херсонської області щодо надання роз'яснень з питань реєстрації, перереєстрації в службі зайнятості та отримання соціальних послуг для переселенців »
Новий партнерський проект в дії! Приєднуйтесь, ми чекаємо на вас!
Запрошуємо долучитися до участі у конкурсі "Вчителю мій" старшокласників, хто:
- має улюбленого вчителя і бажає поділитися розповіддю про нього;
- розуміє не тільки великий історичний шлях, що пройшла професія, а й не менш величне її майбутнє;
- хоче стати вчителем »
Власна справа
Аграрний сектор - стратегічно важливий для України, для Херсонщини
Херсонщина - це аграрний край, де живуть працьовиті господарі, які незважаючи на політичні негаразди виконують свою звичну справу: сіють хліб, вирощують худобу.
Херсонська обласна служба зайнятості вже не перший рік допомагає селянам нашого регіону створювати умови для розвитку малих сільських господарств та відчувати себе дійсно господарями на своїй землі »
Професія, в яку закохана з дитинства…
01.08.2014
Кулінарні секрети - це не таблиця множення, їх визубрити не можна. На стіл кондитерські вироби необхідно подати красиво, тому кожний кондитер - трохи художник, який чудово відчуває колірне поєднання. Саме такою людиною є Лютяниця Світлана Андріївна »
Хобі, що стало бізнесом!
29.07.2014
Що може приносити людині задоволення? Зайняття улюбленою справою та отримання за це коштів.
Звернувшись до служби зайнятості за допомогою, дехто знаходить роботу, дехто необхідну інформацію та пораду, ось і наші героїні, які мають не аби які здобутки в професійному житті, все ж таки, в цей нелегкий час, вирішили втілити в життя своє хобі, що допомагає їм відволіктися та заробити на цьому кошти, отримавши одноразову допомогу по безробіттю для започаткування власної справи... »
Каталог послуг
Забезпечення рівних можливостей для працівників при прийнятті на роботу - позитивний імідж організації та сучасного керівника
01.08.2014
Протягом липня 2014 року спеціалістами Каховського міськрайонного центру зайнятості було проведено 16 семінарів з роботодавцями, де були присутні 83 суб'єкти господарювання. Так, нещодавно, був проведений семінар на тему "Забезпечення рівних можливостей для працівників при прийнятті на роботу - позитивний імідж організації та сучасного керівника" »
Громадські та інші роботи тимчасового характеру
31.07.2014
Для сприяння тимчасовій зайнятості незайнятого населення Верхньрогачицький районний центр зайнятості посилює співпрацю з органами місцевого самоврядування та роботодавцями. Завдяки укладеним договорам з Ушкальською та Бережанською сільськими радами з початку 2014 року організовано проведення громадських робіт. Всього до цих робіт були залучені 32 безробітних особи »
Огляд регіональних ЗМІ
У Голій Пристані відпрацьовують найманців-нелегалів
01.08.2014
На міському ринку м. Гола Пристань і прилягаючих до нього вулицях росте чисельність осіб, що займаються підприємницькою діяльністю з використанням найманої праці. Тому, робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати й зайнятості населення 30 липня 2014 року проведене обстеження суб'єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність у центральній частині міста. »
Легалізація трудових відносин
31.07.2014
28 липня в актовій залі Скадовської районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Анатолія Розумного відбулося чергове засідання районного координаційного комітету з питань легалізації трудових відносин та погашення заборгованості із виплати заробітної плати і інших соціальних виплат, в якому взяли участь представники структурних підрозділів районної державної адміністрації та керівники підприємств району на яких рівень заробітної плати менше встановленого законодавством мінімуму »
Корисно шукачам роботи
Особливості зайнятості молоді
01.08.2014
Для безробітної молоді, яка перебуває на обліку в Іванівському районному центрі зайнятості, нещодавно був проведений семінар "Особливості зайнятості молоді". Захід відбувся в сервісному центрі районної бібліотеки »
Підприємствам Херсонщини терміново потрібні
01.08.2014
01.08.2014
30.07.2014
Анонси подій
01.08.2014
"Труд" - це портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
"Гаряча" лінія
Тут Ви можете отримати професійну консультацію  »
Роз'яснення положень нового Закону України "Про зайнятість населення" надають фахiвцi Державного центру зайнятостi  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
У якій сфері діяльності ви змогли би реалізувати свої підприємницькі здібності:
надання побутових послуг
торгівля
будівництво
сфера обслуговування
сільське господарство
туризм
фінансова діяльність
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати