20 жовтня 2014
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Новини
Інформація для вимушених переселенців
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова Вам допомогти! »
Уряд надає соціальне забезпечення переселенцям та оперативно вирішує їхні нагальні питання
Держава надасть вимушеним переселенцям грошову допомогу на 6 місяців для оплати орендованого житла та житлово-комунальних послуг »
Взаємовигідна співпраця!
16.10.2014
Скадовським районним центром зайнятості проводиться широкомасштабна інформаційно-роз'яснювальна робота з роботодавцями щодо можливостей отримання ними компенсації єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування »
Реалізація гендерної політики
Відбувся семінар з гендерних питань
17.10.2014
Гендерна рівність є однією із ознак правової держави. Чинне законодавство гарантує чоловікам та жінкам України рівні права та можливості, але наскільки вони реально допомагають громадянам, незалежно від статі, відчути себе вільними та рівними в політичній, культурній, соціальній, економічній сфері, в працевлаштуванні та в повсякденному житті? Відповіді на ці питання намагалися знайти безробітні, які перебувають на обліку в Іванівському районному центрі зайнятості під час семінару з гендерних питань »
Результати співпраці
Співпраця Бериславського районного центру зайнятості з ТОВ "МАКЕША"
15.10.2014
Бериславським районним центром зайнятості налагоджене тісне співробітництво з керівництвом та кадровою службою ТОВ "МАКЕША" з метою підбору фахівців на новостворені робочі місця. На підприємстві з лютого поточного року вже працевлаштовані три працівника шляхом компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Обмежені можливості - не перешкода для працевлаштування
14.10.2014
Питання професійної реабілітації людей з обмеженими фізичними можливостями важливе і складне. На місцевому рівні важливу роль у трудовій реабілітації та працевлаштуванні інвалідів відіграє служба зайнятості, спеціалісти якої забезпечують індивідуальний підхід до кожного клієнта з моменту звернення до вирішення проблеми зайнятості та працевлаштування »
Людям з інвалідністю - увага служби зайнятості!
13.10.2014
Херсонська обласна служба зайнятості у своїй роботі дотримується принципу забезпечення прав і соціальних гарантій людей з інвалідністю, приділяє особливу увагу вирішенню проблем їх зайнятості та працевлаштування. Сьогодні в області у кожному центрі зайнятості забезпечено безперешкодне отримання громадянами з інвалідністю соціальних послуг, передбачених чинним законодавством: з профорієнтації та профконсультації, підбору роботи, професійного навчання тощо »
Профнавчання
До опалювального сезону готові
13.10.2014
В установах, організаціях та навчальних закладах району йде підготовка до опалювального сезону. Перед початком сезону оператори котелень підвищують свою кваліфікацію »
Огляд регіональних ЗМІ
Сприяємо розвитку малого підприємництва
13.10.2014
Скадовський районний центр зайнятості активно сприяє самозайнятості безробітних громадян, надаючи їм інформаційну, правову та фінансову підтримку. Вже 26 безробітних протягом 2014 року створили власні робочі місця. Надзвичайно корисним для бажаючих відкрити власну справу є навчання на курсах цільового призначення, де надаються вичерпні знання для започаткування та ведення власного бізнесу »
Каталог послуг
На міні-ярмарок вакансій за працівниками
10.10.2014
У Каховському міськрайонному центрі зайнятості 9 жовтня проведено міні-ярмарок вакансій з Філією "Каховська дорожньо-експлуатаційна дільниця" Дочірнього підприємства "Херсонський облавтодор" на вакансії дорожнього робітника, тракториста, водія автотранспортних засобів та охоронника »
Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості
Херсонська обласна служба зайнятості на ринку соціальних послуг
09.10.2014
Протягом січня-вересня 2014 року послугами державної служби зайнятості скористалося 31,9 тис. безробітних громадян »
Власна справа
Аграрний сектор - стратегічно важливий для України, для Херсонщини
Херсонщина - це аграрний край, де живуть працьовиті господарі, які незважаючи на політичні негаразди виконують свою звичну справу: сіють хліб, вирощують худобу.
Херсонська обласна служба зайнятості вже не перший рік допомагає селянам нашого регіону створювати умови для розвитку малих сільських господарств та відчувати себе дійсно господарями на своїй землі »
Соціальна реклама ДСЗ
До уваги переселенців  »
Підприємствам Херсонщини терміново потрібні
17.10.2014
16.10.2014
Анонси подій
10.10.2014
"Труд" - це портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
"Гаряча" лінія
Тут Ви можете отримати професійну консультацію  »
Роз'яснення положень нового Закону України "Про зайнятість населення" надають фахiвцi Державного центру зайнятостi  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
У якій сфері діяльності ви змогли би реалізувати свої підприємницькі здібності:
надання побутових послуг
торгівля
будівництво
сфера обслуговування
сільське господарство
туризм
фінансова діяльність
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати