25 квiтня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Увага! 27 квітня у місті Берислав Міжрайонний ярмарок сезонних вакансій
18.04.2017

Шановні шукачі роботи, саме для вас, 27 квітня у місті Берислав відбудеться Міжрайонний ярмарок сезонних вакансій «Роботодавці Херсонщини пропонують сезонні роботи»!

Під час роботи ярмарку представлятимуться сезонні вакансії роботодавців Бериславського, Голопристанського, Генічеського, Скадовського районів та Каховського районів, міст Нової Каховки та Херсона.

Захід проходитиме на площі біля Бериславського районного будинку культури, вул. Гоголя, 3, початок роботи з 11.00 год. до 13.00 год.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих знайти гідну роботу!

 


До уваги!
Військова служба за контрактом: грошове забезпечення, соціальні пільги та гарантії
Військова служба за контрактом - перспектива кар'єрного росту та гарантованого працевлаштування »
Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Шановні кримчани, мешканці східних областей України, які тимчасово проживають на території Херсонщини. Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! »
Новини
Херсонську обласну службу зайнятості подякували за співпрацю…
24.04.2017
"Тимчасове працевлаштування безробітних - це реальна можливість отримати дохід, це мотивація безробітних до постійного працевлаштування, - підкреслює Євгеній Єрашов. - І головне - ці роботи пов'язані з небайдужістю, людяністю та чуйним ставленням до проблем інших, чого так бракує сьогодні" »
Каталог послуг
Дбайливому господарю варто використати таку можливість
24.04.2017
Задля забезпечення мешканців Нововоронцовського району гідним місцем роботи фахівці районного центру зайнятості систематично налагоджують тісні зв'язки із роботодавцями. Завдяки такій співпраці, упродовж минулого року, 23 безробітних вдалося працевлаштувати на новостворені робочі місця шляхом компенсації працедавцям витрат зі сплати єдиного внеску на загальообов'язкове державне соціальне страхування »
Обласна служба зайнятості для громадян, які потребують допомоги
13.04.2017
"Вчинки наших безробітних, учасників громадських робіт, є прикладом чуйності та людяності, чого так бракує сьогодні у суспільстві, - зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов, - і обласна служба зайнятості, безумовно, продовжуватиме роботу з громадянами, які потребують допомоги" »
Огляд регіональних ЗМІ
У Цюрупинському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар за участі громадян, які перебувають на обліку з пошуку роботи
24.04.2017
За повідомленням заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Олешківської районної державної адміністрації Олени Гринько, 19 квітня цього року у районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар за участі громадян, які перебують на обліку з пошуку роботи. »
Корисно шукачам роботи
Служба зайнятості - Збройним Силам України!
Шановні жителі Херсонщини!
Якщо Ви не байдужі до долі України і у Вас виникають питання щодо проходження військової служби за контрактом - звертайтеся до будь-якого центру зайнятості. Ми допоможемо Вам: поінформуємо про умови прийому на службу, ознайомимо з існуючими вакансіями, організуємо зустрічі з представниками військових комісаріатів. »
Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми
18.04.2017
Днями в Соціально-психологічному тренінговому центрі Цюрупинського центру зайнятості відбувся семінар "Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми" для зареєстрованих безробітних, за участю соціальних партнерів - фахівця із соціальної роботи Центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді Олешківської районної державної адміністрації - Васильєвої Катерини. »
Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості
Херсонський міський центр зайнятості: щодо співпраці з соціальними партнерами
20.04.2017
19 квітня у приміщенні Суворовської районної у місті Херсоні ради відбулося чергове спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат »
Вибір професії
Нововоронцовський районний центр зайнятості:: обрати свій життєвий шлях, щоб стати успішними і щасливими
18.04.2017
Профорієнтаційний напрямок роботи один із пріоритетних у Нововоронцовському районному центрі зайнятості. Відповідні фахівці центру зайнятості проводять багато зустрічей з учнями шкіл з цього приводу »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Херсонська обласна служба зайнятості: 324 особи з інвалідністю отримали безкоштовні послуги
10.04.2017
"Усі послуги для цієї категорії громадян - підбір роботи, профінформування, профконсультування, організація профнавчання, сприяння започаткуванню власної справи тощо надаються в одному спеціально організованому та обладнаному місці", - коментує директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов... »
Наш канал YouTube
Підприємствам Херсонщини терміново потрібні
20.04.2017
20.04.2017
Соціально-направлені проекти в дії
Проект "Шерифи"  »
Профіквест "В долонях степу і Дніпра"  »
"Труд" - це портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
"Гаряча" лінія
Тут Ви можете отримати професійну консультацію  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності  »
Громадська організація "Земля Таврії"
Громадська організація "Земля Таврії"  »
Декларування доходів
Декларування доходів  »