1 березня 2015
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


До уваги!
Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Шановні кримчани, мешканці східних областей України, які тимчасово проживають на території Херсонщини. Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! »
Каталог послуг
Організація сезонних робіт у районі триває
26.02.2015
Нещодавно в районному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу "Організація сезонних робіт у районі в 2015 році", де взяли участь роботодавці, працівники кадрових служб підприємств, а також соціальні партнери »
Реалізація гендерної політики
Розширення підприємницьких та лідерських можливостей жінок
26.02.2015
24 та 25 лютого у Цюрупинському районному центрі зайнятості відбувся семінар-тренінг в рамках проекту "Розширення підприємницьких та лідерських можливостей жінок", який спрямований на збільшення економічних можливостей, посилення лідерських здібностей, соціальної незалежності та забезпечення гідного життя для жінок в Україні »
Новини
Обговорили важливі питання за круглим столом
25.02.2015
Нещодавно у приміщенні Новокаховського міського центру зайнятості відбувся круглий стіл "Сезонна занятість". До участі у заході були запрошені керівники сільськогосподарських підприємств та господарств міста, у яких є пропозиції тимчасових робіт: ДАФ ім. Солодухіна, ДП "Таврія", НДСС "Наско", ПП "Шато" »
Проблеми внутрішньо переміщених осіб - у центрі уваги
24.02.2015
23 лютого, з метою об'єднання зусиль для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, за ініціативи Скадовського районного центру зайнятості, при головуванні першого заступника голови РДА Анатолія Розумного проведено робочу зустріч керівників соціальних служб району »
Огляд регіональних ЗМІ
Допомагаємо у працевлаштуванні
26.02.2015
Сьогодні державна служба зайнятості виконує функції трудового посередництва між шукачами роботи та роботодавцями, а чинне законодавство гарантує безкоштовне надання комплексу соціальних послуг усім, хто до неї звертається. Особлива увага приділяється тим, хто прибув у наш район зі східних областей України »
Проблема у соціальній адаптації
25.02.2015
Як допомогти знайти роботу вимушеним переселенцям? Над цим питанням вже не один місяць бідкаються у обласному центрі занятості. І хоча працівники допомогли працевлаштуватися декільком сотням нужденних, все ж цього замало »
Вибір професії
Професія перукаря завжди актуальна
25.02.2015
Саме цю професію, другого дня обласної естафети "Промоція професій", рекламували учасники команди "Юніор" для своїх однолітків. Учениця 10 класу Кірєєва Світлана представила буклет "Перукар", який був зроблений власноруч під час вивчення цієї професії »
Корисно шукачам роботи
До дня соціальної справедливості
20.02.2015
Днями для безробітних, які перебувають на обліку в Іванівському районному центрі зайнятості, проведений інформаційний семінар до Дня соціальної справедливості. На захід була запрошена Голова Іванівського районного суду В.І. Крисанова »
Власна справа
Аграрний сектор - стратегічно важливий для України, для Херсонщини
Херсонщина - це аграрний край, де живуть працьовиті господарі, які незважаючи на політичні негаразди виконують свою звичну справу: сіють хліб, вирощують худобу.
Херсонська обласна служба зайнятості вже не перший рік допомагає селянам нашого регіону створювати умови для розвитку малих сільських господарств та відчувати себе дійсно господарями на своїй землі »
Соціальна реклама ДСЗ
До уваги переселенців  »
Підприємствам Херсонщини терміново потрібні
27.02.2015
23.02.2015
Анонси подій
23.02.2015
"Труд" - це портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
"Гаряча" лінія
Тут Ви можете отримати професійну консультацію  »
Роз'яснення положень нового Закону України "Про зайнятість населення" надають фахiвцi Державного центру зайнятостi  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Якщо Ваша професія незатребувана на ринку праці регіону, ви:
наполегливо шукатимете роботу за вже набутою професією.
погодитесь на отримання нової професії чи спеціальності;
займетеся підприємництвом;
будете шукати роботу в іншому регіоні
тощо
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати