25 вересня 2016
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Проект "Шерифи" в дії
"Шерифи" вийшли на охорону громадського порядку у прикордонних районах Херсонщини
"Вже зараз у прикордонних з Кримом районах області вийшли на охорону громадського порядку 31 "шериф", з них 19 осіб - демобілізовані учасники АТО", - коментує статистику цього напрямку роботи директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов »
Зустріч з представниками ОБСЄ
07 вересня 2016 року відбулась зустріч директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Мікеле Рікка та Едвіном Данлі »
Продовжуємо підготовку "Шерифів"
21.09.2016
Чаплинський районний центр зайнятості активно продовжує роботу в частині підготовки так званих "Шерифів" за однойменним інноваційним проектом, що працює на Херсонщині »
До уваги!
Відеорезюме на допомогу клієнтам служби зайнятості
Служба зайнятості безкоштовно пропонує бажаючим свою допомогу у створенні власного відеорезюме та гідної презентації роботодавцеві. Користуйтеся цією сучасною пропозицією на нашому каналі YouTube »
Військова служба за контрактом: грошове забезпечення, соціальні пільги та гарантії
Військова служба за контрактом - перспектива кар'єрного росту та гарантованого працевлаштування »
Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Шановні кримчани, мешканці східних областей України, які тимчасово проживають на території Херсонщини. Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! »
Новини
У співпраці результат!
23.09.2016
Протягом останнього тижня директор Нововоронцовського центру зайнятості Наталія Терно організувала робочі зустрічі з головами сільських рад району: Осокрівської, Михайлівської, Любимівської, Дудчанської, Золотобалківської, Хрещенівської, Нововоскресенської та Біляївської »
Профнавчання
Безробітні Херсонщини безкоштовно опановують нові професії
21.09.2016
17 безробітних-слухачів обласної служби зайнятості виявили бажання опанувати нові професії. Йдеться про професії "Пожежний-рятувальник" та "Машиніст насосних установок пожежно-рятувального транспортного засобу". »
Служба зайнятості навчає фахівців до нового опалювального сезону
20.09.2016
Для оперативного укомплектування таких вакансій Херсонська обласна служба зайнятості вже у вересні організовує навчання для безробітних за професіями "оператор котельні", "машиніст (кочегар) котельні" (обслуговування котлів на твердому паливі) та навчальними програмами відповідного професійного спрямування. Вчаться безробітні безкоштовно »
Огляд регіональних ЗМІ
Триває підготовка учнівської молоді району для участі в інноваційному проекті "Обласний профіквест : "В долонях степу і Дніпра"
15.09.2016
У дитячій районній бібліотеці селища Велика Олександрівка відбулася чергова робоча зустріч команди - учасниці від району та координаторів проекту на місцях. Право представляти район у обласному інноваційному проекті надано учням 8-9-х класів Великоолександрівської ЗОШ №2. Учні цього закладу вже мають позитивний досвід участі в заходах, ініційованих Херсонським обласним центром зайнятості »
Наш канал YouTube
Підприємствам Херсонщини терміново потрібні
16.09.2016
12.09.2016
Анонси подій
"Труд" - це портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
"Гаряча" лінія
Тут Ви можете отримати професійну консультацію  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності  »