25 жовтня 2014
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Новини
Інформація для вимушених переселенців
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова Вам допомогти! »
Уряд надає соціальне забезпечення переселенцям та оперативно вирішує їхні нагальні питання
Держава надасть вимушеним переселенцям грошову допомогу на 6 місяців для оплати орендованого житла та житлово-комунальних послуг »
Права тимчасово переміщених осіб захищені через рішення Кабінету Міністрів, - Арсеній Яценюк
21.10.2014
У понеділок, 20 жовтня, Парламент України ухвалив закон, який передбачає правові підстави визначення статусу тимчасово переміщених осіб та їхні правові гарантії на новому місці проживання, визначає порядок працевлаштування, виплати соціальних зобов'язань держави і надання відповідної допомоги тимчасово переміщеним особам »
Огляд регіональних ЗМІ
Легальна зарплата - запорука стабільної пенсії: нагадали херсонські податківці
24.10.2014
Зрозуміло, без роботи погано. Хоча б тому, що це означає - без грошей. Отож, люди згоджуються на всі умови, чи, вірніше сказати, примхи, господарів. Але подібна експлуатація має свої негативні наслідки. І не лише для держави, якій не надходять відповідні податки. А й для тих, хто погоджується, аби його експлуатували »
Профнавчання
Професійне навчання безробітних - запорука гідної роботи
24.10.2014
Пріоритетним напрямом діяльності Чаплинського районного центру зайнятості щодо забезпечення вимог економіки району та потреб роботодавців робітничими кадрами залишається підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних за актуальними на ринку праці професіями. У січні-жовтні 2014 року професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації під потреби ринку праці пройшли 218 безробітних осіб »
Навчатися, щоб працювати
22.10.2014
Останнім часом зростає потреба в отриманні додаткових професійних знань та вмінь, не передбачених раніше кваліфікаційною характеристикою професії працівника. Необхідну, в таких випадках, чітку конкретизацію цілей, завдань та вирішення їх в короткий термін задовольняє навчання на курсах цільового призначення »
Власна справа
Аграрний сектор - стратегічно важливий для України, для Херсонщини
Херсонщина - це аграрний край, де живуть працьовиті господарі, які незважаючи на політичні негаразди виконують свою звичну справу: сіють хліб, вирощують худобу.
Херсонська обласна служба зайнятості вже не перший рік допомагає селянам нашого регіону створювати умови для розвитку малих сільських господарств та відчувати себе дійсно господарями на своїй землі »
Самозайнятість - реальний шанс вирішення питання працевлаштування
22.10.2014
З метою активізації безробітних до пошуку власних внутрішніх та зовнішніх ресурсів у пошуках роботи, мотивації до самозайнятості шляхом створення власної справи (перші кроки), формування активної життєвої позиції та готовності стати суб'єктом рішення своїх проблем, Нововоронцовським районним центром зайнятості був організований та проведений 20-21 листопада семінар-тренінг для безробітних "Мотивація до самозайнятості" »
Вибір професії
Професійна діяльність та самозайнятість у сфері маркетингу в умовах євроінтеграції
23.10.2014
Саме за такою тематикою відбувся тренінг для одинадцятикласників Іванівської гімназії, який провела практичний психолог І.Г. Сергєєва. У результаті його роботи школярі познайомилися з новими професіями в сфері маркетингу, отримали знання, які потрібні для успіху підприємця-початківця тощо »
Результати співпраці
Співпраця Бериславського районного центру зайнятості з ТОВ "МАКЕША"
15.10.2014
Бериславським районним центром зайнятості налагоджене тісне співробітництво з керівництвом та кадровою службою ТОВ "МАКЕША" з метою підбору фахівців на новостворені робочі місця. На підприємстві з лютого поточного року вже працевлаштовані три працівника шляхом компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування »
Реалізація гендерної політики
Відбувся семінар з гендерних питань
17.10.2014
Гендерна рівність є однією із ознак правової держави. Чинне законодавство гарантує чоловікам та жінкам України рівні права та можливості, але наскільки вони реально допомагають громадянам, незалежно від статі, відчути себе вільними та рівними в політичній, культурній, соціальній, економічній сфері, в працевлаштуванні та в повсякденному житті? Відповіді на ці питання намагалися знайти безробітні, які перебувають на обліку в Іванівському районному центрі зайнятості під час семінару з гендерних питань »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Обмежені можливості - не перешкода для працевлаштування
14.10.2014
Питання професійної реабілітації людей з обмеженими фізичними можливостями важливе і складне. На місцевому рівні важливу роль у трудовій реабілітації та працевлаштуванні інвалідів відіграє служба зайнятості, спеціалісти якої забезпечують індивідуальний підхід до кожного клієнта з моменту звернення до вирішення проблеми зайнятості та працевлаштування »
Соціальна реклама ДСЗ
До уваги переселенців  »
Підприємствам Херсонщини терміново потрібні
22.10.2014
20.10.2014
Анонси подій
10.10.2014
"Труд" - це портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
"Гаряча" лінія
Тут Ви можете отримати професійну консультацію  »
Роз'яснення положень нового Закону України "Про зайнятість населення" надають фахiвцi Державного центру зайнятостi  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
У якій сфері діяльності ви змогли би реалізувати свої підприємницькі здібності:
надання побутових послуг
торгівля
будівництво
сфера обслуговування
сільське господарство
туризм
фінансова діяльність
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати