27 серпня 2014
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Новини
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим та міста Севастополь, Донецької та Луганської областей
Державна служба зайнятостi готова сприяти працевлаштуванню громадян, якi приїхали з АР Крим та м. Севастополь, Донецької та Луганської областей. Номери телефонів "гарячої" лінії центрів зайнятості Херсонської області щодо надання роз'яснень з питань реєстрації, перереєстрації в службі зайнятості та отримання соціальних послуг для переселенців »
Спрощено механізм надання допомоги по частковому безробіттю
26.08.2014
З 22 серпня 2014 року набули чинності зміни до Порядку надання допомоги по частковому безробіттю. Допомога по частковому безробіттю надається державною службою зайнятості підприємствам для виплати працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв'язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції без припинення трудових відносин »
Вітаємо з почесною нагородою!
21.08.2014
Директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Олександрович Єрашов нагороджений Почесною грамотою Державного центру зайнятості з врученням нагрудного знаку "Почесна грамота Державного центру зайнятості" »
Каталог послуг
Відбувся навчальний семінар
27.08.2014
26 серпня в Бериславському районному центрі зайнятості відбувся навчальний семінар на тему "Запобігання необґрунтованим звільненням працівників. Порядок реєстрації в державній службі зайнятості та надання допомоги по безробіттю" »
Результати співпраці
Вісті з сільських рад
27.08.2014
Новорайський сільський голова Олександр Борисенко повідомив редакцію районної газети "Маяк", що вдячний Бериславському районному центру зайнятості за тісну співпрацю »
Огляд регіональних ЗМІ
Бізнес Херсонщини направив на соціальні виплати 1480,8 млн гривень ЄСВ
27.08.2014
Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші виплати »
Легальну працю отримали 80 херсонців
27.08.2014
Вкотре звертаємось до роботодавців: не зловживайте людською довірою, не залишайте людей без соціальних гарантій! Шановні херсонці, не дайте ошукати себе та позбавити соціального захисту. Потурбуйтеся про узаконення ваших трудових відносин та своє майбутнє вже сьогодні! »
Власна справа
Аграрний сектор - стратегічно важливий для України, для Херсонщини
Херсонщина - це аграрний край, де живуть працьовиті господарі, які незважаючи на політичні негаразди виконують свою звичну справу: сіють хліб, вирощують худобу.
Херсонська обласна служба зайнятості вже не перший рік допомагає селянам нашого регіону створювати умови для розвитку малих сільських господарств та відчувати себе дійсно господарями на своїй землі »
Мотивували до започаткування власної справи
26.08.2014
22 серпня в Іванівському районному центрі зайнятості для безробітних, які зацікавились можливістю розпочати підприємницьку діяльність, був проведений тренінг "Як розпочати власний бізнес". Тренінг проводила практичний психолог Громадської організації "Успішна жінка" І.Г. Сергєєва »
Корисно шукачам роботи
Працевлаштування після 45 років
26.08.2014
Як правильно застосувати свій життєвий досвід і знайти гідну роботу в супереч стереотипам навчали безробітних Цюрупинського району на тренінгу "Активність - запорука вашого працевлаштування", який провела представник соціально-психологічного центру "РаДуГа" Л.Коляка »
Соціальна реклама ДСЗ
До уваги переселенців  »
Підприємствам Херсонщини терміново потрібні
27.08.2014
20.08.2014
Анонси подій
"Труд" - це портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
"Гаряча" лінія
Тут Ви можете отримати професійну консультацію  »
Роз'яснення положень нового Закону України "Про зайнятість населення" надають фахiвцi Державного центру зайнятостi  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
У якій сфері діяльності ви змогли би реалізувати свої підприємницькі здібності:
надання побутових послуг
торгівля
будівництво
сфера обслуговування
сільське господарство
туризм
фінансова діяльність
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати