23 листопада 2014
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Новини
Інформація для вимушених переселенців
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова Вам допомогти! »
Уряд надає соціальне забезпечення переселенцям та оперативно вирішує їхні нагальні питання
Держава надасть вимушеним переселенцям грошову допомогу на 6 місяців для оплати орендованого житла та житлово-комунальних послуг »
Підтримка та допомога особам з АРК та сходу України
20.11.2014
На території Чаплинського району налічується близько 70 осіб, які вимушено перемістились з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Вони однаково потребують як чуйності й підтримки від співвітчизників, так і допомоги від держави у вирішені побутових питань. Однією з організацій соціальної сфери, що ніколи не залишається осторонь людських проблем, є служба зайнятості »
Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості
Оголошення про проведення відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання
21.11.2014
До відома навчальних закладів, підприємств, організацій, установ.
Херсонський обласний центр зайнятості оголошує відбір навчальних закладів на 2015 рік для організації підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання »
Корисно шукачам роботи
Тимчасове працевлаштування громадян
20.11.2014
Одним із перспективних напрямів взаємовигідної співпраці Верхньорогачицького районного центру зайнятості з роботодавцями сільськогосподарського напрямку є організація робіт тимчасового характеру. Ці роботи виконуються виключно на створених для цього тимчасових робочих місцях »
Каталог послуг
Працевлаштування безробітних перш за все
20.11.2014
Днями був здійснений виїзд спеціалістів Бериславського районного центру зайнятості до керівників ФГ "Чарівне, та ФГ "Чарівне-1" Г. В. Довгої та М. М. Левчука, під час якого були обговорені можливості створення нових робочих місць роботодавцями за умови компенсації їм витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування »
Профнавчання
Співпраця в частині навчання безробітних
20.11.2014
У цьому році Нововоронцовський районний центр зайнятості розпочинає співпрацю з Архангельським професійним аграрним ліцеєм. З робочим візитом до центру зайнятості завітав заступник директора учбового закладу з навчально-виробничої роботи О.С. Собчук »
Огляд регіональних ЗМІ
Переселенці зі Сходу та Криму отримують повну соціальну допомогу
19.11.2014
Обласну державну адміністрацію відвідали представники моніторингової місії ООН з вивчення ситуації прав людини, зокрема національні консультанти Артур Яцевич, Ірина Яковлєва та Василь Лазурмірський. Під час зустрічі, яку провела радник голови облдержадміністрації Валентина Січова, були порушені питання фінансового забезпечення, працевлаштування та розселення переселенців зі східних областей та Криму, які на даний час перебувають на території міста та області »
Власна справа
Аграрний сектор - стратегічно важливий для України, для Херсонщини
Херсонщина - це аграрний край, де живуть працьовиті господарі, які незважаючи на політичні негаразди виконують свою звичну справу: сіють хліб, вирощують худобу.
Херсонська обласна служба зайнятості вже не перший рік допомагає селянам нашого регіону створювати умови для розвитку малих сільських господарств та відчувати себе дійсно господарями на своїй землі »
Соціальне партнерство в сфері організації та провадження підприємницької діяльності
18.11.2014
З метою інформування населення та приватних підприємців з питань організації та провадження підприємницької діяльності Законом України "Про зайнятість населення" запроваджено безоплатне надання індивідуальних та групових консультацій особам, які звернулися до центрів зайнятості »
Соціальна реклама ДСЗ
До уваги переселенців  »
Підприємствам Херсонщини терміново потрібні
21.11.2014
19.11.2014
Анонси подій
21.11.2014
"Труд" - це портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
"Гаряча" лінія
Тут Ви можете отримати професійну консультацію  »
Роз'яснення положень нового Закону України "Про зайнятість населення" надають фахiвцi Державного центру зайнятостi  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
У якій сфері діяльності ви змогли би реалізувати свої підприємницькі здібності:
надання побутових послуг
торгівля
будівництво
сфера обслуговування
сільське господарство
туризм
фінансова діяльність
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати