31 сiчня 2015
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


До уваги!
Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! »
Новини
Питання працевлаштування переселенців - пріоритет влади, - Павло Розенко
31.01.2015
30 січня відбулася науково-практична конференція на тему "Проблеми внутрішньо переміщених осіб у сфері зайнятості та роль соціальних партнерів і державної служби зайнятості в їх розв'язанні".
У конференції взяли участь Міністр соціальної політики Павло Розенко, виконуючий обов'язки директора Державного центру зайнятості Ярослав Кашуба, народні депутати України - члени Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення »
Профнавчання
Навчаються фахівці для сільського господарства
31.01.2015
Для безробітних Іванівського району, які планують працювати на сезонних роботах у господарствах різних форм власності та організаційно-правових форм господарювання, районним центром зайнятості, традиційно, проводяться курси підвищення кваліфікації за різними напрямами. Так, 30 січня розпочалося навчання за навчальною програмою "Планово-попереджувальна система технічного обслуговування та ремонту машин сільськогосподарського призначення" »
Каталог послуг
Про зміни в законодавстві про працю йшлося у Новокаховському міськрайонному центрі зайнятості
30.01.2015
29 січня поточного року в приміщенні Новокаховського міського центру зайнятості відбувся семінар для керівників відділів кадрів юридичних осіб міста за участю спеціаліста державної інспекції праці Полинець Н.В. на тему "Зміни в законодавстві про працю" »
Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості
Налагоджуємо співпрацю з соціальними партнерами
30.01.2015
29 січня директор Чаплинського районного центру зайнятості В. Богачова зібрала за "круглим столом" вже діючих та нових соціальних партнерів з метою узгодження плану роботи соціально-психологічного тренінгового центру »
Вибір професії
Пізнавати нове завжди корисно
29.01.2015
Херсонський міський центр зайнятості посприяв організації професіографічної екскурсії для студентів обласного училища культури до Херсонського механічного заводу »
Огляд регіональних ЗМІ
Роботодавець! До "зарплати в конверті" додай 36 тисяч гривень штрафу
30.01.2015
Із 1 січня 2015 року за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) фізособам-підприємцям загрожує штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат за кожного такого працівника »
В облдержадміністрації обговорили інвестиційну привабливість Херсонщини
29.01.2015
"Інвестиційна привабливість регіону надзвичайно важлива. Через суспільно-політичну ситуацію, що склалась сьогодні, розвивати економіку складно, проте зупинятися ми не можемо. Слід рухатися вперед, адже лише показавши привабливість та економічний потенціал Херсонщини, ми зможемо залучити максимальну кількість інвесторів та забезпечити зростання кількості робочих місць", - зауважив голова ХОДА Андрій Путілов »
Корисно шукачам роботи
Запобігаємо нелегальній трудовій міграції
30.01.2015
Днями у Горностаївському районному центрі зайнятості, у рамках роботи соціально-психологічного тренінгового центру, відбувся черговий семінар для безробітних "Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми". Захід проходив за участю заступника начальника відділу - начальника кримінальної міліції Горностаївського РВ УМВС в Херсонській області, майора міліції М.П. Шаламая »
Поборемо туберкульоз разом
28.01.2015
З метою більш широкого ознайомлення безробітних з методами профілактики туберкульозу в Горностаївському районному центрі зайнятості відбувся захід, у рамках роботи соціально-психологічного тренінгового центру, "Здоровий спосіб життя - запорука професійних успіхів" за участю лікаря - фтизіатра районної центральної лікарні Н.Г. Астахової »
Власна справа
Аграрний сектор - стратегічно важливий для України, для Херсонщини
Херсонщина - це аграрний край, де живуть працьовиті господарі, які незважаючи на політичні негаразди виконують свою звичну справу: сіють хліб, вирощують худобу.
Херсонська обласна служба зайнятості вже не перший рік допомагає селянам нашого регіону створювати умови для розвитку малих сільських господарств та відчувати себе дійсно господарями на своїй землі »
Шанс зайнятися улюбленою справою є!
26.01.2015
Одним із шляхів вирішення проблеми працевлаштування є залучення безробітних у сферу самозайнятості та підприємницької діяльності. З цією метою фахівці Іванівського районного центру зайнятості нещодавно провели семінар "Як розпочати свій бізнес" »
Соціальна реклама ДСЗ
До уваги переселенців  »
Кадровий резерв голови ХОДА
Унікальна пропозиція від влади!  »
Підприємствам Херсонщини терміново потрібні
31.01.2015
27.01.2015
"Труд" - це портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
"Гаряча" лінія
Тут Ви можете отримати професійну консультацію  »
Роз'яснення положень нового Закону України "Про зайнятість населення" надають фахiвцi Державного центру зайнятостi  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Якщо Ваша професія незатребувана на ринку праці регіону, ви:
наполегливо шукатимете роботу за вже набутою професією.
погодитесь на отримання нової професії чи спеціальності;
займетеся підприємництвом;
будете шукати роботу в іншому регіоні
тощо
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати