20 вересня 2014
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Новини
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим та міста Севастополь, Донецької та Луганської областей
Державна служба зайнятостi готова сприяти працевлаштуванню громадян, якi приїхали з АР Крим та м. Севастополь, Донецької та Луганської областей. Номери телефонів "гарячої" лінії центрів зайнятості Херсонської області щодо надання роз'яснень з питань реєстрації, перереєстрації в службі зайнятості та отримання соціальних послуг для переселенців »
Служба зайнятості Херсонщини на допомогу військовим
18.09.2014
"Не можемо стояти осторонь!" - так вирішили представники профкому Херсонського обласного центру зайнятості (далі - Центру) і запропонували всьому колективу установи долучитися до акцій допомоги військовим, які захищають цілісність нашої країни в АТО. Ініціативу підтримали одностайно. До того ж кілька працівників Центру і члени їх родин вже беруть активну участь у волонтерському русі сприяння збройним силам України »
Вибір професії
Інформуємо учнівську молодь
19.09.2014
У рамках проведення "Тижня захисту прав дитини на ринку праці" спеціалістами Верхньорогачицького районного центру зайнятості спільно з соціальними партнерами для учнів 9-10 класу Чистопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведений профорієнтаційний урок на тему "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці" »
Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості
Тижневик захисту прав дитини на ринку праці
19.09.2014
На початку вересня спеціалісти Чаплинського районного центру зайнятості під час робочої зустрічі з представниками відділу освіти узгодили план проведення тижневика захисту прав дитини на ринку праці, який вирішили провести протягом третього тижня цього місяця »
Практичний досвід Херсонського обласного центру зайнятості щодо організації тимчасових робіт
12.09.2014
Херсонська обласна служба зайнятості має позитивний досвід організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, які дійсно є альтернативою безробіття! Протягом січня-серпня 2014 року прийняті рішення про організацію та виділення коштів із місцевих бюджетів на громадські роботи у 143 радах та укладені 317 договорів на 1,1 тис. робочих місць »
Профнавчання
Професійне навчання безробітних у Великоолександрівському районі
19.09.2014
Загальна чисельності безробітних, які закінчили навчання з початку року за направленням Великоолександрівського районного центру зайнятості - 157 осіб, 155 осіб (98,7%) уже працевлаштовані »
Каталог послуг
Досвід роботи Херсонської обласної служби зайнятості щодо стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування
18.09.2014
Другий рік поспіль триває робота щодо стимулювання роботодавців до створення робочих місць шляхом компенсації єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, яка була розпочата з прийняттям нового Закону України "Про зайнятість населення". Загалом цією послугою у минулому році скористалися 300 роботодавців, за 8 місяців поточного року - 266 »
Корисно шукачам роботи
За "продавцями" на ярмарок
19.09.2014
16 вересня Каховським міськрайонним центром зайнятості були проведені два міні-ярмарки вакансій з підбору безробітних на посади продавця продовольчих товарів. У заходах взяли участь голова Споживчого товариства "Любимівське" Федченко Олена Володимирівна та директора підприємства Товариство з обмеженою відповідальністю "Елена плюс" Майстренко Олена Василівна »
Огляд регіональних ЗМІ
На Херсонщині працює 300 переселенців із 5000
17.09.2014
На сьогодні працевлаштовані більше 300 переселенців. Обласна служба зайнятості й надалі веде пошук можливої роботи для цієї категорії населення. В свою чергу, зі сторони обласної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування передбачено програму підтримки цієї категорії населення »
Власна справа
Аграрний сектор - стратегічно важливий для України, для Херсонщини
Херсонщина - це аграрний край, де живуть працьовиті господарі, які незважаючи на політичні негаразди виконують свою звичну справу: сіють хліб, вирощують худобу.
Херсонська обласна служба зайнятості вже не перший рік допомагає селянам нашого регіону створювати умови для розвитку малих сільських господарств та відчувати себе дійсно господарями на своїй землі »
Соціальна реклама ДСЗ
До уваги переселенців  »
Підприємствам Херсонщини терміново потрібні
19.09.2014
17.09.2014
Анонси подій
19.09.2014
"Труд" - це портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
"Гаряча" лінія
Тут Ви можете отримати професійну консультацію  »
Роз'яснення положень нового Закону України "Про зайнятість населення" надають фахiвцi Державного центру зайнятостi  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
У якій сфері діяльності ви змогли би реалізувати свої підприємницькі здібності:
надання побутових послуг
торгівля
будівництво
сфера обслуговування
сільське господарство
туризм
фінансова діяльність
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати