21 серпня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Херсонська обласна служба зайнятості » Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості

З початку 2017 року за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості забезпечено роботою 15,6 тис. осіб
 
10.08.2017  |  Віділ статистики та прогнозування версія для друку
З початку 2017 року за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості забезпечено роботою 15,6 тис. осіб

Із січня по липень поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 22,1 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 6,7 тис. зареєстрованих безробітних, з яких половину складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 15,6 тис. осіб.

Упродовж семи місяців поточного року роботодавці області надали до служби зайнятості 16,8 тис. вакансій, що на 9% більше минулорічного показника. В середньому по Херсонській області на 01 серпня на одну вакансію претендувало 6 осіб, які шукали роботу.

Активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Впродовж січня-липня 2017 року 304 безробітних працевлаштовані на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

Важливого значення набуло кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. За словами Євгенія Єрашова професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року пройшли 4,0 тис. безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані.

З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 3,9 тис осіб з числа безробітних.