18 грудня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Рекрутинг - нова форма роботи обласної служби зайнятості..
 
18.05.2017  |  І.Козачек, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Херсонського міського центру зайнятості версія для друку
Рекрутинг - нова форма роботи обласної служби зайнятості..

Перед фахівцями державної служби зайнятості завжди актуальним є питання – яким чином найбільш ефективно задовольнити сподівання та потреби тих, хто звертається за допомогою. Для цього не можна стояти на місці, необхідно рухатися вперед, постійно впроваджувати нові форми та методи роботи.

З цією метою, з 15 березня поточного року, за ініціативи директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова, на базі Херсонського міського центру зайнятості працює експеримент з рекрутингу.

«Ідея для служби зайнятості нова, але розуміння того, що треба бути в авангарді процесів, що відбуваються в країні в цілому, та, зокрема, на ринку праці, спонукало до пошуку нових форм роботи, - зазначив Євгеній Єрашов. - Основна мета експерименту - впровадження у роботу служби зайнятості нових сучасних технологій та можливостей для задоволення клієнтів - роботодавців та шукачів роботи».

У відділі взаємодії з роботодавцями Херсонського міського центру зайнятості сформовано групу з трьох фахівців, які стали так званими першопрохідцями у цій новації, та почали виконувати функцію рекрутерів, займатися, насамперед, пошуком і відбором персоналу для роботодавців.

У рамках експерименту цікавим та корисним стала взаємодія центру зайнятості з сайтом work.ua, керівництво якого відгукнулося на пропозицію щодо співробітництва. Центр зайнятості отримав можливість розміщати актуальні вакансії на сайті та отримувати відгуки шукачів роботи.

Рекрутери ознайомлюються з резюме шукачів роботи, що розташовані на сайті, проводять співбесіду з кандидатами, при необхідності пропонують їм пройти тести, а потім, за результатами такого відбору, - вибирають кращого фахівця та направляють його для співбесіди до роботодавця.

За недовгий час роботи в експерименті вже працевлаштовані 20 осіб, напрацьовано чималий банк бажаючих працювати – саме тих, хто активно шукає роботу.

Роботою рекрутингової групи задоволені й роботодавці, які звернувшись до центру зайнятості у пошуках робітників, оперативно отримують підходящу кандидатуру на вакантну посаду.