21 листопада 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Херсонська обласна служба зайнятості у співпраці з Всеукраїнським благодійним фондом "Горєніє"
 
19.05.2017  |  Відділ організаційно-інформаційної роботи ХОЦЗ за матеріалом Генічеського та Херсонського БЦЗ версія для друку
Херсонська обласна служба зайнятості у співпраці з Всеукраїнським благодійним фондом "Горєніє"

16 та 17 травня більше 60 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО, які перебувають на обліку у Генічеському районному та Херсонському міському центрах зайнятості, взяли участь у інформаційних семінарах, що були організовані Всеукраїнським благодійним фондом «Горєніє». Мета заходу - підвищення рівня доступу до механізму захисту прав та соціальної інтеграції цієї категорії громадян, адже основна проблема громадян - є «невміння спілкуватись з установами», незнання законодавства про звернення громадян.

«Підтримка громадян службою зайнятості та благодійним фондом дозволить вчасно надати необхідну інформацію та поради для вирішення виникаючих проблем. Адже обидві сторони стоять на захисті прав соціально-незахищених громадян», - зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

Для учасників семінару відбулась презентація Віртуального консультаційного центру. Також були підготовлені інформаційні матеріали, витяги з нормативної та законодавчої бази, що стосуються найбільш актуальних питань для громадян, спираючись на які вони матимуть змогу захистити своє право при взаємовідносинах із державними органами. Бажаючі здійснили онлайн-дзвінки до юриста Віртуального консультаційного центру та отримали відповіді на запитання.